Max Factor

Ár:   3599 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2020. szeptember 1.

Kiszerelés:   3,8 ml
Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Sminkek szájra

3 az 1-ben ajaklakk egy balzsam simaságával, egy szájfény fényével, és egy rúzs intenzív színével.

8 árnyalatban kapható (hazánkban 3 árnyalatban érhető el)

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Scara

2020. december 31.

Csak alkalmanként használok rúzst, mert engem zavar, ha van valami a számon. Ez a szájfény viszont telitalálat!
A Honey Nude árnyalat teljesen megegyezik a szám színével, így nem kell azon aggódnom, hogy kopik-e, kell-e igazítani stb.
Tulajdonképpen én ajakápolónak használom, mert százszor jobban hidratál, mint a legtöbb hivatalos ajakápoló és egyáltalán nem ragad. Szinte nem is érzem, hogy rajtam van.
Már legalább 3x újravettem, szerencsére néhány webshop még forgalmazza. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 31.

Már legalább 3x újravettem, szerencsére néhány webshop még forgalmazza. :)

Misa

2020. május 27.

Olyan szájfényt kerestem, ami nem ragacsos, és kellemes viselni. Ezt főleg a leárazottsága és a csomagolása miatt vettem meg, világos pink színben.
Sajnos ma kidobtam, mert hónapok óta nem használtam. Főleg azért nem, mert a színt nem lehet egyenletesen eloszlatni, sajnos összegyűlik az ajkaimon csíkokban, és így számomra használhatatlan. Szinte azonnal lekopik, és nem hagy maga után semmi színt. Lehet, hogy ez más árnyalatokkal nincsen így, de én csak ezt az egyet próbáltam. A három csillagot azért kapja mégis, mert egyrészt tényleg nagyon szép és strapabíró a csomagolása, másrészt nagyon kellemes viselet. Nem ragad, nem mászkál el, és jól hidratál. Ha le lesz árazva, lehet, hogy megpróbálkozom egy másik színnel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

Kamea

2019. október 1.

Már korábban is írtam, hogy a szájfényekkel nem vagyok túl jó barátságban. Őt se vettem volna meg, ha épp nincs erőteljesen leárazva, és nem bűvölt volna el az élénkpiros, gyönyörű színével.
Egy esti evős-ivós programra, egy másik piros rúzs fölé kentem fel. Nem ragacsos, egyenletesen eloszlatható az ajkakon, nem szárít. Az applikátorával is könnyen tudtam dolgozni, szépen pigmentált, csak jó tapasztalatokról tudok vele kapcsolatban beszámolni. A vacsorát követően természetesen újra kellett rúzsoznom, de mutasson nekem valaki egy olyan rúzst, vagy szájfényt, ami az étkezést az ajkakon csücsülve, mozdulatlanul tűri!
Önmagában még nem használtam, ennek ellenére megelőlegezem neki az 5 *-ot, mivel semmilyen tekintetben nem okozott csalódást.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 1.

silver

2018. március 25.

Szuper termék! Nekem is a Honey Nude árnyalat van meg, ami egy tompább barnás nude, nagyon szép, természetes szín. Nem ragacsos, nem szárít, kellemes viselni. Én itt vettem KM-en, de Notinón is kapható jóval olcsóbban, mint a drogériákban. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

Minocska

2018. március 21.

Újabban lelkesen kísérletezni kezdtem a szájfényekkel, mivel a tavasz/nyár közeledtével szerettem volna könnyedebb textúrákat kipróbálni, így egyszerre több gyártó termékét is beszereztem.
Azt kell mondjam, hogy ez messze kiemelkedik a többi közül. Sajnos Honey Nude árnyalatban vettem meg, ami nekem nem áll jól, így eladásra kerül, de másik színben biztosan újra veszem.
Alapelvárás volt, hogy ne keltsen ragacsos érzetet, mert azt egyszerűen nem tudom elviselni. Szép, egyenletes textúrát ad a szájon,szinte már a Chanelt idézi, erősen pigmentált, és szájfény lévén szépen, egyenletesen kopik (egyébként tartós, de evésre nyilván megadja magát :) .
Nagyszerű az applikátora, nagyon könnyen lehet vele dolgozni, még a szájzugokat is könnyen eléri maszatolás nélkül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 21.

beauté

2017. november 9.

Egy napja vettem, de annyira megtetszett, hogy ma este vettem belőle még egyet. :)
Nekem a Honey nude árnyalat van meg (ahogy írtam, már kétszer is).
Nagyon szép a színe, teljesen olyan mint a számnak. Szájfényhez képest tartós, egyáltalán nem szárít, hidratál is, nem ragad. Nyilván nem egy matt rúzs, tehát eléggé lejön evés-ivásnál, de szépen kopik a színe miatt. Ez nekem pont télre való. :) Ajánlás miatt vettem meg, de nem bántam meg, sőt.
Az ára picit magas (Rossmann: 3.600 Ft, DM: 3.200 Ft), de én most JOY kuponnal vettem őket.
Ami még nálam mindig plusz pont, hogy le van ragasztva, tehát látni, ha valaki a teszter helyett használta és felbontotta.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 9.

Nekem a Honey nude árnyalat van meg (ahogy írtam, már kétszer is).

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Triacontanyl PVP