Matrix

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: abicicaaa, Módosítva: 2019. augusztus 26.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Samponok

Gyengéden tisztító szulfátmentes sampon a festett hajra kifejlesztve.

• isztítja a hajat és a fejbőrt
  • fényessé és dússá teszi a hajat
  • finoman illatosítja a hajat
  • meghosszabbítja a hajszín tartósságát

fokyandi

2020. február 28.

Redkenről váltottam erre, ki szerettem volna próbálni mert ez olcsóbb. Kicsit hígabb, illatosabb, de hatásában szerintem nem sokkal rosszabb. Jól tisztít, nem mossa ki a festéket, nem korpásít, nem szárít. A balzsamjával együtt használva friss, könnyed frizurám lesz. A hajmosás napokkal kitolható, szóval gazdaságos is

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 28.

abicicaaa

2020. február 26.

Elhasznaltam a normal kiszerelest, most fogyasztom a literes kiszerelest, talan ez mindent elmond.
A hajszinemet szepen tartja, csak szinezo van rajta, de minimalis fakulas tapasztalhato. Varazslatosan puha es fenyes hajat varazsol, hatarozottan erzem a kulonbseget kozte es a drogerias samponok kozott.
A zsirosodasomra nincs hatassal szerencsere.
Egy bizonyos marka samponjaitol pattanasos lesz a fejborom, itt ezt nem tapasztalom szerencsere.
Az illataval nem vagyok teljesen kibekulve, ennyi hasznalat utan nagyon tomeny, de ez legyen a legnagyobb baj. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 26.

A zsirosodasomra nincs hatassal szerencsere.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak