Matrix

Ár:   2380 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kklau, Módosítva: 2015. augusztus 30.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajformázók

• Egyedülálló a Matrix világában a Style Link technológia, mely egy új hibrid molekula. Tartást és formázást biztosít a frizura elnehezítése vagy maradványanyag keletkezése nélkül.
  • Építhető textura maradványanyagok nélkül.
  • Előnyök: azonnali, célzott hatás, egyedi aerosol diffúzió - egyenletes alkalmazás, bármilyen stílushoz használható

Futureline

2019. június 12.

En az 5-os erossegu hajlakkot hasznaltam. Jo tartast biztosit de hosszutavon ez is szarit ez az egy oka amiert lecsereltem. ES hogy letezik e nem szarito hajlakk? IGEN. A szorofeje tokeletes, finom permetet fuj kozepes erosseggel. Nem latszik meg a hajszalakon, nem neheziti el a hajat. Viszont hosszutavon fako, matt, es szaraz lett tole a hajam. Szinte itta a hajpakolast. Samponomon sem semmin nem valtoztatva volt tesztelve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

lexena

2018. március 26.

Fodrászom által szerettem bele a Matrix termékekbe már évekkel ezelőtt. A Biolage Keratindose Pro keratin + silk spray az egyik kedvenc hajápolási termékem a világon.
Mostanában többször próbáltam az egyenes beszárításon kívül hullámos/göndörkés formát elérni, de ez nekem csak sütővassal megvalósítható, mert sajnos a tinédzserkori hajvasalás-mánia annyira tönkretette a hajam, hogy az összes gyerekkoromban meglévő természetes hullámot kiölte belőle. Viszont akárhányszor besütöm sütővassal a hajam, olyan erőltetett hatása van.. ezért kerestem egy ilyen spray-t, ami egy kicsit "összekócol", kicsit természetesebbé teszi a tincseket. Próbáltam már többféle tengervizes-sós vizes-hullámosító-"beach" hatású spray-t, de mindegyiktől összeragad a hajam.
Ezért rendeltem meg ezt a terméket és eddig nagyon bevált. Nem ragad össze tőle a hajam, nem ropog (ha jól használom, kellő távolságról) és nem is zsírosít jobban, mint amennyire amúgy is zsírosodna a hajam.
Szóval nekem ez 5*, mert az illatát sem tartom tolakodónak. Egy próbát mindenképpen megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

Hidratálók: Dimethiconol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag