Match Play

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2013. augusztus 30.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Friss, zöld és ösztönző - szexi, emlékezetes és csábító. A fás-vízi-fűszeres illat keveréke egyszerre frissítő és érzéki.

A vízi-citrusos fejjegy frissítő és zamatos. A szívjegy egy aromás - fűszeres elegy. Az illat csábító és érzéki alapjegye fás. A friss zöld szín adja az üveg hűvös, frissítő pillantását. Match Play a diszkréten elegáns, célorientált férfi illata, aki arra törekszik, hogy minden, amit csinál tökéletes legyen! Az illat olyan egyedi és szexi, mint ő, és társa a sikerhez vezető úton.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

fragmann

Korcsoport: >54
2016. február 10.

Ez egy rendkívül friss, éteri tisztaságú fanyar, száraz citrus illat. Talán némi vizes-fás jelleg megjelenik még, de a lime üt mindent.
Teljesen szintetikus, de ezt csak bőrközelben érezni, távolabbról egyáltalán nem zavaró.
Nulla édesség és trendi virágos jegyek. Istennek hála!
Ez egy jó kis old-szkúl, igazi „férfi-kölni“..!
(A szó legjobb értelmében...ez a fajta lakonikus frisseség, nem tud kimenni a divatból!))
Nem mondanám „hű-de" egyedinek, de jellegtelennek sem.
Ezzel lehet utazni, vagy zsúfolt irodában jönni-menni, nem tolakodó, nem takarítja le a környezetet, nem bánt senkit, viszont mindenkit felüdít, akit „megcsap“ kicsit...
Szintetikusságánál fogva eléggé lineáris, túl sok projekciót ne várjunk tőle, de végig kellemes marad és végül szappanos tisztaság-illattá szelidül.
Tartóssága és hatótávja teljesen korrekt.
Egy olcsó, de jó megoldás dolgos hétköznapokra.

UPDATE: megvan mire hasonlít: nyomokban a Gucci Nobile-re emlékeztet!
(amit imádtam úgy 20 évvel ezelőtt! :) )

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. február 10.

Nulla édesség és trendi virágos jegyek. Istennek hála!
Ez egy jó kis old-szkúl, igazi „férfi-kölni“..!
Nem mondanám „hű-de" egyedinek, de jellegtelennek sem.
Tartóssága és hatótávja teljesen korrekt.
Egy olcsó, de jó megoldás dolgos hétköznapokra.

UPDATE: megvan mire hasonlít: nyomokban a Gucci Nobile-re emlékeztet!
(amit imádtam úgy 20 évvel ezelőtt! :) )

Joe38

2013. augusztus 25.

Hol is kezdjem.....................Ismeretlenül rendeltem meg ezt a parfümöt,mert a net-en érdekeseket írtak róla és az ára annyira kedvező ,hogy nem lehetett kihagyni!
Mikor megérkezett őt hagytam a végére a kibontással és a próbával, gondoltam hátha bukta a dolog és ne vegye el a kedvemet a másiktól(bár az árát tekintve szinte mindegy lett volna!).
Mikor kifújtam az első próbát nem hittem az orromnak........................már elsőre olyan meggyőző volt ,hogy le sem tettem az üveget!Páromnak mutogattam a csuklómon,hogy neki tetszik-e?És bizony azt mondta legalább olyan finom és egyedi illat ,mint a nagyobb márkák közül bármelyik....
Uraim!Azt tudom mondani az idén nyáron 2 üveggel rendeltem - amiből már másfél üveggel el is használtam - és ha elfogy a jövőben is szeretném ,ha mindig lenne itthon ebből a kis csodából!
Hétköznapra,alkalomra,mindenhova használható kis finomság!Karakterét tekintve tavasztól-őszig javasolnám de csak azért mert télen még nem próbáltam ,de lehet akkor is megállja majd a helyét!
Ár-érték arányra,tartósságra,egyediségre nálam ott a helye a nagy márkák között!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

Hidratálók: Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.