Max Factor

Ár:   3699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Adnilem, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM

Különleges formájú tus, amivel akár visszafogott, elegánsan vékony vonalat és drámaian vastag vonalat is húzhatunk.

sztike

2020. május 14.

Miután kaptam egy remek szemgyulladást és láttam a Broken c. sorozat ebayes sminkekről szóló részét, kihajítottam az összes ebayes sminkemet, köztük a szemhéjtust is. Gyorsan kellett valami, akciós volt, hát megvettem. December óta használom, tegnap kezdett el vacakolni (értsd: felvitel után "kifakul", fekete helyett szürkés-kékes színe van). Kupakkal lefelé tároltam, eddig szép, mélyfekete színe volt, elégedett voltam vele. Tartós is volt, nem kopott le vagy folyott el napközben. Klasszikus tusvonalat nem húztam vele (szerintem amúgy nem is alkalmas rá), én csak a szempillatőbe használok tust, erre tökéletes volt. Elsőre nagyon megijesztett az applikátor, nem is mertem "élesben" használni, itthon próbálgattam egy hétvégén keresztül, mire ráéreztem. Most már remekül elvagyunk egymással, de az ára és a mennyisége úgy érzem, nincs egyensúlyban, így legközelebb inkább a Maybelline tégelyes szemhéjtusát fogom kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 14.

kicsidiocska

2018. március 20.

Tökéletesen elégedett vagyok vele, szép, tartós, könnyű használni, a filces vége nem kemény. Lehet akik lepontozták egy közeli lejáratút fogtak ki, vagy nem tudom, de nálam nagyon jól teljesít. A 15-ös charcoal árnyalatot használom, szép szürkéskék színe van, üdítő volt találni egy tust ami nem fekete és nem barna. Egyik kedvenc sminktermékem. Gyakorlással cicás vonalat is lehet vele húzni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

Csutak

2018. február 26.

A lehető legjobb vásár, amit eddig csináltam, ráadásul a kedvenc márkámtól. :))) A dm-ben 2000 forintra volt leakciózva, egyértelmű volt a shoppingtúrám utolsó állomását végigjárva, hogy minimum egyet hoznom kell belőle. Sajnos csak a csokoládébarna színű volt, ami akciós, de utólag már egyáltalán nem bánom, hogy elhoztam. Ha nem remeg meg a kezem, csodálatos tusvonalat tudok vele, kezdőként, húzni. Brutálisan tartós, az avonos szemhéjalappal együtt tökéletes párost alkotnak. Újravevős lesz ez biztos. Ja és bekerült a mindennapi sminkrutinomba is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

rekacska24

2018. január 20.

Csatlakozom a panaszkodók táborába :D Hálistennek nem fizettem érte, mert ingyen volt egy akció keretén belül, tuti nem venném meg magamtól. Első 2 alkalommal fogott azonnal, szép fekete vonalat húzott. Utána már csak halványan fogott, mire rájöttem, hogy rázni kell. Azóta azt játszom vele, hogy kupak levesz, húzok vele egy vonalat a szemhéjamra, kupak feltesz, rázni mint az őrült, kupak levesz, újabb vonal a szemre, kupak fel, rázás, kupak le, vonal a szemre. NEM FOG!!! Felidegesít, időt vesz el, felidegesít. Mégis használom, ha már megvan :D Egyszerű napokra, mikor csak lemegyek a boltba pl :D De ne vegye meg senki, hacsak nem akar idegbajt kapni :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 20.

dzsanki

2017. november 30.

Teljes mértékben pénzkidobásnak tartom, 200 forintot nem adnék érte még egyszer. Talán ötször tudtam használni, ebből az első kettőnél nem kellett hozzányúlni, akkor tetszett is, szép végeredménye lett, de a harmadiknál már nem jött belőle a festék rendesen, pedig tárolva is kupakkal lefelé volt, de még párszor meg tudtam oldani úgy, hogy a tollas végét a kezemhez nyomtam, és utána vittem a szememre, de már akkor is szenvedés volt. Aztán legutoljára, mikor kidobtam, akkor már konkrétan nem tudtam vele kifesteni a szemem, mert leszedte a szemhéjfestéket, ahelyett, hogy fekete vonalat húzott volna rá. Akkor mondtam azt, hogy oké, rohadt drága volt (kuponnal vettem, de benéztem az árát, és a pénztárnál derült ki, hogy 50%-kal olcsóbban is 2000.- ft), de ha egyszer használhatatlan, akkor tök mindegy, mennyibe került. Semmiképpen nem ajánlom, ha lehetne mínusz csillagot adni, az járna neki. Anno még e-bayről próbaképpen vettem noname kínai tusfilceket 1, azaz egy dollárért, azokat két hónapig lehetett használni napi szinten, az a vicc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 30.

VEmoke

2017. november 19.

