Mariella Rossi

Ár:   1200   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   600ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mandulisz, Módosítva: 2015. június 8.

Ár:   1200
Kiszerelés:   600ml
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az új Mariella Rossi Magic tusfürdő fűszeres, meleg illata az oázisok élményével ajándékozza meg a testet és a lelket. Védi bőrét a kiszáradástól és egész napra friss, meleg bőrérzetet biztosít.

Kremcica

2017. január 2.

Ajándékba kaptam így nagyon kíváncsi voltam milyen lesz ezzel fürödni. Tipikus orientális illata van, lágy krémtusfürdő. Sokáig nem maradt meg az illat rajtam, de élmény volt használni. A bőrömet nem szárította és kiemelném milyen gyönyörű a flakonja. Már a mintákkal és a nyomófejes kialakítással levett a lábamról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

Anne74

2016. október 22.

Aki szereti a keleties illatokat, annak kötelező...
Nagyon kellemes érzetet ad...
Biztos, hogy újraveszem.... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 22.

Aki szereti a keleties illatokat, annak kötelező...
Nagyon kellemes érzetet ad...
Biztos, hogy újraveszem.... :)

Winger

2016. január 15.

Pont Müllerben jártam és szembejött velem ez a tusfürdő. De mivel volt itthon már vagy 10 tusi, így visszaraktam a polcra. Aztán még aznap megláttam Hanky véleményét erről a csodáról. Szívtam a fogamat rendesen, egészen mostanáig.
Aki járt már ezoterikus boltban ahol füstölőt is árulnak, vagy indiai ketymety-kütyü-kellék boltban, vagy volt már buddhista szertartáson, annak ismerős lesz az illat. Én a TKBF-en végeztem és 5 éven keresztül mindennap ez az illat fogadott. Körbeölelt, megnyugtatott, nem tudtam megunni. A főiskola a második otthonom volt és ez az illat számomra az otthon illata.
A tusfürdő krémes, nem szárítja a bőrt és igazi tömjén füstölő illata van. Behunytam a szemem a zuhany alatt és újra a főiskolán voltam.
Hazaérkeztem.. végre.

Csak azt sajnálom, hogy nincs belőle testápoló..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 15.

Hazaérkeztem.. végre.

Csak azt sajnálom, hogy nincs belőle testápoló..

Mandulisz

2015. június 9.

A keleti illat rajongói számára kötelező.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 9.

A keleti illat rajongói számára kötelező.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.