Marion

Ár:   399 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Drogéria   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hodianiko, Módosítva: 2017. augusztus 7.

Lelőhely:   Drogéria
Kategória:   Samponok

Hajszínező sampon a sötétbarnától a sötétszőkéig ajánlott. Jól takarja az ősz hajszálakat.

Használati mód: A készítményt megmosott, nedves hajra alkalmazza. A habosodás pillanatáig masszírozza. Hagyja a hajon 20 percig ( kb. 4-5 mosás tartósságot szerez ) vagy 45 percig ( kb. 8 mosás tartósság ). Mindaddig öblítse a haját, amíg a víz tiszta nem lesz.

anitaweber1991

2019. október 23.

Nem mondanám rá, hogy színezi a hajat, inkább csak szépen megárnyalja! :- ) Vörös és lila színeket próbáltam ki belőle, és az áráért nem is vártam tőle többet! :- ) A fejbőröm viszont kicsit viszketett tőle és a hajam is bezsírosodott, úgy hogy ezentúl csak ombre szerűen fogom használni lejjebb a hajvégek felé! Nekem újravevős! :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

Mosizso

2019. szeptember 6.

Lányok, egyet tudok érteni azokkal akik azt mondják ez színpróbára való. Semmi másra. Dark blonde színt hazsnáltam el a hajamra 2 zacsival, először vöröses árnyalatot kapott szőke helyett. Gondoltam se baj, más is írta már ezt róla és nem is áll szarul mondom el leszek így egy-két hónapig. Aha... 2. mosás csodás sötét szőke, no mondom ha ez így marad egy álom. Eljött a harmadik mosás, még mindig engedett a színéből, s kb kijelenhetem, hogy ennyi volt...abből a szép sötét szőkéből vagy a rezesből se látszik SEMMI.
Egyéb tapasztalatok, 50 percet hagytam a hajamon, hogy tutira meg legyen a 4-8 mosásos tartósság, nem jött be. Ráadásul ezek után még nagyon furcsa tapintású is lett a vizes hajam. Szerencsére egészen kibírható lett mire megszárítottam, de azért meg voltam ijedve rendesen.
Hullani úgy gondolom nem hullik jobban a hajam, mint eddig.
Update: Egyre több hajszálam ered szélnek... nem tudom köze van e hozzá, de nagyon nem vagyok boldog.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Hullani úgy gondolom nem hullik jobban a hajam, mint eddig.

rrrreka

2019. június 23.

A hajam festett középbarna (eredetileg sötétszőke), fényben elég vörösesen csillog egy fodrász hibájából, ezt nem igazán kedvelem. A wild plum és a padlizsán színeket kevertem össze, egy lilás fény elérésére. Fél órát volt kb a hajamon, a felvitele nagyon egyszerű ( csak vigyázni kell, nálam az egész furdő lila lett, de szerencsére lejött). Először azt hittem semmit nem tett a hajammal, azonban másnap olyan gyönyörű lilás csillogást véltem felfedezni a hajamon, hogy csak na. Azóta egyszer mostam meg, még mindig szépen látszik, viszont ha vizes a hajam, akkor lilán csepeg belőle a víz szóval figyelni kell. Biztosan újraveszem, ugyanis nekem nagyon bejött!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 23.

Viliada

Korcsoport: >54
2019. június 19.

Több tasakkal elhasználtam már belőle, a 62 dark blonde - sötétszőke árnyalatot - idén március óta folyamatosan. A hajam eredeti színe barna, de nagyon ősz főként halántéknál, valamint a fejtetőn. Ez a szín közelít legjobban a sajáthoz, elég sötét barna árnyalat a hajamon. Mivel már használtam néhány féle festéket, amit 3 hetente évek óta újra kellett kenni, úgy gondoltam, ha a szinező is hatásos, inkább szinezném, mint fessem. Hátha kevésbé roncsol és tovább tart. Tapasztalat: teljesen befedte már az 1. alkalommal az ősz részeket is, hurrá! Ám hiába hagytam rajta 45 percig, nemhogy 8 mosásig nem őrizte a színt, hanem gyakorlatilag 2 hajmosás után újra kell használni ahhoz, hogy ne legyek ősz. Igaz, addig öblítem, míg tiszta nem lesz a víz. (Eszméletlen sok vízpazarlás) Viszont nem hullik (jobban) a hajam, mint eddig (is), és nem is szárítja (jobban). Általában 10-12 naponta kell mosni a hajam, így a 2-szeri mosás után használva ugyancsak 3 hetente kell használnom, mint a festéket, de ugye, ez mégsem festék... Most viszont azt tapasztalom, így 4 hónap elteltével, hogy az ősz részek a 2. mosás után erősen vörös árnyalatúak. Lehet, hogy más színt kell választanom? Ja, és főleg csak a tövekre nyomom, mivel hosszú hajam van (majdnem derékig ér), s csak a lenövések őszek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. június 19.

mVivien

2019. április 4.

A fekete árnyalatot próbáltam a szőkés barna hajamon, alig látható valami különbség. Nekem kiszárította a hajam, pedig csak 22 percig hagytam rajta, muszáj voltam balzsamot tenni a hajamra utána. Azért adok 3 csillagot hátha a szőke árnyalat beválik. Majd holnap kiderül!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 4.

