Marion

Ár:   399 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Drogéria   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hodianiko, Módosítva: 2017. augusztus 7.

Lelőhely:   Drogéria
Kategória:   Samponok

Hajszínező sampon a sötétbarnától a sötétszőkéig ajánlott. Jól takarja az ősz hajszálakat.

Használati mód: A készítményt megmosott, nedves hajra alkalmazza. A habosodás pillanatáig masszírozza. Hagyja a hajon 20 percig ( kb. 4-5 mosás tartósságot szerez ) vagy 45 percig ( kb. 8 mosás tartósság ). Mindaddig öblítse a haját, amíg a víz tiszta nem lesz.

brigi50c

2021. február 17.

Gondoltam, a Joanna után kipróbálok valami mást... Hiba volt. A vörös hajamon az égegyadta világon semmit nem látszik, hogy beszíneztem. Kuka.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 17.

pinczka

2021. február 5.

Festett (leszívott) világosszőke hajam van. 53 COFFE BROWN árnyalatot vettem belőle ami szinte megegyezik az eredeti hajszínemmel. Eredmény: semmi. Nem hagytam fent annyi ideig mint írták olyan 15-20 percig lehetett fent. Amíg rajta volt tényleg olyan színe volt a hajamnak mint a képen, amint megmostam az egész eltávozott róla. Ahova nagyon sokat tettem (2 tincs) az pedig vörösre, de arra a pirosas vörösre kopott az első hajmosás után, utána 3 hajmosást követően teljesen kikopott
Leszívott, festett szőke hajra nem működik..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 5.

Leszívott, festett szőke hajra nem működik..

skriszti94

2020. október 14.

A Dark Cherry árnyalatot vettem meg, 2 csomaggal a hátközépig érő hajamra. A hajam sötétszőke, az alja eléggé ki van világosítva (Balea Blonde spray). 45 percig hagytam fent, picit habzott, a várakozási idő alatt nem folyt egyáltalán le. Az egész hajamat befogta egységesen gyönyörű mély lilás-bórdós színe van, A hajam csillogó lett tőle, napfényben még erőteljesebb, élénkebb a színe. Meg vagyok elégedve a termékkel, más márkájú színező sampon be sem fogta a hajam, azért is használtam kettőt belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 14.

Drzsu

2020. szeptember 15.

Meglepően jó lett az eredmény. Vannak már ősz hajszálaimat, a melir már nem elég és nem szeretném az egészet festeni, ezért kerestem egy olyan megoldást ami lehetőleg nem roncsolja a hajszerkezetet. Természetesen nem lett az ősz hajszálak színe ugyanolyan sötétbarna mint az eredeti, de számomra már az is egy nagy eredmény hogy nem világítóan ősz. 8 mosást nem bír, de 4et igen. Barna árnyalatot vettem, kicsit vörös lett az eredmény. A válig érő hajamra kb. háromszor tudom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

BlackVelvet

2020. július 29.

Ez megint olyan "nemistudom" termék. Kétféle lilás/rózsaszínes árnyalatot próbáltam a világosbarna hajamon. Azt tapasztalom, hogy a természetes hajszínt befogja (inkább csak árnyalatot ad neki) a töveknél, de a régebben festett hajvégeket nem, akkor sem, ha világosabb, mint a töve. Szóval az én hajamhoz nem jók ezek az árnyalatok. Ettől függetlenül olcsó, könnyű használni, nem roncsolja a hajat, nem fog össze semmit, pár hajmosást tényleg kibír, de én nem próbálkozom tovább vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 29.

CsakDia

2020. június 28.

Eredeti hajszínem felfrissítése, ill ősz hajszálaim elfedése volt a cél. A sötét szőke árnyalatot használtam, de az eredmény sokkal sötétebb lett,barna némi vöröses beütéssel, ami nem nagyon nyerte el a tetszésemet.
Ezt leszámítva jót tett a hajamnak, szép fényes lett tőle, talán a végeket minimálisan szárította. Ami a tartósságát illeti, arra nálam simán megérdemelné az 5 csillagot. 30 percig hagytam fent és most 6 hajmosás után kopott annyit, hogy elérte kb a sötét szőke árnyalatot.
Nem rossz termék, de mivel nálam nagyon más színt adott, mint amit vártam újravenni biztos nem fogom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 28.

MissBlack

2020. május 28.

