Marie Colette

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: somodiedo, Módosítva: 2013. február 5.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolók

Mona29

2020. május 5.

Emlékszem rá, hogy a cuki csomagolása, az illata, na meg az akciós ára fogott meg. Itthon aztán jött a tanulság: pont nem ezek a szempontok fontosak egy testápolónál (na, jó, az illat az igen). Szóval testvajnak nagyon folyékony volt, pár használat után el is fogyott. Hidratálni nem hidratált, de legalább nem irritált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 5.

lady_jellyfish

2015. február 25.

Nekem nagyon mű az illata, és az állaga sem a legjobb. Eredeti áron én sem vettem volna meg, szerintem nem fog elfogyni az egész doboz, újravenni pedig biztos hogy nem fogom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 25.

love_cinderella

2014. július 1.

Én is akciósan vettem 300 Ft-ért, az eredeti 1090 Ft-os áron biztos nem vettem volna meg. Már a csomagolása levett a lábamról, olyan csajos rózsaszín :) Az állaga olyan mint a testápolóké, az illata pedig édeskés. Nyárra tökéletes lesz a száraz bőrömre :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

Jelizz

2014. június 16.

én akciósan vettem 300 Ft ért be dobtam a kosárba! :D
nagyon nagyn csajos az ilatta, folyékony vajas az állaga,elég jól hidratál selymesít... sajnos sokáig zsíros érzést ad, de tetszik! :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. június 16.

én akciósan vettem 300 Ft ért be dobtam a kosárba! :D

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak