Marion

Ár:   399 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Drogéria   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hodianiko, Módosítva: 2017. augusztus 7.

Lelőhely:   Drogéria
Kategória:   Samponok

Hajszínező sampon a sötétbarnától a sötétszőkéig ajánlott. Jól takarja az ősz hajszálakat.

Használati mód: A készítményt megmosott, nedves hajra alkalmazza. A habosodás pillanatáig masszírozza. Hagyja a hajon 20 percig ( kb. 4-5 mosás tartósságot szerez ) vagy 45 percig ( kb. 8 mosás tartósság ). Mindaddig öblítse a haját, amíg a víz tiszta nem lesz.

Fairy0124

2022. július 20.

Feketét vettem a sötétbarna hajamra, nem vagyok elájulva tőle, nem fogta valami sötétre. Persze kicsit élénkebb színe lett a hajamnak, de van ennél jobb színező is. Bár lehet kap még egy esélyt, mert csak 20 percig volt a hajamon és ahogy olvasom, ha 45 percig hagyom rajta, akkor sötéttebb lehetett volna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 20.

Katty26

2022. július 17.

A vörös meggy árnyalatot vettem meg, mert az hasonlított a fodrász által be festett hajszínemhez ami már eléggé kifakult.
Azt reméltem ezzel a módszerrel amit tényleg könnyű használni elhúzhatom a fodrász látogatást 2 havonta de sajna nem, pedig festett hajra való termékeket használok, a lényeg annyi hogy tényleg szépen fedett, bár sötétebbre fogta meg mint amilyen a képen van és 4 nap után amikor esedékes volt a következő hajmosás, ugyan olyan kopott színű hajam lett amit már gyülölök. 😕
De újra próbálom másik árnyalattal, mert tényleg könnyű használni, még nekem is aki eddig nem volt az otthoni hajfestés híve.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. július 17.

Pocokkiralylany

2022. május 9.

A legvilágosabb szőkét próbáltam, hogy egy kicsit fedje a festés utáni enyhe vörösesbe hajló részeket a hajtőnél. Elég sokáig volt fenn, fel óránál is többet, de semmit nem ért. Egy kicsit sem fogta be, hiába ‘elég vilagos’ az alap amire került.
Talán az eggyel sötétebb árnyalat hatásosabb lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 9.

Talán az eggyel sötétebb árnyalat hatásosabb lenne.

Monicapandaa

2022. május 3.

A legvilágosabb (képen is szereplő) szőke arany állatot vettem meg. Köldökig érő, eredetileg sötét szőke hajam van amit kb 10 éve drogériás hajfestékkel festek világos szőke színűre. Havi egyszer festek hajat, de mivel a hajam nagyon gyorsan nől (két hét alatt 2cm) gondoltam kipróbálom ezt a hajszínezőt ne kelljen hónap végén úgy kinéznem mint aki fél éves lenövése van. A hatás sajnos elmaradt. Semmilyen változást nem tapasztaltam pedig 30 percig volt a hajamon a színező. A tövétől a végéig átvizsgáltam napfénynél is de konkrétan egy picike tincsen sem láttam változást. Hajam nem lett sem puhább sem szárazabb mint korábban volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 3.

Fanni26

2021. november 1.

Tegnap használtam a borvörös színűt. Eredetileg barna hajam van, másfél éve élénk vörös árnyalatai változnak rajta, egy ideje már nem volt rendes festékkel festve, csak ehhez hasonló tasakosakkal. A termék használata közben több meglepetés is ért, az első a lila szín volt, azt követte a habzás (pedig elolvastam a leírást) és a meglepően kellemes illat. Kb 40 percet volt a hajamon, az öblítés alatt és után is nagyon puha, selymes volt (igazából még most is az), mintha pakolást használtam volna. A színe gyönyörű lett, nem lett egyenletes, de ez a hajam sajátossága, ennek ellenére nagyon tetszik, elképesztően élénk borvörös, fényben pedig nagyon extrém. Csütörtökön esedékes a mosás, kíváncsi leszek, mennyire fakul majd.

Update: szépen bírta, két mosás után is vállalható volt, viszont megelőztem a durva kopást és rendes festékkel rámentünk. Nem tudom mennyi köze volt ennek hozzá, de elképesztően gyönyörű, élénk vörös lett a hajam, ha elkezd kopni, biztos ezzel a kis csodával mentem majd a helyzetet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 1.

Litta

2021. október 7.

Imádom a lilára festett hajamat, ugyanakkor egyvalami mégis nagyon zavar benne: az, hogy baromi gyorsan fakul és foltosan kopik. Ha folyamatosan egyenletesen akarnám tartani a színét, akkor kb. minden 2. mosás után, tehát 2 hetente teljes újrafestés kéne. Ez viszont nekem sem időben, sem anyagilag nem fér bele (egy derékig érő, dús és vastag szálú hajtengerről beszélünk), így muszáj találnom valami köztes, áthidaló megoldást.

