Matrix

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fanni1226, Módosítva: 2016. április 4.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Megújítja a töredezett, meggyengült hajat. Erővel, puhasággal és fénnyel ruházza fel azt. Minden hajtípusra alkalmas. Az Amla olaj felhasználása: A hajerősítő ájurvéda masszázsok és kúrák, valamint a test, a szellem és a lélek gyógyításának alapja.

Kizárólag MATRIX karácsonyi csomagokban elérhető termék!

biczomeli

2020. április 22.

Imádom!főleg az illatát,de a szőkített,szétroncsolt hajammal is csodát tett.5 csillag

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 22.

floracska6

2020. január 26.

Nekem eddig nagyon tetszik és már most látom hogy sokáig elég lesz. Isteni illata van!
Szerintem ezért az árért ez a kiszerelés nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 26.

Szerintem ezért az árért ez a kiszerelés nagyon megéri.

GKrisz

2019. október 1.

Ezt az olajat szeretni akarom, ezért nem adom fel a tesztelését. Az illata csodálatos, számomra nem tucat illat, hanem karakán. Viszont az adagolását sehogy sem tudom eltalálni. Vagy nem elég, vagy túl sok a seprűs, száraz végű hajamra. Valahogy nem tudom szépen szétoszlani a hajamon. Ezáltal nem vagyok a hidratálásával megelégedve. Sosem fogy el termék, mert annyi van benne. Akinek telitalálat, annak 100 éves koráig elég lesz egy, maximum két db :)))) Updatelni fogok ha valami csoda folytán megtaláltam a helyes megoldást vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 1.

lavendersky

2019. június 7.

Én úgy érzem, hogy jót tesz a hajamnak. Nem egy nehéz olajról van szó, gyorsan beszívódik. Alapvetően töredezésre hajlamos, szőkített hajam van. Hajmosás után a száraz hajvégeimre szoktam nagyjából a hajam közepéig felvinni. Az illata nagyon finom, fűszeres és különleges nekem. :) Érezhetően erősebbek a hajvégeim, és nem töredezik minden hajszálam.
Néha a samponomba teszek belőle, ha nagyon száraz a hajam, de lehet a balzsamba is cseppenteni egy kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 7.

baby63

Korcsoport: >54
2019. március 29.

Én nem vagyok tőle teljesen elájulva. Festett hajam van, eléggé száraz a vége, ezért kell neki a különleges ápolás. Számomra nem jobb, mint bármelyik más hasonló minőségű hajra való sampon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. március 29.

Dorah92

2018. december 4.

Csak jókat tudok róla írni.
Sokáig elég, jó az illata, sűrű az állaga, segít megfelelően ápolni a száraz hajat. Könnyebbé teszi a fésülést. Az ára is kitűnő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

Csak jókat tudok róla írni.

mdbeata

2018. szeptember 18.

Az első üvegem most fog elfogyni szerintem már egy éve biztos megvan,minden nap használom száraz hajra.Én nagyon szeretem, jó az illata, sűrű az állaga. Fényes lesz a hajam használat után,az illata is sokáig megmarad.Szeretem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

BeautyFeelsLikeHavingWings

2018. június 26.

Fényesebb lesz tőle a haj, de vizes hajon borzasztóan nehéz eloszlatni, száraz hajon pedig rossz lesz tőle az állaga: ragacsos, terhelt, összetapadós. Pozitív benne az, hogy kissé fényesebb és erősebb lesz tőle a haj.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

stunde67

2018. március 24.

hosszú hátközépig érő hajamra használom. Ez az első hajolaj amit szeretek és nem a kukában végzi. Az illata csodás és könnyen beszívódik a frissen mosott hajba is. Nem nehezíti vagy zsírosítja el a vékony szálú száraz hajamat Sokáig kitart, mert csak egy-két fújásnyi kell egyszerre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 24.

vamgirl19

2018. február 13.

www.fodraszkellekek.hu oldalon fixen 2650 Ft
Imádom,szuper állagú tőle a vékony szálú hosszú hajam. Mindig újrarendelem, csak néha más "ízben" :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

www.fodraszkellekek.hu oldalon fixen 2650 Ft

Hidratálók: Dimethiconol