Mavala

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   https://www.wenemo.com/products/mavala-002-alapozo-koromapolo   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gilda007, Módosítva: 2014. június 18.

Lelőhely:   https://www.wenemo.com/products/mavala-002-alapozo-koromapolo
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Szárító fedőlakk.

Kiszerelés: 10 ml

SofiaCsapo

2018. március 19.

Körülbelül fél éve vásároltam egy kis üvegcsével, az első élményem a termékkel szuper volt. Kb. 1 perc alatt teljesen megszáradt a manikűröm. ( alaplakk, 2 réteg szín és fedőlakk ) 2 napig gyönyörű is volt aztán elkezdett berepedezni a lakk.. majd lepottyogott... soha nem tapasztaltam még ilyet. Alaplakknak a Dior Base Coat Abricot termékét használom, a többi színes lakkom Yves Saint Laurent (piros,bordó és nude) egyiknél se működik... mindegyik színnél 2-3 nap után lepattog. Egyik lakk sincs több mint egy éves. Tehát a minőségük is jó. Nem értem mi lehet a baj, csalódott vagyok. Szinte mindenhol csak nagyszerű véleményeket olvastam/hallottam. Azóta áttértem az OPI Drip Dry-ra hát az se top. Valakinek ha van ötletet mi lehet a gond vele szívesen várom a véleményeket. 😌

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 19.

phg26

2016. március 24.

Ez egy szuper fedolakk, megeri az arat! 😊 Tobb retegben festett koromre egy vekony reteget felvive nagyon hamar megszarad. Tartossa teszi, akar 6-7 napig is szep, hiba mentes marad a lakkozas. Abszolut ujra vevos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 24.

gilda007

2014. június 7.

A körömlakk száradását gyorsító fedőlakkok között a Nr.1. Véletlenül találtam rá, kb. 1 perc alatt megszárítja a körömlakkot, akkor is, ha több rétegben vittem fel. Azon túl, hogy tényleg pillanatok alatt és nagyon jól szárít, olyan tartóssá teszi a hagyományos körömlakkokat, mint a géllakkok... Viszont simán le lehet mosni acetonmentes körömlakklemosóval, így műkörömre is lehet használni.
Amióta rátaláltam megszűnt a várakozás a lakkszáradásra. Szerintem ez tényleg egy csodaszer, érdemes kipróbálni.
Érdekes módon gyógyszertárakban is lehet kapni, és főleg magán parfümériákban. De neten is könnyen lehet rendelni belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 7.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Dimethicone
Szilikonok: Dimethicone
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: CI 60725, Red 33 Lake / CI 17200

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Szintetikus színező anyag. (Lila)

Színezék. Lilás piros.