Max Factor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yza, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM

Intenzív szemceruza. Hosszantartó, víz és maszatolás mentes 12 órán keresztül.

Bettii98

2018. szeptember 13.

Én ezzel a hosszantartóval nem igazán értek egyet. Pár óra múlva a szemöldök alatt lesz az a festék,aminek a szemhéjamon kéne lennie.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

nobosz

2016. június 7.

Összesen 6 szín létezik belőlük. Nekem a 03 zöld színű van meg. Nagyon szép intenzív színe van. Tartós, nem fakul, nem csúszkál. Én többféle sminket is szoktam vele csinálni. Van hogy a fekete tusvonalat egészítem ki vele. Ilyenkor a fekete tusvonal fölé húzok még egy zöld vonalat.
Van hogy, az alsó vízvonalat húzom ki és azt erősítem meg egy zöld vonallal. Szuperül feldobja a sminkem és a barna szemem, vörös hajamhoz nagyszerűen passzol. Puha és könnyű vele festeni. Az egyetlen negatívum a tekerőcskéje, amivel újabb adagot tudsz kinyerni belőle. Ha túl sokat tekersz ki, akkor már nem lehet vissza tekerni. Ennek ellenére megkapja az 5 csillagot tőlem, mert nagyon szeretem. Kár csak átlagos színeket gyártottak belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 7.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.