Korábban már 2x is befürödtem a más márkájú, hasonló tasakos színezőkkel, úgyhogy ehhez sem fűztem túl nagy reményeket, az sem lepett volna meg, ha totál pénzkidobás lesz. Azért vettem kapásból 3 tasak wild plum színt, majd mosás után fel is kentem mindet a vizes hajamra. Biztosra akartam menni, és kcisit több, mint 1 órát a fejemen volt. Nos, azt kell mondanom, hogy némileg felülmúlta a várakozásaimat! Szépen befogta a hajam, és nagyjából egységessé tette a színét. Igaz, hogy nem olyan élénk és erős a fedése, mint az egyébként használt Directions-nek, de sokat javított a hajszínemen, egész jól elfedte az egyenletlenségeket.

Ma ismét hajat mostam, és már most látszik, hogy egyetlen mosással is elég sokat engedett. Határozottan jobban látható a barnás-vöröses kopás, főleg a hajam alsó harmadában, kb vállig még egészen jól tartja a színét. Összegezve ennyi pénzért nem rossz (bár 3 tasak azért már nem olcsó), de kizártnak tartom, hogy 8 vagy akár csak 4 mosást is kibírjon. Ilyen színeknél még egy tartós festék sem képes erre. Mindesetre vészmegoldásnak jó lesz, így jár a 3 csillag. Ja és plusz pont azért, mert jól el lehetett oszlatni, és magamnak is fel bírtam kenni, pedig amúgy nem tudom befesteni a saját hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 7.

bogszi13

2021. szeptember 30.

Eloszor a fekete arnyalatot hasznaltam, 20 percig hagytam rajta es sotetbarna lett, de nem csalodtam. Kb 2-3 het utan kopott ki, mindenki dicsert, milyen jol all. Most a burgundit kentem ra a hajamra (ami eredetileg kozepbarna), inkabb voroses-barnas lett a hajam, de meg vagyok vele elegedve. Egyelore kiserletezgetek, milyen szin lenne az igazi, es ez a termek tokeletes erre. 500 Ft-ert azt hozza amit kell, nem tudok ra panaszkodni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 30.

Viliada

Korcsoport: >54
2021. augusztus 5.

Több tasakkal elhasználtam már belőle, a 62 dark blonde - sötétszőke árnyalatot - idén március óta folyamatosan. A hajam eredeti színe barna, de nagyon ősz főként halántéknál, valamint a fejtetőn. Ez a szín közelít legjobban a sajáthoz, elég sötét barna árnyalat a hajamon. Mivel már használtam néhány féle festéket, amit 3 hetente évek óta újra kellett kenni, úgy gondoltam, ha a szinező is hatásos, inkább szinezném, mint fessem. Hátha kevésbé roncsol és tovább tart. Tapasztalat: teljesen befedte már az 1. alkalommal az ősz részeket is, hurrá! Ám hiába hagytam rajta 45 percig, nemhogy 8 mosásig nem őrizte a színt, hanem gyakorlatilag 2 hajmosás után újra kell használni ahhoz, hogy ne legyek ősz. Igaz, addig öblítem, míg tiszta nem lesz a víz. (Eszméletlen sok vízpazarlás) Viszont nem hullik (jobban) a hajam, mint eddig (is), és nem is szárítja (jobban). Általában 10-12 naponta kell mosni a hajam, így a 2-szeri mosás után használva ugyancsak 3 hetente kell használnom, mint a festéket, de ugye, ez mégsem festék... Most viszont azt tapasztalom, így 4 hónap elteltével, hogy az ősz részek a 2. mosás után erősen vörös árnyalatúak. Lehet, hogy más színt kell választanom? Ja, és főleg csak a tövekre nyomom, mivel hosszú hajam van (majdnem derékig ér), s csak a lenövések őszek.
További fejlemények: Immár hosszú ideje - min. 1 éve - az 58-as, középbarnát használom, amit még jobbnak találok. Sajnos, a 3 hétnél nem lehet tovább várni, újra szinezni kell, mert addigra nagyon kijön az ősz a töveknél. Nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. augusztus 5.

Becky

2021. április 16.

Az 53-as Coffee brown szint vettem. A hajam nagyon puha és csillogó lett. Nem szárított balzsam nélkül sem. A színe lemosás után viszont inkább egy mahagóni vörös lett. Szép szin de én nem igazán ezt akartam. Többszöri hajmosásnál foltosra kopott sajnos és vannak részek ahol, viszont kb ki se jött. Ősz hajszálak fedésében gyenge, mert valami nagyon csúnya matt rozsadvörös lett az eredmény.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 16.

brigi50c

2021. február 17.

Gondoltam, a Joanna után kipróbálok valami mást... Hiba volt. A vörös hajamon az égegyadta világon semmit nem látszik, hogy beszíneztem. Kuka.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 17.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Szintetikus eredetű felületi hártyaképző segédanyag. Elsősorban hajápoló termékekben találkozhatunk az összetevővel - megkönnyíti a kifésülést és csökkenti a hajfelszín elektromos feltöltődését.

Aloe vera növény leveléből származó lé. Vízmegkötő, gyulladáscsökkentő, antioxidáns és antibakteriális hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást és általában a bőr regenerálódását is. Bár az aloe vera egyre nagyobb divat mostanában, Paula Begoun szerint tudományos kutatások nem igazolják, hogy hatékonyabb lenne a többi, hasonló tulajdonságokkal rendelkező összetevőnél (mint pl. a C-vitamin vagy a zöld tea).

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.