Marionnaud

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. november 4.

Lelőhely:   Marionnaud

Hosszantartó, fekete pigmentekben gazdag szemceruza

• akár 8 órán át tart
  • kényelmesen, pontosan használható
  • krémes textúrájú

Buklika

2017. december 27.

Csodával határos módon, mindössze 1 euróért találtam rá Rennes-ben egy márkaboltban. Sokat használtam, és nagyon elégedett voltam vele! Egyszer elkezdtem faragni, és közben folyamatosan kitöredezett a hegye, úgyhogy már selejtes. Csak az Aluminum Distearate miatt nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 27.

Emolliensek: Cetyl Dimethicone, C30-45 Alkyl Methicone, Caprylic / Capric Triglyceride
Szilikonok: Cetyl Dimethicone
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77499, Ferric Ferrocyanide

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

A sztearinsav alumínium sója. A kozmetikumokban emulzióstabilizáló és sűrítőanyagként használatos segédanyag.