Max Factor

Ár:   4599 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. február 13.

Lelőhely:   Müller, DM
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Könnyű, hidratáló alapozó a természetesen ragyogó, egészséges kinézetű bőrért.

"Forradalmian új termék, amely elhalványítja a bőr hibáit és táplálja a bőrt. Használata egy hidratáló érzetét kelti. A Miracle Match alapozó az első Max Factor termék, amely egy olyan új szilikon összetevőt tartalmaz, amely intenzív hidratálóként működik és mesterfokon alkalmazkodik a bőr tónusához, miközben közepes fedést is biztosít."

5 árnyalatban kapható

Max Factor Miracle Match Foundation - 50
Ár: 1200 , Eladó: nanne
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen vagy postazni is tudok

knori005

2020. május 16.

Nem tudom mással előfordult e, de nekem tiszta kiütés lett a fejem tőle, mikor este lemostam...valószínű, hogy ettől, mert utána el is múlt...pedig először annyira tetszett,hogy olyan fényes, glowy hatása van..de így kuka..:/

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 16.

pm2013

2019. május 8.

Csatlakozom Mokusch-hoz. Ebben az alapozóban nincs semmi légies, s nagyon is maszkos! Van olyan, hogy az alapozó nem ad szép képet, ha száraz vagy problémás az ember bőre, de ez az alapozó még hidratált és tökéletesen előkészített bőrön is olyan maszkosnak hat, mintha minimum színházi sminknek tervezték volna. Még az arcon lévő (egyébiránt láthatatlan) szőrpihéket is úgy vonta be, mint csirkecombot a panír!
Nem találtam olyan felviteli technikát, amivel vállalható összképet tudtam volna elérni vele, úgyhogy mindig lemosás lett a vége.
Én is akciós áron jutottam hozzá, de így is merő pénzkidobás volt az egész. Egy forintot nem ér ez az alapozónak mondott szilikonhalmaz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 8.

Neleta

2019. március 28.

Normál bőrre megfelelő, közepes a fedése. Egy bajom van vele, hogy rózsaszínes a színe, elütött a bőrömtől, valahogy a színárnyalatai nem az igaziak.
Egyenletesen, de nap végére azért lekopik. Inkább szárít, mint hidratál. Ettől függetlenül én szerettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 28.

Mokusch

2019. február 26.

Ekkora baklövést alapozóval még nem követtem el. Megvettem mert amúgy szeretem a max factor termékeket, de talán 2-szer használtam, elsőre jónak tűnt, még a kekszes illata is tetszett és bíztam benne, hogy a match teszi a dolgát, de sajnos nekem túl világos. Viszont nagyobbik probléma az állaga, egyrészt annyira tömény, zsíros és nehéz, hogy borzalmas felkenni, és forró szappanos vízzel sem jön le a kezemről, másrészt inkább kiemeli a bőrhibákat mintsem eltünteti. Akciósan vettem de így is sajnálom a kidobott pénzt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 26.

rekav11

2019. január 11.

Nekem bejött. Rengeteg ideig tart, szerintem jó ár-érték arány, szépen el lehet dolgozni, alapozóban, púderben kitartok a Max Factor mellett (szemben a szempillaspiráljaival, amik nekem nem jöttek be).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 11.

vadcseresznyefamag

2019. január 5.

Nagyon halovány, semmit nem fed.
Csak fiatal és hibátlan, normál bőrre ajánlom akinek nem kell elfednie semmit.
Én BB krémnek tudom max. elképzelni magamon, annyira nem fed.
Zsírosodást, sem erősebb hidratálást sem tapasztaltam.
Mindig teszek hidratáló krémet az alapozó alá, ennél is, de ugyanúgy meg tudott peregni a bőrhibáknál néhol mint a többi, de hát a száraz bőr már csak ilyen. Erős fedésű korrektor is kellett fölé.
Akciósan vettem de nem veszem újra. Maradok az Alverdénél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

Nagyon halovány, semmit nem fed.
Csak fiatal és hibátlan, normál bőrre ajánlom akinek nem kell elfednie semmit.
Én BB krémnek tudom max. elképzelni magamon, annyira nem fed.
Zsírosodást, sem erősebb hidratálást sem tapasztaltam.
Akciósan vettem de nem veszem újra. Maradok az Alverdénél.

