Max Factor

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: maxfactor, az összetevőket feltöltötte: icipiciencsilany, Módosítva: 2016. november 17.

Kiszerelés:   1,2 g
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

Gazdag pigment- és hidratáló összetevőinek köszönhetően ápolja és kiemeli az ajkakat. Minden színcsaládhoz 2 féle árnyalatú ceruza tartozik, mely amellett, hogy tökéletes kiegészítője az ajakrúzsnak, segít eltüntetni az ajak körüli apró ráncokat.

Maja92

2022. december 20.

Brown n nude árnyalatban vettem meg, a számon picit narancsosabb árnyalat, mint amire számítottam. Az állaga pont jó, szépen lehet használni mert nem karcol , de nem is túl puha. Tartóssága egész jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 20.

MissSejla

2021. július 3.

Nagyon vagytam ra, megrendeltem, aztán nem igazan hasznalom. Konturnak jo lehet, mert tartós, de a nyx es a mac szajceruzai jobbak

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

danna113

2020. május 7.

Komolyan csak ezért vettem meg, mert volt kuponom és zavart, hogy nem tudom felhasználni és ez olcsó volt, szimpatikus, elhoztam. Milyen jól tettem. Nagyon szép alapszínei vannak, gyakorlatilag minden árnyalatú rúzsomhoz tudok egyet választani. Tartós, könnyű vele dolgozni és ha rúzs alá teszem még tartósabbá is teszi, de mivel extrémen pigmentált önmagában is használható, bár egy kicsit szárít. Egyetlen bajom vele, hogy hagyományos ceruza formát kapott és nagyon nagyon nagyon nem szeretek a hegyezéssel bíbelődni. Ettől függetlenül biztos veszek még belőle színeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 7.

ziza27

2020. március 29.

Remélem, jó helyen írok véleményt a színtelen verzióról. Magával a termékkel nincs problémám, de a csomagolása katasztrófa, nem lehet kicsavarni. Szégyen, hogy egy 2500 Ft-os termék ilyen silány minőségű legyen. Na ez aztán a teljes pénzkidobás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 29.

wallflower87

2019. október 24.

Nekem a Red Rush árnyalatban van meg és imádom! Vörös rúzsok alá használom, megrajzolom a kontúrt és be is satírozom vele a teljes számat. Ennél a pontnál minden egyes alkalommal sokkot kapok, hogy mennyire gyönyörű a színe önmagában is és elgondolkozom, hogy biztos tegyek-e fölé rúzst is :) Egyszer biztos ki fogom próbálni önmagában is, ha úgy is tartós lesz és nem szárad szét a szám, tuti fogom hordani úgy is, mert tényleg csodaszép. Az viszont tény, hogy nem az az igazi karmazsinvörös szín, hanem van egy kis pinkes beütése, emiatt talán egy picit változtathatja a piros rúzsok tónusát, de számomra ez nem probléma, ha a végeredmény tetszetős.
Tartós, jó az állaga, picikét szárít. Emiatt és az összetevők miatt négy csillag, amúgy ötöt adnék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 24.

ndorisz1996

2018. február 10.

Imádom. Nagyon szép színű, tartós. A Deborah 3-as színű rúzsával használom. Tökéletes páros.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

captainsunflower

2017. július 28.

Legkedvesebb ajakceruzám!^^
Szépen - építhetőnek mondanám - pigmentált, nem karcolja fel az ajkam, tehát megfelelően puha, mégse kell naponta hegyezni, és csudijó színe van! :D (14-es Brown 'n' Nude)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 28.

Legkedvesebb ajakceruzám!^^

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. július 1.

22 Terracotta: nemhiába a mesterek kozmetikuma! Extra tartós és nagyon szép árnyalat, jár az 5 csillag!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. július 1.

snezi

2017. május 14.

Úristen, hát best ajakkontúr ceruza EVÖR!!:D
Abszolút a kedvencem lett. Pont annyira puha és krémes, hogy ne karcolja a szám, kellemes legyen a felvitele és mégse kelljen agyba-főbe hegyezni.
14-es Brown 'n' Nude, tökéletes nude szín, ha akarsz egy kis extra színt adni az ajkaidnak. Persze, ha erősebben nyomod, már kicsit feltűnőbb, így mondhatni "úgy funkcionál, ahogy akarod".:D
Ha elfogy, biztosan veszek újat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

Úristen, hát best ajakkontúr ceruza EVÖR!!:D
Ha elfogy, biztosan veszek újat.

danikin

2017. május 5.

a színválasztékkal nem vagyok megelégedve, szerintem nagyon a liquid lipstick-eknek megfelőle színei vannak. én magában/hagyományos rúzzsal/szájfénnyel használom, nagyon tartós :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 5.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ceresin 0 0

A természetben is előforduló paraffin viasz (szénhidrogének keveréke). Emulzió stabilizáló, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. Főleg stiftes kiszerelésű termékekben (pl. ajakápolókban) használják, hogy az szép és szilárd legyen.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Az Ascorbyl Palmitate a tiszta C-vitamin (Ascorbic Acid) és palmitinsavval lipofil észtere. Az össszetevő védi a termékekben levő olajok telítettlen zsírsavait, és egyéb más olaj-összetevőket is, ami azt jelenti, hogy a krémekben az olajak nem avasodnak meg, és nem lesz kellemetlen illatuk. Az Ascorbyl Palmitate stabilabb, mint a tiszta C-vitamin és nincs irritáló hatása. Az ascorbyl palmitate-ot általában 0,05-1% közötti koncentrációban használják Tocopherol-lal együtt; az összetevő stabilitása e szerint a tanulmány szerint tovább nő, ha 1-2%-os koncentrációban tartalmazza a termék, illetve W/O (víz az olajban) típusú emulziók esetében. Az INCI-Decoder szerint az összetevő a C-vitamin származékok közül a legrosszabb - bár viszonylag stabil, viszont kérdéses, hogy képes-e tiszta C-vitaminná alakulni a bőrön és ezáltal annak minden jótékony tulajdonságát prezentálni (bár a bőr kollagéntermelést valószínűleg serkenti), illetve annak ellenére, hogy az antioxidáns hatása jó, felmerült a gyanú, hogy UVB sugárzást követően elősegíti a lipid peroxidációt és a citotoxicitást is.