Régóta keresek egy olyan szemhéjfilcet, ami nem kenődik el, ha nincs alatta semmi. Így gondoltam veszek egy drágábbat, hátha az beteljesíti vágyaimat. Így vettem meg ezt a tust. Csak utána olvastam el a véleményeket róla és akkor eléggé megijedtem, hogy kidobtam a pénzt már megint. A hegye tényleg fura, de szerintem használható, ha valaki megszokta a filces tusokat. Nem mondom, hogy hibátlanul fentmaradt, de szerintem ( a vélemények után) meglepően jó. Ennyi pénzért tökéleteset várnék el, de vannak ennél sokkal-sokkal rosszabbak is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 19.

nagyheni92

2016. november 1.

Update: már kb 1 hónapja próbálom normálisan használni, de nem megy! Iszonyú kemény a tus része! Szinte már bekönnyezek tőle! Ráadásul ennyi idő eltelte után már nem is olyan intenzív a színe, szóval 2x-3x rá kell segítseg.....Nem is értem, hogy minek dobtak piacra egy ilyet! Senki ne vegye meg, ha csak nem akarja önmagának kiszúrni a szemét!

Elhasználtam a L'oreal szemhéjtusomat ezért a Glamour napok alkalmából megvettem ezt! Háth a L'oreal az jobb ez pedig érdekes! A színe nagyon jó és tartós is, tökéletes lenne ha nem lenne neki ez a lapát tus vége! Ki kellett okoskodni, hogy most hogyan használjam, mondjuk én cicás szemet soha nem szoktam húzni, de ezzel szerintem tuti nem is lehet, szóval aki ezzel akarna cicás szemelet húzni az inkább a L'oreált próbálja ki! Nekem végülis a célnak megfelel, újra biztos, hogy nem fogom venni a nagy lapát tusnak köszönhetően.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 1.

Csucsundra

2015. október 25.

Egy jó van benne, hogy elég fekete, de a használata nem egyszerű. Ezzel az applikátorral nem lehet szép, vékony elcicásodó vonalt rajzolni, a vége vastag lesz, nem szép. Elhasználom egy másik, jó filces tussal kombinálva talán, mint pl a L'Oreal So Couture.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 25.

Adnilem

2015. október 12.

Update 2.: Sajnos leértékelem egyre. :( Több problémám is van vele. Az egyik, hogy totál felkenődik a szemhéjamra még mindig, alappal is, porozva is, mindenhogy. Az egész egy nagy fekete pacává kenődik, amit szinte lehetetlen napközben úgy helyrehozni, hogy még vállalható legyen. Nagyon nehezen jön le onnan, ahová kenődött, bezzeg ahová rajzoltam, onnan meg pikk-pakk felkenődik. Idegesítőőőőőőőő! A másik, hogy az elején még rendesen fogott, de most így kb. 10 alkalmas használat után (mert mindig adok neki újabb esélyt... de minek!?), már állandóan rázogatni kell, hogy festék legyen a hegyben. Ennyi pénzért basszus nem ezt vártam, ez így nagyon kiábrándító. Tuti nem veszek ilyet még egyszer. (A Loreal So Couture fényévekkel jobb!)

Update: Azóta többször használtam, felértékelem 3-ra. Kenődik, kenődik, de ha odafigyelek, akkor nem annyira. Viszont ami nem tetszik, hogy a hegyből hamar elfogy a festék, ezért rázogatni kell (pedig fejjel lefelé tárolom). Azért az ára elég húzós ahhoz, hogy ilyen problémák legyenek vele. Úgy néz ki, hogy nem lesz újravevős.

Ezt is beszereztem, de elsőre nagy csalódás. A színe szép sötét fekete, a hegye lapított így vékonyan és vastagon is lehet vonalat húzni. Nagyon szép tusvonalat húztam vele... ami kb. két óra múlva a szemhéjamon landolt... az egész (kivéve a farkincát). Próbáltam menteni a menthetőt, letörölni a mosdóban, de csak szétkentem, alig jött le az, ami felkenődött. Oké, kicsit fedett a szemhéjam, de azért a tusok ott szoktak maradni! Mivel első próbálkozás volt, adok neki még esélyt, de elszomorító ez így. Sokkal jobban kellene tapadnia! Még tesztelgetem, de fedett szemhéjra nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 12.

rose1992

2015. október 12.

Nagyon szép erős fekete színe van, és nagyon határozottan fog. Ahogy a bőrhöz ér, már ott is a vonal, nem kell 2-3x átmenni rajta hogy látszódjon belőle valami. Tartósságával sincs problémám, reggeli sminkeléssel estére sem kenődik el, nem tűnnek el a vonalnak bizonyos részletei.

Ez a lapos hegyű kialakítás nekem egyelőre nem túl kényelmes, kell hozzá némi kézügyesség. Nagyon vékony vonalat nem is lehet húzni vele és kicsit ügyeskedni kell hogy egyenletes vastagságban lehessen rajzolni vele (pláne hogy aztán mindkét szemen egyformára sikerüljön....). Némi gyakorlással remélem megszokom, mert ilyen drága tusom még nem volt, kár lenne érte ha nem tudnám használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 12.

Hidratálók: Butylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.