Matrix

Ár:   3210 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. május 1.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

A hajat védi, táplálja és hihetetlen fényt kölcsönöz neki, elnehezítés nélkül. A Moringa olaj a legtisztább természetes antioxidáns. Mikrorészecskéinek köszönhetően áthatol a kutikulán, bejut a haj belsejébe és így belülről táplálja a hajat, annak elnehezítése nélkül. Minden hajtípusra alkalmas.

mxmiraa

2022. szeptember 25.

Nem rossz olaj, de nem fogott meg sem az illata, sem a hatása.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. szeptember 25.

Nem rossz olaj, de nem fogott meg sem az illata, sem a hatása.

Lisianthus

2022. szeptember 23.

Nagyon sokáig keresgéltem az olajakat, miután amit használtam végleg megszüntették sajnos.
Újabb és újabb sikertelen vásárlásokat követően neten veletlenul rábukkantam erre a kis csodára.
Az ára is nagyon barátságos, most hasznaltam el egy teljes üveggel majdnem egy év alatt, annyira kevés elég belőle. Viszonylag vékonyszálú a hajam es renegeteg, nagyon szép fényes lett tőle és könnyen kifésülhető. Egyértelmuen ujravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 23.

tonic

2022. május 6.

2018.okt.22.
Nagyon jó, szép a hajam a használat után. Most több százzal többe kerül,felment az ára,-sajnos..de tényleg nagyon klassz.
up
A szilikon összetevőt utólag vettem észre, de akkor már megvolt,így használtam, az illata nem zavaró, illetve a szilikonféle jobban zavar...de amúgy jó, pár pumpálás bőven elég, sokáig elég is egy flakon,jó volt a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. május 6.

2018.okt.22.
up

dalmesz0204

2022. május 5.

Igazi szerelem. Egy szörftábor alkalmával találkoztam vele először, amikor a barátnőm a kezembe nyomta, hogy ez tuti lesz a frissen szőkítétt, sós vízzel meglocsolt tragédiára, amit a hajamnak hívtam.
Hajmosás és kondi után nedves hajra 3 pumpa ebből a cuccból csoda történt a hajammal. Március óta használom minden áldott nap. Hajmosáskor is nevedves hajra, illetve reggel fésülködés előtt és lefekvés előtt 1-1 pumpálással.
Nem nehezíti el a hajam, nem száll, nem szöszös, imádom az illatát soha soha nem kell más :)))))

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 5.

szonnya93

2022. április 24.

Az első tubussal 4 évvel ezelőtt vettem, most kellett ismét rendelnem, így tényleg abszolút megéri az árát! Hosszú hajamra minden hajmosást követően tettem egy kis borsónyit eloszlatva, érezhetően ragyogóbb, könnyen kifésülhető lesz a hajam tőle. Imádom! Illata is finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 24.

oroszg

2022. március 4.

Évek óta használom. Hajszárítás előtt, törölköző száraz hajhosszra és szárítás után is. Nem nehezíti el a hajam, szép fényes lesz tőle. Kevés mennyiség is elég belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 4.

betty23

2021. november 11.

Szuper akciósan rendeltem a Cosmetino oldalról 3 ezer Forint alatt. Picit fényesebb, rendezettebb, kevésbé szöszös a hajam tőle, de nem vagyok benne biztos, hogy újra megveszem. Az illata nagyon kellemes, viszont nem túl szimpatikus, hogy az illatanyag harmadik az összevetők között. Elfogom használni, mert tudja amit egy hajolajnak kell. Lehet legközelebb kipróbálok valami mást, amiben a valódi ápoló anyagok előrébb vannak az összetevő listában. Ennyi pénzért nekem teljesen megérte.

update: Fél év után igazán megszerettem, nem tudok nagyon belekötni! Ebben az árkategóriában szerintem nincs jobb opció. Egyedül az illata lehetne gyengébb, de szerencséje, hogy am jó illata van. :D Jobban megnéztem az összetevőket, teljesen korrekt, csak az a sok illatanyag...

update 2: Majdnem 2 év alatt fogyott el, pedig azért használgattam rendesen. Nézelődtem más hajolajok után, de nem voltam benne biztos, hogy egy 8-10 ezer Forintos termék többet tudhat ennél, így inkább újravettem ezt. Ár-érték arányban azt kell mondjam, hogy hihetetlen jó még mindig. Bár az illatanyagot egy picit még mindig soknak érzem, de kellemes illata van és nem émelyítő, szóval ettől eltekintve én megadom most azt az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 11.

Pocika17

2021. szeptember 30.

Nagyon szeretem! Kellemes az illata, szépen ápolja a szőkített hajam. Én száraz hajra szoktam hajmosás után 4 pumpálásnyit eloszlatni a hátam közepéig érő hajamon, fülemtől a hajvégekig (soknak tűnhet a mennyiség amit használok, de nagyon sok hajam van és maradéktalanul beszívja). Következő hajmosásig is szép hidratált marad a hajam. Ár-érték arányban nagyon megéri, már egy éve használom és még a negyede mindig meg van. Újravevős termék! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 30.

TimeaSzabo

2021. szeptember 6.

Még régebben sok évvel ezelőtt, amikor még nem voltak elterjedtek ezek a hajolajak, megkérdezte a fodrász hogy nem-e akarunk otthonra is olajat amit ő használ. Igent mondtunk, asszem ő 4 ezer ft-ért szerezte be fodrászkellékestől. Hát el voltunk ájulva tőle, néha vita is volt hogy ki használja. Utána mindig kértük hogy hozzon. Azóta nem dolfozik fodrászként ezért boltból kell hajolajat vennem, ennél többnyire rosszabbak vannak a drogériákban.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 6.

csill87

2021. augusztus 28.

Még csak 3 hete használom, de nagyon szeretem. Szépen ápolja a hajvégeket, hidratált és nagyon fényes tőle a haj. Minden nap egy pumpálásnyit oszlatok el a hajamon, és nagyon szép tőle. Ennek tényleg látom a hatását, használtam olyan hajolajat, aminek nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 28.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Dimethiconol