Matrix

Ár:   3210 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. május 1.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

A hajat védi, táplálja és hihetetlen fényt kölcsönöz neki, elnehezítés nélkül. A Moringa olaj a legtisztább természetes antioxidáns. Mikrorészecskéinek köszönhetően áthatol a kutikulán, bejut a haj belsejébe és így belülről táplálja a hajat, annak elnehezítése nélkül. Minden hajtípusra alkalmas.

Ár: megegyezés szerint , Eladó: Blanka75
Állapot: A képen látható mennyiség hiányzik belőle, Helyszín: Pécs, fizetés: Személyes átvétel: Pécs, Komló, Szekszárd, Baja, stb. útvonalon Feladás: postán maradó, Foxpost

adriana2541

2021. február 19.

Imádom. Vékony szálú, hosszú, szőke hajamat nagyon szépen ápolja, nem ragad össze. Hajmosás után vizes hajra viszek fel 3 pumpányit, de amióta minden este használom száraz hajra is, lényegesen kevésbé törnek a hajvégeim. Néhányszor sikerült hosszájutnom a direkt vékony szálú hajra szánt változatához, az talán még jobb volt nekem. Évek óta újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 19.

Csillag2812

2020. november 29.

Isteni az illata, nem tudom megunni ezt a terméket. Hajmosás után száraz hajamra nyomok 2-3 pumpányit. Gyorsan beszívja a hajam és nem marad utána zsíros. Puha és fényes lett a hajam, egyszerűen imádom! Újra vevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 29.

Adél Zsanna

2020. október 15.

Nekem nagyon szereti a hajam ezt az olajat, teljesen beszívja akár vizes, akár száraz hajra kerül! Fodrászom által találkoztam vele, bár évek óta nézegetem a Mátrix termékeit, sok professzionális márka csalódása után már nem mertem semmivel kísérletezni!
Hihetetlenül puha és fényes lesz a hajam tőle, csodálatosan hidratálja anélkül, hogy nehéz vagy zsíros hatása lenne! Most elkezdem állandóan használni, kíváncsi leszek mi lesz a benyomásom pár hónap múlva!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 15.

betty23

2020. szeptember 19.

Szuper akciósan rendeltem a Cosmetino oldalról 3 ezer Forint alatt. Picit fényesebb, rendezettebb, kevésbé szöszös a hajam tőle, de nem vagyok benne biztos, hogy újra megveszem. Az illata nagyon kellemes, viszont nem túl szimpatikus, hogy az illatanyag harmadik az összevetők között. Elfogom használni, mert tudja amit egy hajolajnak kell. Lehet legközelebb kipróbálok valami mást, amiben a valódi ápoló anyagok előrébb vannak az összetevő listában. Ennyi pénzért nekem teljesen megérte.

update: Fél év után igazán megszerettem, nem tudok nagyon belekötni! Ebben az árkategóriában szerintem nincs jobb opció. Egyedül az illata lehetne gyengébb, de szerencséje, hogy am jó illata van. :D Jobban megnéztem az összetevőket, teljesen korrekt, csak az a sok illatanyag...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 19.

LSTE

2020. augusztus 13.

Minden hajmosás után használok hajolajat, és viszonylag karban van tartva a hajam. Viszont egy hét balatoni nyaralás és a carpe diem kicsit tönkre vágta, ráadásul olajat is elfelejtettem vinni. Mikor hazaértem, a fésű beleragadt a hajamba. :D

Három napig minden nap hajolajaztam, és leesett az állam. Csillogó és puha lett a hajam. Nem tervezem leváltani. SOS megoldásnak és hosszútávú használatra is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 13.

Sziporka88

2020. április 18.

Fodrászom használja. Mosás után és vágás előtt. Isteni az illata és szuper selymes lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 18.

hajnalkahudak

2020. január 13.

Nálam nem nyerő. Túlzottan elnehezíti a hajam, pedig vastagszálú dús hajjal rendelkezem. Mire beszívja az olajat olyan mintha nem is kentem volna rá semmit, jöhetne egy újabb adag hogy a selymes fényes hatást végre elérjem, de akkor meginnt csak elnehezítené a hajam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 13.

rebuska01

2019. december 30.

Nagy kedvenc,nedves hajra használom beszárítás előtt,finom puha,extra selymes lesz tőle a hajam.
Száraz hajra nekem "too much"marad a vizes verzió :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 30.

Száraz hajra nekem "too much"marad a vizes verzió :-)

bvbv

2019. december 28.

Csak a hajvégekre használom, mert szerintem nagyon sok tud lenni. Arra a célra viszont tökéletes. Nagyon jol táplál, és szép fényt ad.Csak vizes hajra használom, majd ezután szárítom és vasalom. Száraz hajra nem szeretem, mert sok idő mire beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 28.

eviebeauty

2019. december 15.

Őszintén megvallva nem sok különbséget vettem észre sosem a hajolajak között, pedig használtam már több fajtát, drogériásat, professzionálisat is. Jó kis hajolaj, szép csillámos fénye lesz a hajnak használat után, puhítja a hajvégeket, de én nem értem el vele extra hatást. Sokáig elég, én fél év alatt a harmadát használtam el heti két hajmosás mellett, hosszú, festett hajamra. Száraz hajra felkenve, valamilyen hőkezelés után azonban tényleg csodás az eredmény. Szerintem száraz hajom jobban működik, mint vizesen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 15.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Dimethiconol

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.