Mariella Rossi

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   600 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mandulisz, Módosítva: 2015. június 8.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

A Mariella Rossi havasigyopár tusfürdő illatkompozíciójával néhány percre lazíthat és egy másik világban érezheti magát. Érzékeit a fürdőélmény egy másik világba repíti.

rosa.love

2015. augusztus 7.

600ml 1200 forintért egy gyönyörű flakonban szerintem simán megérte. Nagyon gazdag, parfümszerű,finom illata van, a pumpás flakon pedig praktikus és a mintája szemet gyönyörködtető. Én magamat leptem meg vele, de bárkinek megvenném, tökéletes ajándék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 7.

Mandulisz

2015. június 9.

Havasi gyopár..ki nem szeretné átélni ezt az illatot?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 9.

Havasi gyopár..ki nem szeretné átélni ezt az illatot?

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.