Matrix

Ár:   3210 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. május 1.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

A hajat védi, táplálja és hihetetlen fényt kölcsönöz neki, elnehezítés nélkül. A Moringa olaj a legtisztább természetes antioxidáns. Mikrorészecskéinek köszönhetően áthatol a kutikulán, bejut a haj belsejébe és így belülről táplálja a hajat, annak elnehezítése nélkül. Minden hajtípusra alkalmas.

Ár: 2200 Ft+posta , Eladó: horgi
Állapot: párszor használt, Helyszín: Tiszafüred, fizetés: --

Sziporka88

2020. április 18.

Fodrászom használja. Mosás után és vágás előtt. Isteni az illata és szuper selymes lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 18.

betty23

2020. február 13.

Szuper akciósan rendeltem a Cosmetino oldalról 3 ezer Forint alatt. Picit fényesebb, rendezettebb, kevésbé szöszös a hajam tőle, de nem vagyok benne biztos, hogy újra megveszem. Az illata nagyon kellemes, viszont nem túl szimpatikus, hogy az illatanyag harmadik az összevetők között. Elfogom használni, mert tudja amit egy hajolajnak kell. Lehet legközelebb kipróbálok valami mást, amiben a valódi ápoló anyagok előrébb vannak az összetevő listában. Ennyi pénzért nekem teljesen megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 13.

hajnalkahudak

2020. január 13.

Nálam nem nyerő. Túlzottan elnehezíti a hajam, pedig vastagszálú dús hajjal rendelkezem. Mire beszívja az olajat olyan mintha nem is kentem volna rá semmit, jöhetne egy újabb adag hogy a selymes fényes hatást végre elérjem, de akkor meginnt csak elnehezítené a hajam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 13.

rebuska01

2019. december 30.

Nagy kedvenc,nedves hajra használom beszárítás előtt,finom puha,extra selymes lesz tőle a hajam.
Száraz hajra nekem "too much"marad a vizes verzió :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 30.

Száraz hajra nekem "too much"marad a vizes verzió :-)

bvbv

2019. december 28.

Csak a hajvégekre használom, mert szerintem nagyon sok tud lenni. Arra a célra viszont tökéletes. Nagyon jol táplál, és szép fényt ad.Csak vizes hajra használom, majd ezután szárítom és vasalom. Száraz hajra nem szeretem, mert sok idő mire beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 28.

eviebeauty

2019. december 15.

Őszintén megvallva nem sok különbséget vettem észre sosem a hajolajak között, pedig használtam már több fajtát, drogériásat, professzionálisat is. Jó kis hajolaj, szép csillámos fénye lesz a hajnak használat után, puhítja a hajvégeket, de én nem értem el vele extra hatást. Sokáig elég, én fél év alatt a harmadát használtam el heti két hajmosás mellett, hosszú, festett hajamra. Száraz hajra felkenve, valamilyen hőkezelés után azonban tényleg csodás az eredmény. Szerintem száraz hajom jobban működik, mint vizesen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 15.

zsofi207

2019. november 14.

Kicsit testesebb olaj, de ár-érték arányát tekintve tökéletesen ápol! Mivel az én hajam vékonyszálú, ezért elég egy pumpálás az egész hajam végeire és úgy nem nehezíti el. Vegyétek, szuper termék!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 14.

Platina890413

2019. augusztus 26.

Notinon akció volt és már is landolt a kosaramban.
Az illata csodás ,szép fényt ad a hajamnak,táplálja és a száraz hajvégeimmel csodát tett. Sokáig elég. Ha elfogy újraveszem, annyira jó!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Notinon akció volt és már is landolt a kosaramban.

jujeana

2019. július 1.

Még csak egyszer használtam, de már tudom, hogy újra fogom venni. Sosem tudtam kifésülni a hajam anélkül hogy a fésű elakadt volna és tépte volna a hajvégeim. Ezzel az olajjal csak siklik a hajamban a fésű. A hajvégekre teszek egy kicsit és a haj egészére folyékony kondícionálóval a kezemben elkeverve eloszlatom és álom-szép pihe-puha... Mondjuk sampont is professzionálisat használok, de azt is csak ajánlani tudom, hogy akinek száraz sérült a haja, használjon professzionális termékeket lehet h 2x-3x annyiba kerül de kevesebb is kell belőle és megéri! A hajunk mégiscsak a fejünk tetején van nem mindegy hogy néz ki :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

Kamea

2019. június 22.

Sokáig elég és csodákra képes már egyetlen használat után is. Vizes és száraz hajra is használható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 22.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Dimethiconol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.