Mariella Burani

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Laci, Módosítva: 2013. február 18.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: fás-virágos-pézsma; orientális-gourmand

Ajánlott: unisex

Illatjegyek: csillagánizs, piros bors, zöld bors, kardamom, koriander, írisz, vaníliavirág, akác, pézsma búzavirág, tonkabab, pézsma, szantálfa

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Laci

2013. február 18.

Magával ragadó, mennyei és egyedi kompozíció. Sajnálatos, hogy ennyire ismeretlen. Olyan érzésem van, mintha egy niche parfümöt szagolgatnék, holott 6000Ft alatt sikerült beszereznem, igaz nagyon akciós áron, de teljes ára is 10000Ft alatt volt. Az illatjegyei hatására kezdtem érdeklődni iránta, nem is írtam ki az összes jegyet, csak a legfontosabbakat. Az üvege nagyon megtévesztő, teljesen mást ad a belső, mint amit a csomagolása ígér. Első ránézésre egy nagyon nőies, virágos, rózsás-gyöngyvirágos illatra számítanék, mely az üvegen is megjelenik, persze gyönyörű az üveg, de korántsem ezt rejti a belső. Első kifújásra már lenyűgöz a fűszeres-aromás csillagánizs és a pikáns bors csípőssége, melyhez csodásan passzol a kardamom érzékisége. Majd előtűnik az összetéveszthetetlen, púderes írisz arisztokratikus illatával, mely a vaníliavirággal karöltve egyszerűen meseszép illatharmóniát eredményez, nagyon eltalálták. Későbbiekben a bódító illatú akác is kibontakozik, ezt pedig lágyítja egy leheletnyi pézsma és szantálfa, mely hosszú ideig ül a bőrön. Ha szót keresnék, mely megfogalmazza milyen is az illat, azt mondanám, hogy púderes-krémes. Nagyon gourmand és méltóságos. Megmondom őszintén: unisex. Talán ezért sem lett annyira ismert. A legtöbb hölgy nagyon nőies illatot keres, ez pedig egy guerlani orientális-gourmand, melyet manapság csak a nagyon stílusosan öltöző, kifogástalan ízlésű hölgyek tudnak értékelni, tinilányokhoz ez nem is passzolna. Ha én ezt egy nőn megérezném, biztos magamban megjegyezném, neki aztán van stílusa, mert gyönyörű, minőségi darab ez. Én használni fogom, mi több, már használtam is, mert férfiakon is remekül működik. Rajtunk egy Dior Homme érzést ad, nem annyira édes kiadásban, valami elképesztő. Nem is ömlengek tovább, életem egyik legjobb vétele volt, biztos, hogy rengeteg csodás órát fog okozni a viselése és mindig mondhatom, hogy mi a neve, meg sajnos azt is, hogy ez egy női illat, de nem érdekel, nem tudok meglenni nélküle azt hiszem. Igazi csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 18.

Antioxidánsok: BHT