Matrix

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vadcseresznyefamag, Módosítva: 2016. július 19.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Hajvégápoló olaj a göndör és hullámos haj fényéért

Missvircsi

2021. március 22.

Én nagyon szeretem az illatát és az állagát. Hosszú szőkített végű, enyhén hullámos végű,erős szálú hajam van. Nagyon szeretem, minden nap használom, már többször újra vásároltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 22.

cintianagy7

2020. szeptember 16.

Az illata gyomorforgató, de legalább még ragad is! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 16.

Az illata gyomorforgató, de legalább még ragad is! :D

vadvirag919

2019. január 10.

Az itteni vélemények alapján kicsit többet vártam tőle. Érezhetően szilikonos, kifejezetten folyékony olaj, amivel nem is lenne baj, de sajnos nekem nagyon szárítja a hajamat. Az illata érdekes, 1-2 napig érezhető. Ezt az alkohol tartalom rovására írom, és biztosan nem veszem újra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

Timicy

2018. szeptember 10.

Enyhén hullámos, ugyanakkor öntudattal rendelkező a hajam, így balzsamot és kifésülést segítő szereket mindig használok. Vizes hajra kenem fel én is az olajat, amit nagyon könnyű eloszlatni, nem marad túl sok belőle a kezemen, kellemes illatú és párás időben sem leszek szénaboglya. Amikor elfogy, biztosan újra beszerzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

borondibibi

2018. május 29.

Már több, mint egy éve használom, és nem mostanában tervezem a megválást tőle. Én miután megmostam a hajam, vizes hajra viszem fel. Ápolja és védi is a hajamat, valamint sokkal kifésülhetőbb és formázhatóbb is lett a rendszeres használatától. Nekem göndör hajam van, de a segítségével sokkal könnyebben varázsolok minden hajmosás után egyenes hajat magamnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 29.

Hidratálók: Dimethiconol