Matrix

Ár:   3210 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. május 1.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

A hajat védi, táplálja és hihetetlen fényt kölcsönöz neki, elnehezítés nélkül. A Moringa olaj a legtisztább természetes antioxidáns. Mikrorészecskéinek köszönhetően áthatol a kutikulán, bejut a haj belsejébe és így belülről táplálja a hajat, annak elnehezítése nélkül. Minden hajtípusra alkalmas.

Platina890413

2019. augusztus 26.

Notinon akció volt és már is landolt a kosaramban.
Az illata csodás ,szép fényt ad a hajamnak,táplálja és a száraz hajvégeimmel csodát tett. Sokáig elég. Ha elfogy újraveszem, annyira jó!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Notinon akció volt és már is landolt a kosaramban.

jujeana

2019. július 1.

Még csak egyszer használtam, de már tudom, hogy újra fogom venni. Sosem tudtam kifésülni a hajam anélkül hogy a fésű elakadt volna és tépte volna a hajvégeim. Ezzel az olajjal csak siklik a hajamban a fésű. A hajvégekre teszek egy kicsit és a haj egészére folyékony kondícionálóval a kezemben elkeverve eloszlatom és álom-szép pihe-puha... Mondjuk sampont is professzionálisat használok, de azt is csak ajánlani tudom, hogy akinek száraz sérült a haja, használjon professzionális termékeket lehet h 2x-3x annyiba kerül de kevesebb is kell belőle és megéri! A hajunk mégiscsak a fejünk tetején van nem mindegy hogy néz ki :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

Kamea

2019. június 22.

Sokáig elég és csodákra képes már egyetlen használat után is. Vizes és száraz hajra is használható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 22.

dorottyatth

2019. január 31.

Hajmosás után vizes hajra teszem, bár nem így kellene, viszont nem nehezíti el a hajam, és puha, fényes lesz tőle 😊 megvagyok vele elégedve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

tonic

2018. október 22.

Nagyon jó, szép a hajam a használat után. Most több százzal többe kerül,felment az ára,-sajnos..de tényleg nagyon klassz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 22.

nyusszkoo

2018. október 5.

A LEGJOBB haj olaj amit valaha használtam. Tényleg Selymes lesz tőle a hajam, nem nehezíti el! Más olajokkal nehezebben száradt a hajam, ezzel nem! És az ára is abszolút jó, mert professzionális hajtermek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 5.

goldgirl

2018. szeptember 18.

Hát nem olcsó, de engem az első használat után megvett, nagyon finom, puha hajat produkál és nagyon kevés kell belőle, szóval szerintem sokáig elég lesz. Megéri beruházni rá!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

MaFa

2018. szeptember 6.

2-3 pumpányi elég belőle bőven,már egy éve használom,de még a fele mindig meg van. Félszáraz hajamra szoktam felvinni, igazából a hajam nem fényesebb tőle, viszont könnyebb. Nem hiszem, hogy újra vásárolom, inkább kipróbálok más termékeket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

Molly01

2018. július 27.

Elégedett vagyok a termékkel, a fodrászom ajánlotta. Használat után sokkal puhább a hajam és a hajvégeket is szépen ápolja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

gaz1ra

2018. május 15.

Az itteni vélemények alapján vettem, a Moroccanoil-ra kerestem olcsóbb alternatívát. Jó illata van, gyakran kenem a hajvégekre, de igazából nem vagyok tőle elájulva, nem hiszem, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 15.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Dimethiconol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.