Matrix

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Oraculum, Módosítva: 2015. május 2.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajformázók

Használatával a haj puha és fényes lesz.

Használata: Kis mennyiséget oszlasson el nedves, vagy száraz haján, majd formázza szokás szerint.

Szalon-exkluzív márkatermék, kizárólag fodrász-szalonokban kapható!

vadcseresznyefamag

2016. június 26.

nedves és száraz hajon is kipróbáltam. ha nedvesen használtam akkor kifésülhetővé tette a hajam. ez oké. száraz hajon nekem semmi extra, sőt, professzionális termék létére kissé csalódás. vagy nem lesz elég fényes tőle a hajam csak annyi hogy épp látszik valamit rákentem a hajamra, vagy ha többet teszek rá akkor kifejezetten jön a zsíros hatás-látvány.
ártani nem árt, de nem is használ. szerencsére már alig van a flakonban mert nem fogom újravenni. ennyit egy Avonos termék is tud (vagy lehet többet is)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 26.

Betti92

2015. szeptember 13.

A fodrászom ajánlotta, bár én csak a hajvégekre használom. Finom az illata és mióta használom kevésbé töredezik a hajvégem. Jó kis termék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 13.

yasmine1122

2015. február 25.

Fodrászomtól kaptam ajándékba egy teljes üveggel (milyen jófej :) ) de igazából nem nagyon használom, mert mikor a hajamra teszem, tök jó fényes lesz és az illata is csodás, de másnapra meg olyan a hajam mintha kiszárítaná. Vegyes érzéseim vannak vele és a sok szilikon se szimpi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 25.

Oraculum

2014. július 7.

Egy pumpányi elég az egész hajamra, nedves hajba szoktam beledolgozni, hogy ne zsírosítsa a hajat, mert így beszívja a nagy részét.
Jobbnak találom, mint a DP Surround Shine hajfény spray-t, mert testesebb, szérum formulája van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 7.

Hidratálók: Dimethiconol

Részletesebb információ a smartskincare-en.