Bloodline

2018. december 21.

Huhh, kész érzelmi hullámvasút ez az alapozó. Joy napokon épp alapozót kerestem, és bár nem volt kuponakciós, 5000 Ft helyett mégis féláron kínálták, így gondoltam kipróbálom. Hetekig hevert bontatlanul a sminkes cuccaim között, időközben belefutottam az itteni értékelésekbe is. Elolvastam a véleményeket és nem akartam elhinni, hogy tényleg ennyire szörnyű lenne...úgyhogy kipróbáltam. Elsőre természetesen a sokak által emlegetett szag tűnt fel. Valóban nem kellemes, félúton a lábszag és valami romlott barnítókrém között. Felkentem az arcom egy kis területére, konkrétan 0 fedés. Na, gondoltam, igaz a hír, ez egy drága rémálom, semmi több.

Ha már elkezdtem az alapozást, azért gondoltam befejezem, legfeljebb lemosom az egészet. Aztán megtörtént a csoda! Nekem extrém száraz bőröm van, így átfényesedéstől nem kellett tartanom, de megértem az emiatt aggódó vegyes/problémásabb bőrűeket, tényleg olyan, mint egy olaj-bomba a bőrnek. Az én esetemben viszont ez maximálisan pozitív volt! Kenhettem az arcom bármilyen csoda krémmel, réges régóta nem volt olyan puha, bársonyos, hidratált, mint mióta ezt az alapozót használom. Sokan megjegyezték, olyan mintha éveket fiatalodtam volna.
A gyenge fedés is csalóka volt az esetemben, bár ezen a téren sincs szükségem varázslatra, vagy maszkszerű hatásra, mert egy halvány píren és néhány pici szeplőn kívül egyenletes, problémamentes az arcom. Olyan, mintha pár perccel később egyenlítené ki a színeket, és abszolút tökéletes, egész nap tartó fedést nyújt (12 óra munka után semmi változás), emellett persze végig hidratálja a bőrt... Nem akartam hinni a szememnek...a legnagyobb csalódás után, hatalmas szerelem lett a miénk. Biztosan újra fogom venni, ha elfogy! Száraz bőrűeknek kifejezetten ajánlom! A többieknek viszont valóban felejtős :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 21.

viviennev

2018. szeptember 15.

Nem..nem, és nem. Talán a valaha próbált legrosszabb alapozom.
A fedese tényleg nem erős, de a probléma nem ezzel van, zsíros hatást kelt az arcon, az apró csillogó kis szemcseket észre sem vettem mindaddig amíg nem kentem fel az egész arcomra, kicsit sokkolt !:)
Az én bőrőmmel sajnos ez az alapozo nem működik együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

Nem..nem, és nem. Talán a valaha próbált legrosszabb alapozom.
Az én bőrőmmel sajnos ez az alapozo nem működik együtt.

tami99

2018. július 30.

KUKAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!
Ez az alapozó maga a katasztrófa. Ma van rajtam másodszorra, de valószínűleg soha többet nem lesz. Sephora primert használok, beauty blenderrel viszem fel, és egy Maybelline púderrel fixálom. Az eredmény 5 óra után olyan, amit én még sosem tapasztaltam más alapozókkal: a mitesszereimnél eltűnt a kis "lyukakban" az alapozó, így maga az alapozó emeli ki őket... Illetve borzasztóan átfényesedett, és iszonyatos módon ragad az arcom... Ha hozzáérek az arcomhoz, csillog, és ragad a kezem. Alig várom, hogy hazaérjek és lemossam.
Ha lehetne akkor 0 csillagot adnék rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

KUKAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!
Ha lehetne akkor 0 csillagot adnék rá.

natasha

2018. július 29.

Az árnyalat passzol,kicsit folyékony,a zsíros bőrömet annyira nem fényesíti. Közepesen fed. A pattanásokra még plusz korrektort rakok,hogy elfedje. Egyébként egész jó alapozò lenne,viszont fél nap után a homlokomnál foltos lesz,mintha beszívná a bőröm. Az arcom többi részénél ilyet nem tapasztalok. A pumpás verzió jó ötlet. Elhasználom,mert annyira nem katasztrófa,de többet biztos nem veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Acetyl Glucosamine, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Tocopheryl Acetate, Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.