Matrix

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dreka, az összetevőket feltöltötte: DianaS, Módosítva: 2016. május 6.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajformázók

• Volument és textúrát ad, miközben megemeli a hajtöveket
  • Erős, hosszan tartó hatású hajlakk
  • Kombinálja a hosszan tartó hatást a folyamatos alakíthatósággal
  • Szuper gyorsan szárad, nem ragad!
  • Gyönyörű fényt biztosít

Sziporka88

2018. december 28.

A fodrászomtól kaptam egy flakonnal karácsonyra. Nagyon finom az illata, a hajam jól fixálja, viszont kicsit drágának tartom. Sok hasonló jó termék elérhető a piacon. Az ára miatt csak 4-es.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

dunaimano

2018. június 8.

Na ez egy szupererős hajlakk, imádtam amíg megvolt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 8.

Na ez egy szupererős hajlakk, imádtam amíg megvolt!

Pünyike

2017. február 6.

2017.02.06.
A hajlakkal semmi baj. Nuxe hajápolót kezdtem egyidőben használni vele, nos, az volt a hibás a zsíros, lelapuló hajért. Már nem használom azt, viszont visszatértem ehhez a lakkhoz és szuper, extra tartós, nem ragacsos, a frizurát megtartja, nem roncsolja és ami a legfontosabb, nem megy az agyamig a szaga. Kellemes, nem tolakodó az illata, ami nem tartós, így nem nyomja el a parfümöt. Megy az ötös!

2016.12.15.
Ez a hajlakk egy fillért sem ér, fél óra elteltével, mintha semmit nem is fújtam volna a hajamra. A hajamat elnehezítette, teljesen lelapult - pedig elég dús -, és fénylett, mintha zsíros lenne (úgy nézett ki, mintha ráköpött volna egy ló). Elhasználom itthonra, mert kidobni sajnálom. Az illata legalább jó, nem fullaszt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 6.

2017.02.06.

2016.12.15.

PHajnal

2016. november 16.

Nem ez lesz a kedvenc hajlakkom. Mátrix termékeit nagyon szeretem, ezért mertem rendelni hajlakkját is. Illatra semmi extra, nagyon szárítja a hajat szerintem, nem olyan könnyű kifésülni, ellenben nem is annyira erősen fixál... visszatérek az előző márkámhoz ami bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 16.

megamelon

2015. július 31.

A tökéletes bio hajlakk után kerestem vmi jó alternatívát, aztán a fodrászom ajánlotta ezt. Talán 1600ft volt ez a hatalmas kiszerelés, jól tartja a hullámos hajat és a kiegyenesített részeket is. Nem ragad vagy tapad össze, szépen ki lehet fésülni de még akkor is tart. Az esőt és a szelet is bírja a frizura :) Nagyon szeretem, finom az illata :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 31.

Oraculum

2014. május 10.

Erős lakk, nagy kiszerelés. nagyszerű ár és az egyik legjobban eladott Matrix termék, ezzel nem lehet mellé lőni hajformázáskor:)
Nem nehezít el, nem mozdul el, nem zsírosít, imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 10.

Nem nehezít el, nem mozdul el, nem zsírosít, imádom!

Mya

2013. december 7.

Kedvenc hajlakkom. Kevés kell belőle, nem ragad, jól megtartja a frizurát, amit nap végén egyszerűen kifésülök. Mikor elfogyott és nem volt utánpótlásom, előkaptam a régi lakkomat és ledöbbentett a különbség. A régi elnehezítette a hajam, zsíros hatást keltett és fél óra után kinyúltak a göndör tincseim, míg ezzel szinte nap végéig tökéletes volt a frizurám úgy, hogy nem látszott az sem hogy lakkozva van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 7.

Antioxidánsok: Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!