Max Mara

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: HBrigi, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. június 11.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös Összetétel: cseresznyevirág, rebarbara, jázmin, szeder,cédrus, pézsma.

Max Mara Silk Touch 5/10ml
Ár: 2000Ft/5 ml; 3800Ft/10ml + postaktg. , Eladó: Diana82
Állapot: Eredeti parfümömből frissen àtfújva üveg parfümszòròba , Helyszín: BUDAPEST, fizetés: Személyes átvétel/utalás után Foxpost vagy postánmaradó ajánlott küldemény

kjancsa67

Korcsoport: >54
2020. június 19.

Gyümölcsös is, kicsit pézsmás is, pont olyan, amilyennek én szeretem :-) Nem egy hivalkodó illat, de napközben kellemesen körülleng bármerre is megyek. Aki szereti a nagy ágyúkat, az ne ezzel próbálkozzon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. június 19.

astarta

2017. június 8.

Friss, egyszerü, de nagyszerü illat, inkább zöld illat, nem édes. Max Mara nagyon tud valamit a parfümökröl.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 8.

ursus

2014. december 31.

A telken a kertben van egy nagy selyemakác fánk. Kerestem azt az illatot, amit a virágok árasztanak és érdekes módon "ő" talált meg engem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 31.

galagonyanya

2014. november 7.

Fáradozásaimat siker koronázta, sikerült Andesztől megszereznem, mert neki nem igazán jött be. Amikor magamra fújtam, az illattal együtt a déja vu érzése is megcsapott, valahol én ezt éreztem már... Mivel selyemfánk nincsen:( ezért szerintem a környezetemben használja-használta valaki. Egyáltalán nem kellemetlen, csak szokatlan. Mondjuk a mostani kedvenceim közé nekem sem igazán sorolható be, édesebb illatokat kedvelek, meg nekem ő kicsit túl pézsmás, de mindenképp megtartom, mert különleges, egyedi, és olyan jó félóra múltán kifejezetten komfortossá válik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 7.

sargaeper

2013. november 16.

Ő egy visszafogott, kellemes, nekem kicsit natúrabb - mert nem egy erőteljes, kirívó, figyelemfelhívó parfüm - púderes, inkább kecses illat. Jó véleménnyel vagyok róla és tartóssága is megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 16.

banyadék

2013. február 5.

Meleg, igazi rózsaszín illat, de nem az a fullasztó. Kellemes, nőies. Picike fújás és indulhat a nap. Sok-sok csillag neki...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 5.

meaviolet

2012. május 13.

Abszolút tartós, és iszonyatosan finom, szolid illata van. Kedvenc!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 13.

Abszolút tartós, és iszonyatosan finom, szolid illata van. Kedvenc!

HBrigi

2011. december 26.

Imádom ezt az illatot! Télen, nyáron ideális választás a hétköznapokra. Friss, virágos, kicsit puderes illat. Szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. december 26.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene, Hydroxycitronellal, Linalool, Geraniol, Citral, Amyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Benzyl Benzoate, Butylphenyl Methylpropional, Eugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.