MaDalma

2019. április 2.

Egy lilás árnyalatot próbáltam a barna hajamra, viszonylag egyenletesen befogta, több mosásra is kibírt. Ha valaki festés előtt szeretne színt tesztelni, szerintem jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 2.

naturefun

2019. március 3.

Nem folyik.😊 Tipp: Elolvastam a hozzászólásokat, mindenki azt írta, hogy túlságosan folyik. Hajmosás után 20 percig törölközőbe csavartam a hajam, majd egy gumikesztyűvel, a kádba hajolva bedörgöltem. Vizes kézzel oszlattam el egyenletesen, zuhanysapka és egyáltalán nem folyt ki alóla 40 percig. Középvörös, festett, szőke melírozott hajamat szépen befogta, még nem tudom, hogy hány mosást bír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 3.

Angelgirl

2019. január 6.

Használtam már a padlizsán, a fekete és a sötétszőke színeket - ebben a sorrendben.
A padlizsán iszonyat király volt, nagyon szép színe lett a hajamnak. Akkor kicsit világosítva volt még, kb olyan alapra ment, mint a sötétszőke samponon a csaj haja.
A feketét vártam a legjobban, sose volt még fekete hajam, mert olyan nehéz megszabadulni vele. Gondoltam majd ezzel kipróbálom :D Ahha..... Nagyon szép extra sötét barna lett a hajam :D Szép volt, de nem fekete :/ Akkor már nem volt annyira világos a hajam, inkább egy sötétebb szőke, világosabb barna....
A sötétszőkével az volt a célom, hogy az eredeti hajszínemhez hasonló színt kapjak. Hát ez se jött össze :D Ettől meg olyan igazi barna lett a hajam... Nem olyan sötét, mint a feketétől, de nem is sötétszőke :)
Következő "áldozatom" a szőke lesz :D Kíváncsi vagyok mit fog csinálni a hajammal :)
Amúgy minden színt beszereztem, a padlizsánt és valamelyik vöröset 2x is :D :D
A vállig érő, közepesen sok hajamra 1 tasak elég.
Kb. 1-2 hónapig marad a hajamban 40-60 perces hatóidővel. Nem mosom addig, amíg tiszta nem lesz a víz, mert akkor reggelig ott állhatnék :D De nem fog össze semmit szárítás után sem. Szép egyenletesen kopik, nem foltos. Én imádom őket, mert így sokkal több hajszínt kipróbálhatok, mintha rendes hajfestéket használnék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 6.

Amúgy minden színt beszereztem, a padlizsánt és valamelyik vöröset 2x is :D :D
A vállig érő, közepesen sok hajamra 1 tasak elég.

Francheska

2018. december 19.

A ronda-szőkére festett, sárgás hosszú hajamat gondoltam vele kétségbeesetten az eredeti világosbarnás-szőkés színre visszasötétíteni a medium brown színnel, meglepően jó eredménnyel. Én meg sem kíséreltem ruhában, fogtam magam beleültem a kádba, hadd folyjon mindenfelé (folyt is), viszont amint bemasszíroztam mindenhol, megnéztem a tükörben és elég sötétnek ítéltem, úgyhogy nem vártam vele, lemostam. Amíg kimosáskor a víz tiszta lesz, az egy örökkévalóság, nem is értem, hogyan maradt benne a szín. De benne maradt, és nem lett rezes árnyalata sem, úgyhogy 4 csillagot megérdemel. Egyébként hosszabb hajra nekem épphogy elég volt egy tasak, szóval akinek már hátközépig ér és nem kifejezetten kevés, az szerintem kettőt vegyen. A tartósságáról még nem tudok nyilatkozni. Összességében nekem nem kevesebb macera, mint a hajfestés, de most megmentette a Karácsonyom :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 19.

dorottya96

2018. november 29.

A sötétszőkét használom a szőke hajamra, a lenövésem miatt. Mivel külföldön élek, így nem jutok el a fodrászomhoz, és valamit ki kellett találnom, hogy ne legyen csúnya a hajam. Nos, ez a kis bemosó lett a megoldás! Szép, egységes és egészséges a hajam a használata után. Persze balzsam kötelező utána, az illata kellemes, nem fojtogató hajfesték szag. Az állaga elképesztően folyós-mjndig 40 percre hagyom fent, de egy örökkévalóságnak tűnik amiatt, mert mindenhova folyni akar. Viszont utána másfél hétig teljesen vállalható a hajam. Úgy gondolom, ennyif bőven megér az a 40 percnyi bosszankodás ameddig folyik le a fejemről.. Szépen lejön egyébként mindenhonnan sima vízzel is! Fokozatosan kopik, szóval tényleg elég jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 29.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin

Szintetikus eredetű felületi hártyaképző segédanyag. Elsősorban hajápoló termékekben találkozhatunk az összetevővel - megkönnyíti a kifésülést és csökkenti a hajfelszín elektromos feltöltődését.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Foszforsav. A kozmetikumokban pH stabilizáló anyagként használatos összetevő.