Marie Colette

Ár:   550 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: krémparádé, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Lelőhely:   Müller

Sütiillatú "cukorbaba" az édességek szerelmeseinek.

KEAnna

2018. július 16.

Csak és kizárólag annak ajánlom, aki valami édesre vágyik. :)Néha inkább gyümölcsös,néha tényleg sütisnek érzem. Ezen az esős ,szomorkás nyáron valahogy imádom magamon, egy napsütéses kánikulánál már nem biztos hogy választanám. Pluszpont a praktikus csomagolásért, ami szinte tökéletes és az ár/érték arányért.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 16.

Pinky

2017. július 22.

Se nem virágos, se nem édes, valami büdös ócska pacsuli szaga van. Szörnyű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 22.

Se nem virágos, se nem édes, valami büdös ócska pacsuli szaga van. Szörnyű.

DawnMelody

2016. október 15.

Kaptam, mert szeretem az édes illatokat...de ez valahogy nem jött be. Szerintem és anyukám szerint is inkább nagyon édes gyümölcsös illata van, nem sütis...Ha esetleg valakit érdekel, szóljon, mert szívesen megválok tőle :/ Egyébként nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

sofja

2016. január 21.

A kézzel fogható tömény hányinger. Ennek ellenére újra fogom venni, mert néha jól esik és sokszor kerülnek is miatta az emberek.
Komolyra fordítva a szót nagyon-nagyon édes, sokszor elviselhetetlen, de máskor meg kellő illatocska. Szeretem és nem csak az olcsósága miatt, hanem önmagáért. Kell!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 21.

krémparádé

2015. július 31.

Persze, hogy a csomagolás fogott meg és a beleölt fantázia. Mikor kipróbáltam a tesztert, rácsodáloztam, hogy mennyire hűen leutánozták a sütiillatot, ráadásul kicsi adag, hát megveszem, ebből baj nem lehet. De mikor otthon befújtam magam vele, elkezdtem rettentően émelyegni, mert egy nagyon más, csupamű illat jött elő, Férj is húzta az orrát, én meg alig bírtam lesikálni. Soha nem csináltam még ilyent, de mikor még másnap is megéreztem és elkapott a rosszullét, én biza kilöttyintettem az egészet a WC-be. Ami nagyon pici maradt az üvegben, néha kifújom, és ebben a pici mennyiségben előfordul, hogy újra normálisan sütis-parfümösnek érzem, nem pedig műanyagnak, és ilyenkor tűrhetően jó. Az üvegecske teteje lecsavarható, talán teszek bele majd valami mást, mert kívülről nagyon cuki. Azóta még megszaglásztam a tusfürdőt és a testápolót is, azok sokkal jobbak, szelídebb, enyhébb illatok, nem ilyen orrbavágóan émelyítőek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 31.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Eugenol, Citral, Alpha-Isomethyl Ionone, Linalool, Benzyl Alcohol, Geraniol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol