Marie Colette

Ár:   600 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tami99, Módosítva: 2015. június 22.

Lelőhely:   Müller

Ticsinky

2019. március 20.

Egy újabb kedvenc gyümölcsös illat. :)
Random leltem rá a drogériában, és az illata rögtön el is döntötte, hogy jön velem haza, mivel egy az egyben emlékeztet a tini-bulis korszakomra. :D
Anno használtam egy nagyon hasonló illatú parfümöt, és amikor ezt a parfümöt használom, mindig 10-20 perceket töprengek, hogy "ejjj mi is volt az a másik parfüm?" Akinek esetleg van tippje, szívesen fogadom! :D
Ezenkívül szerintem a tartóssága meglepően jó (3-4 óra), rosszabbra számítottam. Miután elhasználtam ezt a kis kiszerelést (10ml), betankoltam a nagyobb verzióból (30ml). Biztos, ami biztos. :P

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

Egy újabb kedvenc gyümölcsös illat. :)

Hana05

2017. november 3.

Frissítő, "vidám" gyümölcsös illat, egy kicsit talán édeskésnek is mondanám, de nyáron ehhez volt hangulatom :) Nagyon tetszett a praktikus kis kiszerelés, valószínű, hogy máskor is veszek még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

biolumi

2017. július 23.

Gyümölcsös-csajos-tartós-boldogságos-vidám-fiatal-gyümölcsös-édes parfüm.
Ha megyek valahova, mindig kell egy kis parfüm. Ez tökéletes ár-érték arányú és kiszerelésű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 23.

Gyümölcsös-csajos-tartós-boldogságos-vidám-fiatal-gyümölcsös-édes parfüm.

Pinky

2017. július 22.

Finom és erős illat. Gyümölcsös, tartós. De azért könnyen émelygősre tudom fújni, de ez nem az ő hibája :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 22.

Dorottya92

2017. március 19.

Nagyon finom illata van, nem tömény, nem émelyítő, tényleg olyan nyárias! :) Először csak a kis kiszerelésűt vettem meg, de nagyon megszerettem és utána megvettem a 30 ml-eset is. Tartós, és igazán kedvező az ára!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 19.

Batgirl

Korcsoport: < 18
2016. december 23.

Tulajdonképpen azért vásároltam meg, mert az eddig használt B.U. termékeknek csak nagy tégelye volt és kellett valami, amit csak bedobok a táskámba és bármikor elővehetem, ha éppen szükség van rá. Viszonylag tartós és nagyon imádom az illatát. Bár télen nem szeretek gyümölcsös, virágos parfümöket hordani (és máson sem szeretem őket), ezt bátran hordom most is és imádom. Barátnőmnek is vettem és minden nap a kezét az orrom alá nyomja, hogy milyen jó parfümöt vettem neki és mennyire örül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. december 23.

KupaiVirag

2016. június 18.

Azért vettem, mert a Müllerben nézegettem a parfüm tárolókat, olyat nem találtam amibe pumpálni lehetett volna a parfümöt, így gondoltam keverem az élvezeteket, ugyanannyiba kerül és még parfüm is van benne. A teteje lecsavarható, tehát tökéletesen tudom majd használni, és a benne lévő parfümnek is nagyon finom illata van, tartóssága közepes és 600 Ft nem sok érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 18.

sofja

2016. január 21.

Nekem a nyári bulikat juttatja az eszembe és jó édes, de egyben lelki felüdülés is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 21.

csikosmatyas

2015. november 9.

Lánykámnak van, gyakorlatilag amor amor absolu másolat. Neki nagyon tetszik. Szerintem is egy vállalható tini illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 9.

SzoffScene

2015. október 31.

Praktikus, hogy ilyen pici, mert mindegyik táskámba befér, és már nélkülözhetetlenné vált számomra. Az illata nagyon kellemes és az ára is kedvező.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 31.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, Hydroxycitronellal, Coumarin, Citronellol, Geraniol