Best of Beauty 2019

Martina Gebhardt Naturkosmetik

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Wellbe-n 4940 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Aziza, Módosítva: 2013. június 3.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Wellbe, 4940 Ft

Demeter-minőségű tisztító tej. Spagírikus kivonatokat tartalmaz!

Zsíros, tágpórusú és tisztátalan bőr gyengéd tisztítására. Tisztító, pórusösszehúzó, faggyútermelést szabályozó hatású készítmény, erősíti a bőr természetes sav-védőrétegét. A bőr fokozott méregtelenítésének és salaktalanításának igénye esetén is ajánlott.

Smink eltávolítására is használható.

Kiszerelés: 30 vagy 150 ml

Ár: 4940 Ft , Eladó: Wellbe
Fizetés: Online bankkártyás fizetés, átutalás, utánvételes fizetés, Szállítás:DPD futárszolgálattal, DPD csomagpontra
Nimrod

2019. február 6.

Talan mar egy eve hasznalom kisebb kihagyasokkal (uj termekek iranti elcsabulas 😀) es azt kell mondanom, hogy nem tudok elni nelkule. A bőrömről annyit, hogy komedokra hajlamos, fokent homlok es halantek tajon. Nem tudom mi az az osszetevo ebben a lemosoban ami ennyire hatekony, de annyira gyonyoruen kordaban tartja a bőröm, hogy el sem hiszem. Hasznalata utan pihe puha a bőröm allaga es nem engedi eltömődni a pórusaim. A hasznalataval egyre tisztabb es tisztabb. Amikor nem hasznalom, azonnal elkezd romlani ez az allapot, ugyhogy rajottem, hogy ez a kulcstermek a rutinomban. Egyebkent nagyon kenyelmes hasznalni, az allaga istenien selymes, kremes es lemosas utan pont annyira van csak visszazsirozo hatasa, amennyire komfortos es mivel imadom a naturalis illatokat, igy a zsalya eroteljes illata nekem nagyon tetszik. Valoban olyan mintha egy marék zsályát morzsoltam volna szet a tenyeremben. A hatasa egyebkent az osszetevoit nezve nem csoda. Martina tobb termékét hasznaltam mar es nagyon pozitiv velemennyel vagyok roluk. Batran ajanlom azoknak akik hasonlo gondokkal kuzdenek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

zfru

2014. június 3.

Már nagyon régóta ki szerettem volna próbálni ezt a termékcsaládot, ezen belül is a zsályásat. Lassan 3 hónapja használom és még kicsit több, mint félig van az üveg. Ahogy elnézem kb. ilyen használat mellet (reggel-este) fél évig elég lesz. Nagyon durván zsíros a bőröm, de ez a tisztító úgy mossa le, hogy közben nem szárítja ki. Sőt még hidratálja is. Egy vagy két hete beszereztem a Rossmannból ilyen arctisztító kefét és most azzal használom, sokkal jobb így az eredmény. (Alapjáraton hagy egy kis réteget a bőrön és elég nehéz lemosni, mármint a tej :)) Van egy olyan érzésem, hogy eddig ezt a réteget nem mostam le rendesen és emiatt lettem (fehér)mitesszeres. A pattanások nem terjednek úgy szét vissza is fogja és talán gyorsabban is múlnak. Most egy 4-est kap de megvárom, miután elhasználom lesz-e pozitív vagy negatív változás.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 3.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Nem szabványos INCI név. Jellemzően a Martina Gebhart kozmetikumokban találkozhatunk vele. A cég leírása szerint:

"A spagírika egy ősrégi előállítási módszernek a része, melynek a gyökereit az alkímiában találjuk. Itt a párlatokat és a növényi sókat (a tejes növény részeinek az elhamvasztásából kinyerve) használják fel. Ezzel azt kívánják elérni, hogy a kozmetikumokban lévő gyógynövények a bennük rejlő impulzusokat, az őket átható feldolgozási lépcsőfokok segítségével (melyek a Tűz a Föld a Levegő és a Víz elemeket reprezentálják) a felhasználók felé tovább tudják adni. Csak így lehet egy gyógyító folyamatot, illetve a kozmetikában egy kiegyensúlyozó és harmonizáló folyamatot elindítani. A bőr érzékelhetően kiegyensúlyozottabbá válik, és emiatt a káros környezeti hatásokkal szemben ellenállóbb lesz. A bőr sugárzóvá válik, és azt a hatást közvetíti, hogy az ember jól érzi magát a bőrében!

Hogyan hatnak a spagírikus esszenciák a bőrre?

Az esszenciák hatása a sejt-energetikai szinten alapul. Az alkalmazott desztillátumok és növényi sók által érjük el, hogy a kozmetikumokban lévő gyógynövények a bennük rejlő információkat az átfutott feldolgozási lépések révén (amelyeket az elemek – tűz, föld, levegő és víz – képviselnek) át tudják adni a felhasználóknak. Csak így indítható el a gyógyulási folyamat, illetve a kozmetikum kiegyenlítő és harmonizáló hatása."