Matrix

Ár:   2170 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: benysoterz, Módosítva: 2012. január 7.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Hajsimító sampon, sérült, töredezett, hőtől károsodott, igénybevett (hullámos) hajra.

sebidori91

2019. augusztus 9.

Semmi extra. Pozitívum hogy nagyon finom az illata, nagyon jól habzik, hajmosás után sokáig megmarad az illata. Én nem vettem észre simító hatást, pedig jó lett volna. Ami még jó, hogy egyébként nem tesz rosszat a fejbőrömmel, mert amúgy más sampontól hámlik, vakaródzik. Ettől nem, de azért nincs szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

vadcseresznyefamag

2016. június 26.

az első Matrix termékem amit kipróbáltam.egyszerűen imádtam. az első használat után érezhetően kifésülhető volt a hajam (balzsam nélkül mert először azt akartam tesztelni hogy önmagában mire képes), nem kellett küszködnöm a hajkefével az csak végigszántotta a hajam 1 húzásra :), az illata szuper, a hajam fényes volt tőle. már akkor tudtam hogy sokféle terméket ki fogok próbálni ettől a márkától. ezt a sampont nevetséges áron rendeltem a netről (kb. 1500 volt a 300 ml, de az 1 liter is olyan 3000 körül volt), nagyon megéri az árát. Azóta betáraztam más Matrix samponból is, de mindenképpen újravenném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 26.

tonhalacska

2016. január 4.

Semmi extra, se sima, se fényes.Sokkal jobbak is vannak nála.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 4.

Semmi extra, se sima, se fényes.Sokkal jobbak is vannak nála.

csilla3166

2015. november 16.

imádom ezt a sampont, a balzsammal együtt nekem nagyon szépen rendbe tette a hajamat:) előtte nagyon száraz volt, kifésülhetetlen, nem akart nőni stb... mióta ezt használom, sokat nőtt, szép fényes és kifésülhető. a szárazságon is segít picit, de sajnos ezt a problémát nekem nem oldotta meg teljesen. ettől függetlenül nagyon megéri az árát, a legjobb sampon, amit használtam:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

Emme

2015. szeptember 17.

én nagyon szeretem ezt a terméket, a kondicionálójával és olajával együtt:) Fodrászomtól szoktam beszerzni,ő ajánlotta és bizony nekem 10pontosak:) hosszú távon a Matrix termékek nagyon jót tettek a hajamnak,szép és ápolt lett tőlük a sörényem , és a mosási időt is kitolták ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 17.

Oraculum

2014. február 8.

Kiváló termék, de muszáj hozzá a balzsamja (ahogy minden samponhoz) és az olaja.
Mikor göndörítettem a hajamat, nagyon szerettem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 8.

Mikor göndörítettem a hajamat, nagyon szerettem:)

lujzi

2014. január 30.

kellemes sampon, jó érzés használni, szuper az illata, de ennyi. nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 30.

lilla.kiraly

2013. december 9.

Nagyon szeretem ezt a sampont:) Nem vagyok az hajvasalós típus, de hajam az valami borzasztóan töredezik és nem mellesleg még száraz is..Még semmilyen samponnal nem tudtam megállítani a töredezést, de ez viszont segít olyan 2-3 hónappal későbbre tolni a hajvágást:)Amiután ezzel mostam hajat nagyon szép fényes és puha lesz a hajam:) Én a fodrászomtól rendelem olyan 3000-3500ft/ literért. Szerintem nagyon megéri, mert atöbbi samponnál olyan 250ml-s a kiszerelés. Messze a legjobb sampon:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 9.

sszöszi

2013. november 1.

Én eddig az Elseve samponokat használtam, az vált be a legjobban, de jobbat akartam, mert elég meggyötört a hajam (szőke, vasalom). Az itteni vélemények alapján esett erre a választásom. Hát borsosabb ára van, mint az Elseve-nek, de gondoltam, ha tényleg ilyen nagyon jó, akkor beruházok rá. A termékcsalád többi részét is megvettem, a balzsamot meg a hővédőt is. A balzsam vált be a legjobban, de erről abban a rovatban fogok írni. A sampon? Hát... Sima sampon számomra. Úgyanúgy kifelé áll a beszárított, vasalt hajam pár óra után. Előtte keratinos hajápolót használtam (hajmosás után), és attól nem állt kifelé a hajam, tehát számomra nem eredményes a visszagöndörödés ellen. Szóval: ez a sampon illatra semmi extra, többet vártam volna arra is, illetve a balzsam számomra kötelező, mert annyira nem varázsolja puhává a hajat még balzsammal sem.... Jól tisztít, de ennyi. Kénytelen leszek elhasználni, mert a fél literes változatot vettem meg, majd még írok, ha változik a véleményem, de egyenlőre nem vagyok megelégedve. Nem rossz, de ennyi pénzért, nem nyújt semmi kiemelkedőt!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 1.

lau0825

2013. január 24.

Tényleg nagyon jó ez a sampon, a balzsamjával együtt használom (száraz, göndör hajamra). Rámjött mostanában megint a vasalgathatnék, ettől könnyebben kezelhető, sima, fényes, hidratált lesz a hajam. Muszáj beszereznem belőlük a literes kiszerelést...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 24.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak