Maui Moisture

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller, Boots   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. október 28.

Lelőhely:   Müller, Boots
Kategória:   Tusfürdők

Hidratáló testmosó amely shea vajat, makadámia dió olajat és kókusz kivonatot tartalmaz. Aloe verával és kókuszvízzel táplálja a bőrt.

Nem tartalmaz szulfátokat, szilikonokat illetve parabéneket.

Vegán

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

juditkaa70

2020. október 29.

Több Maui terméket is vásároltam a Müllerben, mert egyszerűen nagyon jóóók! :) Ez a tesmosó gazdag, krémes állagú amely kiválóan hidratálja és illatosítja a bőrt. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 29.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.