Matrix

Ár:   1830 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: My Molly, Módosítva: 2016. október 24.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Samponok

Kondicionáló, revitalizáló sampon normál, fakó hajra. Visszaadja annak ragyogását. Parabénmentes.

Scara

2020. március 6.

Eddig még csak párszor használtam, de nagyon tetszik. Az összetevőkön biztos, hogy változtattak az utóbbi időben, mert az enyém szulfátmentes.
A hajam fényes, kezelhető tőle, ad neki tartást és nem szárítja. Az illata nagyon finom édes, de szarítás után csak minimálisan érződik.
Amíg még kaptahó 1-1 webshopban, addig biztos veszek még belőle, mert úgy tudom megszűnőben lévő termék.

Megvettem a hozzá tartozó hajbalzsamot is, de sajnos képtelen vagyok használni, mert irgalmatlanul büdös :D :D :D Bezzeg ennek tartósan a hajban marad az 'illata". :) Nem is értem, hogyan lehet ennyire rossz, elvileg nem romlott példányt kaptam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 6.

Sziszi

2018. február 20.

Nagyon jól habzik, szépen tisztít, kellemes az állaga, viszont nekem nem hidratál eléggé. Kondicionáló leöblítése után eléggé "csikorgós" lesz a hajam, úgy érzem többre van szüksége, így fújok rá sugar shine spray-t, valamint hajvégápoló olajat a hajvégekre, így együtt már jó az összhatás. És valóban betartja ígéretét, mert tényleg szép fényes tőle a haj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 20.

My Molly

2017. április 9.

Ezt használom, a hajam festett és nagyon hatásos. Tényleg szép tőle a haj, fényes és nem lapul le. Balzsammal együtt használom, szerintem tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

szzsu19

2017. február 14.

Sampont , balzsamot együtt használom, sampont külön nem tudom értékelni, soha nem hittem benne ,hogy önmagában csodát művelne, együtt azonban szép, fényes, és puhább a hajam, derékígérő erős barna hajam van, szóval kell neki az ápolás, a balzsam állaga is tetszik, jó sűrű a sampon átlátszó és sokkal jobban habzik mint más matrix sampon, illata is jó, szerintem eddigi legjobb mátrix termékem, olyan mintha fodrásznál jártam volna . nagy kiszerelésben megéri az árát, Notinoról rendeltem 4000ft volt 1000ml

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Xylose
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.