A hajfestéstől tartok, nem akarom elkezdeni, mert annak nem lesz vége, és félek, hogy tönkretenné a hajam, ami a féltő gondoskodásért mondjuk lehetne hálásabb. Világos barna hajam van, szűz, festéket sosem látott, hátközépig érő, nem túl dús, nem sok, vékony szálú, de ritkának sem nevezném. Egy másik termékért indultam, de az nem volt, hát akkor gondoltam veszek ebből, a vadszilva árnyalat elég lilának ígérkezett. Megvettem belőle a 2 zacskóval (a hajhosszam miatt annyit javasolt az eladó), aztán nagyokosan csak az egyiket kentem fel, azt is elég bénán, hiszen életemben nem csináltam még ilyet, csak próbáltam rajta eloszlatni, mint egy sampont.. bárhogy masszíroztam, nekem nem habzott, mondjuk nem is folyt, amire itt többen panaszkodtak. Akkor úgy nem tűnt kevésnek. Aztán hogy azért mert kevés, vagy azért mert nem fogja a hajam, miután egy fél tengerre való vízzel lemostam, ami nem is lett színtelen, úgy nézett ki mintha nem csinált volna semmit, beletörődtem. Másnap (világosban) azért csak látszott, hogy jóval sötétebb lett, és vöröses/lilás fényt kapott a hajam, a babahajaim viszont teljesen lilák lettek. Dicsérték, hogy jól áll, nekem is tetszett, mivel most akciós jól bevásároltam, vettem a szilvának egy párt, meg sötét cseresznyét és padlizsánt is. Remélem nem okoznak csalódást. Meg hogy teljes legyen a sor beszereztem a másik terméket is még a kedvezményes áron... szóval asszem jó időre bespajzoltam színezőből... aztán majd lehet játszani! A másik termék azért jóval vadabb, azt nem is merem magamnak felkontárkodni a hajamra, megvárom vele a barátnőmet, ő rutinosa hajfestegető!!
Aki hozzám hasonlóan nem akar belekerülni a hajfestés ördögi körébe, de szeretne egy kis változatosságot annak bátran ajánlom. A tartósságáról nem tudok nyilatkozni, de nem bántam meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 28.

AszusZ

2020. május 14.

Most vettem előszór ilyen hajszínezőt. Csokoládé barnát vettem. Nem akarom/tam 3 hetente festegetni a hajamat az ősz lenövéseket elolvastam a véleményeket kapott hideget meleget is.
Úgy voltam vele egy próbát megér a legtöbb hölgy társamnak bejött. Nekem is bejött az ősz hajszálakat csodásan befogta. Majdnem olyan színe van mintha be festettem volna tartós hajfestékkel. Szépen csillog és a lenövéseket nagyon szépen befedte. 50 percig hagytam rajta.
Nem folyt nem csöpögött... olyan sűrű volt mint az iszap :)
Egy nagy bajom volt/van vele borzalmasan kiszárította a hajam kb 1 kádnyi hajpakolást kellett rátennem a hajamra és úgy eltűnt róla mintha rá sem tettem volna konkrétan beszívta az egészet. Utána egy kicsit több hajbalzsam a szokásosnál.....és így már minden olyan mintha nem kentem volna be ezzel a hajszínezővel.
Azt nem tudom meddig fog tartani.....de azt majd még meg írom egy kicsit később.
Attól függetlenül hogy nagyon szárit....én tuti újra veszem :)

Update:
Szűkösen de kibírt 6 hajmosást de a 3ik hajmosás után már látszódtak az ősz hajszálak a halántékomnál.
Még a fej búbomon egész jól tartott ott kibírt talán 5 mosást

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 14.

Nem folyt nem csöpögött... olyan sűrű volt mint az iszap :)
Attól függetlenül hogy nagyon szárit....én tuti újra veszem :)

Update:
Még a fej búbomon egész jól tartott ott kibírt talán 5 mosást

bloggerina8

2020. február 20.

Nagy csalódás, ében feketét ígértek, de ennek a színét sem látom...Az én hajam sötét barna, ebből a színből semmi fekete nincs, próbáltam megerősíteni a színt, de max. csak annyit veszek észre, hogy kimosom a hajamból, semmit nem változik, ugyanaz az árnyalat, ez csak árnyaló nem hajszínező...Próbáltam már 40 percig is rajta hagyni, de semmi. Nagy csalódás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 20.

meszarosjuli

2019. december 30.

Vastag szálú, dús, derékig érő sötét barna hajam van. Arra használom inkább, hogy egy más fényű csillogást adjak a hajamnak. Nekem sokkal jobban bevált, mint a Palette, vagy a dm saját márkás hajszínezője. Általában a gárnátalma színt veszem és két tasakkal teszek a hajamra, amitől nap-illetve lámpafényben meleg rézvörös csillogása lesz a hajamnak. A tasakon 20-40 percet ír, én mindig negyven percet hagyok rá. Teljesen megvagyok vele elégedve, nagyon természetes hatása van. Édesanyám sötét barnát használ és három mosásig teljesen eltakarja az őszhajszálait. Én mivel csak a a fény miatt használom, nem érzékelem úgy a kopását.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 30.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin

Szintetikus eredetű felületi hártyaképző segédanyag. Elsősorban hajápoló termékekben találkozhatunk az összetevővel - megkönnyíti a kifésülést és csökkenti a hajfelszín elektromos feltöltődését.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.