Matrix

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: SierraBp, az összetevőket feltöltötte: timity, Módosítva: 2013. április 23.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

• Hullámos, hőtől károsodott hajra, széttöredezett hajvégek esetén ajánljuk
  • Tökéletesen helyreállított, selymes hajat eredmények 24 óra alatt amennyiben a sampon és a kondicionálót együttesen használja
  • Hővédelem akár 400 fokig
  • Tartósabbá teszi a frizurát
  • Párataszító
  • 24 h Smooth Repair Technology
  • Ceramide + Shea Butter

motoros_csaj

2014. április 5.

Több évig használtam. Mindig csak hajvasaláshoz száraz hajon. Nagyon meg voltam vele elégedve, sokáig kitartott egy flakon és az illata is jó. Mindig a fodrászom rendelte nekem. Viszont az ára elég borsos. Ezért lecseréltem a Lisap termékére. Van olyan jó, csak olcsóbb! :) Csak az ára miatt kap 4*-ot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 5.

sszöszi

2013. november 1.

Ha hajszárítás előtt használom, akkor eléggé kiszáradt a hajam, mire mindennek a végére jutottam. Próbáltam száraz hajon is, így kevésbé szárít, de még így is szálkás, száraz lett tőle a hajam! Nincs tartása a hajamnak, reggelre begöndörik ugyanúgy.. A hővédő hatásáról nem tudok beszámolni, mert ezek után nem szeretném használni... Az lehet, hogy jó, de azért nem fogom kiszárítani a hajamat. Illatra is többet vártam volna egy ilyen professzionális terméktől. Nagyot csalódtam ebben. Nekem az új csomagolású van meg, nem ami a képen van, lehet, hogy változtattak valamit az összetevőn... Ennyi pénzért az ember elvárná hogy csodaszer legyen...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 1.

heineken_0116

2013. június 29.

Imádom.mostanában jöttem rá, hogy miközben szárítom a hajam vagy éppen vasalom ettől a sparytől nem melegedig át a hajam úgy mint más termékeknél,az eredmény pedig ezzel sokkal jobb. más hővédőknél nem tapasztaltam ,hogy a hajam ennyire "hideg" maradjon.Ragacsmentes finom illatú, puha fényes lesz a hajam:) és tovább marad a hajam egyenes bár nem annyira mint szeretném :S a göndör rakoncátlan hajammal nem lehet mit kezdeni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 29.

zmbanett

2013. május 28.

általában van itthon, szeretem az illatát, védi is a hajat, bár nem vasalom naponta. elégedett vagyok vele, ár-érték arányban veri a wellát, annak ellenére, hogy azt jobban szerettem. ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

timity

2013. április 23.

Szuper! Bár eleinte nem vártam tőle csodát, cserébe még is sokat adott! :) Igazi, professzionális hajápolási termék!
1. nem ragad össze tőle a hajam
2. bár nem egy hajformázó, mégis szép tartást biztosít (mint ha csak haj-haboztam volna)
3. könnyebben kifésülhető az amúgy mindig száraz, melírozott hajam
4. amióta ezt használom, segít, hogy a hajvasaló ne szívja ki a szőkeségem, valami fakó borzalommá! (sajnos volt rá példa, pedig nem felejtettem percekig a hajamon :S)
5. igazi gyümölcsös illatú tőle a fejem! :D
6. meglepő, de puhává, és egy picit fényesebbé tette a tincseimet! Ajánlom mindenkinek! Hajszárításhoz is tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 23.

1. nem ragad össze tőle a hajam
3. könnyebben kifésülhető az amúgy mindig száraz, melírozott hajam
5. igazi gyümölcsös illatú tőle a fejem! :D

babciika

2012. október 19.

Sok mindent próbáltam már a hosszú, melírozott hajamra: de Egy szó, mint száz, nagyon szeretem ezt a sprayt, könnyebb a kifésülés, hajvasalás vele - tartósabb is :) Kitűnő az illata, sokáig elég!! Csak győzzön az ember hozzá jutni... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 19.

Hidratálók: Methyl Gluceth-20, PEG-40, Silk Amino Acids

Az EWG hivatalos funkció besorolása szerint óldószerként használt összetevő valamint segít a bőrben tartalni a nedvességet.  Paula Begoun szerint a Polyethylene Glycol tipikusan olyan összetevő, amit a legtöbb "natúr" irányzat üldöz, pedig a rémtörténetekkel ellentétben nincs semmi köze a fagyállóhoz, és nem készült még olyan kutatás sem, mely azt bizonyítaná, hogy ez a PEG vegyület problémát jelentene a bőrre nézve. Éppen ellenkezőleg: nincs ismert toxikus hatása a bőrre, és mivel képes áthatolni a bőrön, segít a többi összetevőt mélyebben a bőrbe juttatni, sérült bőrün viszont kerülendő a használata.