Matrix

Ár:   3100 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: floracska6, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. október 12.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

• bársonyosan selymessé teszi a hajat
  • megakadályozza a haj kreppesedését
  • megelőzi a hajvégek szálkásodását
  • fényt ad a hajnak

floracska6

2020. október 3.

Az Indian Amla-t nagyon szerettem gondoltam kipróbálom ezt is a márkától. Hatásában nem tapasztalok különösebb különbséget, nagyon szépen ápolja a hajvégeket, és szerintem ár/érték arányban nagyon megéri mert kb. fél évig elég.
Viszont az illata nekem nem annyira jön be, túl erős. Legközelebb maradok a jól bevált Indian Amala-nál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 3.

Hidratálók: Dimethiconol

Részletesebb információ a smartskincare-en.