Matrix

Ár:   2650 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kklau, Módosítva: 2015. június 15.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajformázók

Hajszárítást könnyítő, hővédő olaj spray

• Egyedülálló a Matrix világában a Style Link technológia, mely egy új hibrid molekula. Tartást és formázást biztosít a frizura elnehezítése vagy maradványanyag keletkezése nélkül.
  • Gyors és könnyű professzionális hajszárításokhoz. 2X gyorsabb hajszárítás.
  • Előnyök: gyors szárítás, tartós lesimítás, megakadályozza a göndörödést

bendzsike84

2017. május 20.

Szépen lágyítja a hajat, finom állagú lesz tőle,puha, ápolt, egészséges kinézetű a haj tőle. Illata is rendben, a szárítást gyorsító hatásából semmit nem érzek :) de szeretem nagyon! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 20.

Julii

2016. november 10.

Gyorsabban szárad töle a hajam, szeretem az illatát és úgy vettem észre, hogy az amugy csigatempóban növekvö hajam centiket nött viszonylag kevés idö alatt. Többnyire csak a hajvégekre használom, lassan egy éve, kicsit drága de mivel sokáig elég, biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

katica131

2015. szeptember 14.

én nagyon szeretem :) szép egyenesre lehet szárítani vele a hajat finom az illata, és pofonegyszerű használni :) én a haj közepétől a végéig szoktam fújni, nem zsírosít, szép könnyed hajat eredményez :) kicsit borsos az ára, de mivel nem minden mosás után használom, igencsak kiadós :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

Hidratálók: Dimethiconol