Best of Beauty 2019

Max Factor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: nagyorsolya78, az összetevőket feltöltötte: skata, Módosítva: 2016. november 17.

Lelőhely:   Müller, DM
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Tökéletesen fed, így egyenletes arcbőrt biztosít a színes sminkhez. Az alapozó lehetővé teszi, hogy minden nehézség nélkül használhatsd a Max Colour Effect kollekció termékeit, mindemellett tartóssá teszi az elkészített sminket.

VVioletta

2015. október 9.

Fedése nem túl erős, ezért problémás bőrre nem ajánlanám. Ahogy írták előttem, valóban egy BB krémre emlékeztet. Nagyon szép, matt finise van, könnyen eldolgozható, finom illatú. Nekem a Golden 75 árnyalat volt meg, nagyon illett a bőrszínemhez (kissé sárgás árnyalat). Talán az első alapozóm volt, amit újravettem és el is használtam. Elégedett voltam vele, sajnálnám, ha kivonnák a forgalomból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 9.

e

2015. augusztus 28.

Nekem fedésre állagra mindenhogyan egy bb-krémre hasonlít, olyan édes kis semmiség. Fedése közepes, viszont szem alá én "beütögetem, és úgy szép hatás világosítás, nincsenek karikák. nekem púderral csak akkor szép ha nagyon vékonyan viszem fel. Tartósnak nem túl tartós, olyan semmittevős napokra használom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

Ella

2015. május 16.

Én szerettem. Jó fedés, szép finis, semmi maszkhatás. Picit lehet érezni, hogy rajtam van, de nem zavaró megyáltalán, pattanásokat nekem nem okozott (pedig hajlamos vagyok rá). Egyedül az volt vele a problémám, hogy a kifogyás előtt (felbontás után kb. fél évvel) megváltozott és elkezdett kifényesedni felvitel után pár perccel. Persze mattító lapocskákkal orvosolni lehet a problémát, de utána már nem olyan szép a fedése. 4 csillag és sajnálom, hogy nem tudtam újravásárolni a forgalomból való kivonás miatt. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 16.

edinalazar

2014. május 19.

Borzasztó zsíros fullasztó maszkká válik kb felkenés után 2 perccel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 19.

Borzasztó zsíros fullasztó maszkká válik kb felkenés után 2 perccel.

vwrita91

2014. április 14.

Glamour-napokon vettem kuponnal és nagyon bevált nekem :) Szépen fed és ha púdert is teszek rá akkor szinte egész nap jó, bár én napközben mindig egyszer átpúderezem! 82 natural tan árnyalatot vettem és nagyon eltaláltam :) Épp annyira fed, hogy még nem maszkosít, de a tág pórusaimat szépen eltünteti, amit eddig egy alapozó sem tudott sajnos.
Tuti újra veszem, lehet majd az októberi glamour kuponnal :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 14.

Tuti újra veszem, lehet majd az októberi glamour kuponnal :)

masseterica

2014. február 25.

Mikor először megvettem, és otthon kipróbáltam, csalódott voltam, mert "nem látszódott az arcomon". Aztán második próbánál leesett, hogy azért, mert tökéletes az árnyalat :) Fedése nagyon jó, esetleg csúnya pirosságra kell egy kis alapozó, nincs maszk hatása, púderrel egész nap kitart. Próbáltam már drágábbat, olcsóbbat, ez az egyetlen, amit újra vettem (a szaga tényleg furcsa)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 25.

biharianiko01

2013. november 28.

Szerintem borzasztó 60as árnyalat van nekem, de az hogy nem test színű az is biztos... egyenesen narancssárga és egyenesen büdös is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 28.

Krémmániás1106

2013. október 26.

Nem ezt az alapozót akartam venni,sőt nem is akartam venni, de glamour kuponnal gondoltam a hülyének is megéri :) kellemesen csalódtam, nekem nagyon tetszik! Én a legsötétebbet vettem es szuper! Van egy májfolt az arcomon, ami miatt én szeretem a jól fedő alapozokat.nekem ezzel nagyon szép az arcom.de akkor a tuti,ha a max factor púdert is ráteszem. Egész nap olyan szép a bőröm! Sosem volt ilyen tartós a sminkem!irjátok, hogy átfénylik...használjátok rá a púdert!nekem egész nap matt marad a bőröm,eközben nem szárítja ki :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 26.

ILR

2013. október 13.

Ritkán sminkelek, így arra hogy legyen egy alapozóm, ami viszonylag jól fed, de nem ad maszkhatást, nagyon bevált. Nem szárítja a bőröm, amiért külön köszönet neki. Könnyű eldolgozni, az árnyalata 01 tökéletesen passzol a téli bőrszínemhez, nyáron kicsit világos de akkor egyébként se szeretek sminkelni, csak ha muszáj. Tartósságáról nem tudok nyilatkozni, egész napra még nem próbáltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 13.

Yubiri

2013. augusztus 18.

Fedés: 4
Tartósság: 3
Matt hatás: 5
Illat: 1
Ár/érték arány: 2
Újravásárolnám-e: Nem (nem ezt várom egy alapozótól)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 18.

Fedés: 4
Tartósság: 3
Matt hatás: 5
Illat: 1
Ár/érték arány: 2
Újravásárolnám-e: Nem (nem ezt várom egy alapozótól)

Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!