Mario Badescu

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Arcápolók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: theo, Módosítva: 2019. március 10.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Arcápolók
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Szalicilsavat, kalamint tartalmazó, éjszakai arcápoló, amely segít megnyugtatni és kiszárítani a pattanásokat.

Isopropyl Alcohol i 0 0Water / Aqua Calamine Camphor Sulfur gy Zinc Oxide f 1 0Titanium Dioxide f 0 0Talc 1 0Glycerin h 0 0Salicylic Acid kh I gy

soproniviri

2019. március 7.

Ha kibírom és nem kezdem el nyomkodni azt az egy-egy pattanást, ami néha kijön, csodaszer, főleg a mély pattanásokra, reggelre tényleg lehúzza a gyulladást. Csak egy-egy kis helyre célzottan szabad használni, mert brutál módon szárít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

Boriskajuliska

2018. december 19.

Életkoromat tekintve nem én vagyok a célcsoport, viszont a bőrtípusomból adódóan elő elő fordul egy-egy pattanás. Fülpucit belemártva, nem keverve kell használni és valóban szépen nyugtatja, lohasztja a "csúfságokat" és alkalmi használat mellett elég sokáig tart. A férjem akinek szép a bőre és évente talán 1 pattanása van (amitől kétségbe esik:) csodaszrnek titulálta!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 19.

janka.s

2018. november 23.

Egymagában kissé drágának találtam, de vettem egy M. Badescu csomagot akciósan, amiben ez a kis mütyür is benne volt, így ki tudtam próbálni. A célnak tökéletesen megfelel. :-) Nem túl problémás már a bőröm, pattanás elvétve jön csak elő egy-kettő. Azokra pedig célirányosan felkenem ezt este, reggelre au revoir :-D Szinte teljesen lehúzza a duzzanatot és leszárít mindent amit kell. Önmagában nem hiszem, hogy újravenném, leginkább az ára miatt, valamint azért mert szerintem ez az üvegcse is baromi sokáig elég lesz, de így örülök, hogy belefutottam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

amazing

2018. augusztus 13.

A mitesszerekre tényleg nem jó, de a mély pattanásokra csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

A mitesszerekre tényleg nem jó, de a mély pattanásokra csodaszer!

SimonHajni

2018. január 20.

szeretem! a kisebb mitesszerekkel nem tud mit csinálni, de az igazi bajos pattanásokra csodaszer! tényleg csak pöttyőzösen szabad használni, megszaladhat az ember keze ha már a fültisztítón van, de nem érdemes, mert csak feleslegesen száritja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 20.

Kincspapp

2017. július 15.

Imadom!!! Egy igazi csodaszer es sokaig eleg

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 15.

Imadom!!! Egy igazi csodaszer es sokaig eleg

gingerbloo

2016. december 16.

Micsoda megtiszteltetés, hogy én lehet az első véleményező. Beauty bay-en jutottam hozzá kb 15 euróért ( 18 felett ingyenes szállítás van, és igen gyorsak is, szóval azt az oldalt csak ajánlani tudom.)
Kétszer használtam eddig. Fontos, hogy nem szabad felrázni, hanem kis fultisztítót kell lenyomni az üveg aljáig, ahol a rózsaszín trutyi van, majd azt az érintett felületre kenni. csak és kizárólag a pattanásra kend, mert máskülönben kiszárad az egész bőröd. Felkenéskor enyhén csíp, alkoholos, tehát a használata nem épp kellemes, de gyorsan megszárad és az érzet pillanatok alatt elmúlik. Nem csodaszer. Az egészen kis pattanásokat 1, a közepeseket és a nagyobbakat 2-3 használat után szárítja le. Nem szabad kinyomott pattanásra, vérző, sebes felületre kenni. Ha aknés vagy, ajánlom, de fontos hogy az aknés bőrt soha, de soha nem nyomkodd (ez most a terméktől függetlenül), mert csak hegesen fog gyógyulni és így lesz pöttyös-foltos az arcod, ami évekig nem múlik el (mint nekem). A nyomkodás helyett használd inkább ezt. Az árát szerintem megéri, főleg hogy egy high-end márkáról van szó, és hatásos, de ismételten, nem csodakence ami pillanat alatt hercegnővé varázsol. Még updatelek.

UPDATE: néhány hete használom. Ha aknés vagy, ne várd, hogy ez fog sorsfordító változást hozni, ugyanis ha túl sok heylre kened fel, érződik, ahogy szárítja a bőrt, ami nagyon kényelmetlen. Kisebb-nagyobb pattanások kezelésére elég, de hatékonyabb azoknak, akik nem küzdenek minden nap aknéval.
Egy bajom van vele igauán, hogy száradás után azonnal elkezd leperegni és lemorzsolódni, tehát nagy valószínűleg nem bírja ki az egész éjszakát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 16.

Gyulladáscsökkentők: Sulfur, Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid