Max Factor

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: maxfactor, az összetevőket feltöltötte: icipiciencsilany, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Sminkek szájra

Gazdag pigment- és hidratáló összetevőinek köszönhetően ápolja és kiemeli az ajkakat. Minden színcsaládhoz 2 féle árnyalatú ceruza tartozik, mely amellett, hogy tökéletes kiegészítője az ajakrúzsnak, segít eltüntetni az ajak körüli apró ráncokat.

Ár: 1200 Forint , Eladó: zfruzsi
Állapot: kézfejen egyszer swatcholt, Helyszín: --, fizetés: banki utalás után postázok
wallflower87

2019. október 24.

Nekem a Red Rush árnyalatban van meg és imádom! Vörös rúzsok alá használom, megrajzolom a kontúrt és be is satírozom vele a teljes számat. Ennél a pontnál minden egyes alkalommal sokkot kapok, hogy mennyire gyönyörű a színe önmagában is és elgondolkozom, hogy biztos tegyek-e fölé rúzst is :) Egyszer biztos ki fogom próbálni önmagában is, ha úgy is tartós lesz és nem szárad szét a szám, tuti fogom hordani úgy is, mert tényleg csodaszép. Az viszont tény, hogy nem az az igazi karmazsinvörös szín, hanem van egy kis pinkes beütése, emiatt talán egy picit változtathatja a piros rúzsok tónusát, de számomra ez nem probléma, ha a végeredmény tetszetős.
Tartós, jó az állaga, picikét szárít. Emiatt és az összetevők miatt négy csillag, amúgy ötöt adnék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

ndorisz1996

2018. február 10.

Imádom. Nagyon szép színű, tartós. A Deborah 3-as színű rúzsával használom. Tökéletes páros.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 10.

captainsunflower

2017. július 28.

Legkedvesebb ajakceruzám!^^
Szépen - építhetőnek mondanám - pigmentált, nem karcolja fel az ajkam, tehát megfelelően puha, mégse kell naponta hegyezni, és csudijó színe van! :D (14-es Brown 'n' Nude)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 28.

Legkedvesebb ajakceruzám!^^

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. július 1.

22 Terracotta: nemhiába a mesterek kozmetikuma! Extra tartós és nagyon szép árnyalat, jár az 5 csillag!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. július 1.

snezi

2017. május 14.

Úristen, hát best ajakkontúr ceruza EVÖR!!:D
Abszolút a kedvencem lett. Pont annyira puha és krémes, hogy ne karcolja a szám, kellemes legyen a felvitele és mégse kelljen agyba-főbe hegyezni.
14-es Brown 'n' Nude, tökéletes nude szín, ha akarsz egy kis extra színt adni az ajkaidnak. Persze, ha erősebben nyomod, már kicsit feltűnőbb, így mondhatni "úgy funkcionál, ahogy akarod".:D
Ha elfogy, biztosan veszek újat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 14.

Úristen, hát best ajakkontúr ceruza EVÖR!!:D
Ha elfogy, biztosan veszek újat.

danikin

2017. május 5.

a színválasztékkal nem vagyok megelégedve, szerintem nagyon a liquid lipstick-eknek megfelőle színei vannak. én magában/hagyományos rúzzsal/szájfénnyel használom, nagyon tartós :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 5.

Michelle

2017. április 14.

Nem találtam külön termékként a Krémmánián, remélem, jó helyre véleményezem. Nekem az Universal Lip Liner színtelen változat van meg. Korábban is használtam színtelen ajakceruzát a krémes, könnyen kenődő-elmászkáló rúzsok alá. Amiben ez többet tud, mint bármelyik elődje az az, hogy kiváló - az általam próbáltaktól sokkal jobb - rúzsalap. A ceruzaforma miatt nagyon könnyen és pontosan lehet felvinni, a rúzsok színét szinte magába szívja, sőt, nekem szájfénnyel is jól működik (szájfényből most csak néhány van a készletemben, kizárólag ezekre vonatkozik a véleményem, ebből azért senki ne általánosítson). Napi használat mellett sem szárította ki a számat, a szokásos, rendszeres ajakápolással simán használható. Az erősen szárító hatású matt rúzsok esetén pedig éppen ellensúlyt jelent, úgy vettem észre, sokkal kevésbé szárad ki a szám, ha ezek alá is használom alapként. Nem néztem utána az összetevőinek, nekem erősen szilikonos hatásúnak tűnik, gondolom, nem véletlenül. A rúzsokat hagyja szépen eldolgozni, nem kellemetlenül ragacsos, bár én szinte mindig ajakecsetet használok, ami szerintem egyszerűsíti a felvitelt; a sima rúzsstiftek is jól mozognak rajta, bár érezni, hogy erősen "megfogja" őket, még a krémes rúzsok sem csúsznak. A rúzs színét nem veszi el, viszont nekem úgy tűnik, hogy leheletnyit tompítja a szám saját - elég határozott - színét, és így a felvitt ajakfesték jobban érvényesül. A mennyiségen látszik, sajnos, hogy nem alapnak szánták, nagyon gyorsan fogy, noha kevés is elég belőle alkalmanként, és Max Factor termékhez híven nem is éppen olcsó. Hatását tekintve nálam öt csillagos, ár miatt nem szoktam lehúzni termékeket, de akit az ár visszatart a vásárlástól, érdemes megnézni más, kedvezőbb árfekvésű márkáknál is a színtelen kontúrokat, biztosan van, amelyik alapként is megállja a helyét.

Frissítés: Ilyen strapabíró rúzsalapom még soha nem volt! Ez egy tíz csillagos termék. Legutóbb kettőt vettem egyszerre, mert az tény, hogy nagyon gyorsan fogy. Nem tud valaki egy legalább ilyen hatékonyságú, de egységárban jobb rúzsalapot?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 14.

dijus

2017. március 17.

Elég tartós, krémes, de az eredeti árát nem éri meg. Joy napok alkalmával szereztem be fél áron, máshogy nem vettem volna meg...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 17.

szofiaa

2017. február 6.

Joy napokon vettem még a fele árán, az eredeti ára szerintem elég húzós, nagyon szeretem, de inkább megvárom még újra lesz kuponom hozzá.
Nagyon selymes anyaga van, egyszerű vele dolgozni és a végeredmény is szuper. 02-es Pink Petal árnyalat van meg, mindenkinek ajánlom, az összes nude rózsaszínes rúzsomhoz tökéletesen illik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 6.

Powderpuff Girl

2016. november 17.

Többféle szájkontúrceruzám van, de ez közülük eddig a legpuhább, legkrémesebb verzió. A 14-es brown n nude árnyalat van meg, ami egy kicsit sötétebb, terrakottásabb, barna árnyalatú ceruza. Szépen körbelehet vele rajzolni a szájat, én egy kicsit satírozni is szoktam vele, úgy természetesebb a hatása. Ami nem tetszik az a műanyag foglalat, mellyel a ceruza hegyezése nehezebbé, macerásabbá válik. Mivel krémes az állaga, gyorsan fogy, gyakran hegyezem, és még újkorában sem volt túl hosszú a ceruza, így félek, hogy hamar el fog fogyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 17.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate