Marie Colette

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: somodiedo, Módosítva: 2018. december 21.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolók

A készítmény speciális hidratáló hatóanyagokkal, glicerinnel ápolja és védi a bőrt a kiszáradástól. A testápoló gyorsan szívódik be a bőrbe, ezért kiválóan alkalmas mindennapi testápolásra.

somodiedo

2013. január 1.

Megszerettem ezt a testápolót, kellemes csajos illata van, valóban gyorsan beszívódik, selymes puha tapintású a bőröm tőle. Müllerben jutottam hozzá, 600,-Ft-ért.

Használtam már jó pár alkalommal, egyre jobban imádom. Lehet, hogy ezzel a termék családdal nem épp az én korosztályomat akarták megcélozni :-) , inkább a tini kategóriát, de engem nem érdekel, nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 1.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak