Maxepil

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: Cartago, az összetevőket feltöltötte: creammaniac, Módosítva: 2018. január 22.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Igazolt hatású növényi hatóanyagok kombinációja, amelyek egymásra épülve gátolják a szőrtüszők működését. A krém előírás szerinti használatával a szőrszálak egyre vékonyabbá és gyengébbé válnak, a szőrtelenítések között eltelt idő egyre hosszabb lesz, míg a hatás véglegessé nem válik.

Gyógyhatású növényi összetevői révén nyugtatja, ápolja és hidratálja bőrét. Az epilálás, gyantázás okozta tág pórusokat összehúzza, a krém hatóanyagait a szőrszálak helyén magába zárja, tovább növelve azok hatásfokát.

A krém szőrnövekedést gátló hatása két speciális növényi összetevőjének köszönhető:

• Chelidonine: egy tisztított növényi molekula. Gátolja a sejtosztódást a hajhagymákban, finomítja a szőrzet átmérőjét, ezáltal lassítja a növekedését. A Chelidonine szőrnövekedés mennyiségére és minőségére, a bőr simaságára és puhaságára valamint gyulladáscsökkentő tulajdonságára gyakorolt hatását klinikai tesztek igazolják.
  • Dihydromyricetin: a mirtuszfélék családjába tartozó amerikai viaszbokor speciális, koncentrált kivonata. Klinikai tesztek igazolják, hogy a Dihydromyricetin hatására csökken az újonnan kinövő szőrszálak mennyisége és minősége. Előírás szerinti használatával a szőrtüszők funkciója teljesen leállítható.

Chyly

2019. július 2.

Teljes pénzkidobás. Több dobozzal is elhasználtam, semmi hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 2.

Teljes pénzkidobás. Több dobozzal is elhasználtam, semmi hatása.

HealDah

2019. július 2.

Nem is értem mit vártam tőle 😀
Drága is és semmit nem ér . Elhasználtam pár éve néhány dobozzal és SEMMI. Tényleg semmit nem érzékeltem ,ráadásul az illata sem tetszett . Pénz kidobás ☹️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

Nem is értem mit vártam tőle 😀

nightwica

2019. március 28.

Anno volt olyan akció, hogy 4 dobozzal venni viszonylag olcsó volt. Volt pár érdeklődő barátnőm, úgy gondoltam, hogy nekik akkor így akciósan a maradék hármat eladom azon az áron, ahogy vettem, hogy mindenki jól járjon.
Végül senki sem kérte, és mind a négy rajtam maradt, úgyhogy elhasználtam. Mindig epilálás után használtam, az instrukcióknak megfelelően, sok-sok hónapon át, és kb semmi hatását nem látom. Ritkább 1-2 foltban a szőröm, de az lehet inkább a 10 éves epilálási múltamnak köszönhető, mint ennek. Semmit nem érzékeltem a hatásából. Semmit. :(
(Sajnos elég erős fekete szőrzetem van. Lábon használtam.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

(Sajnos elég erős fekete szőrzetem van. Lábon használtam.)

tam1

2017. október 14.

Nem is tudom, mit adjak erre a krémre. Igazából hónapok óta tesztelem, hogy egyértelmű legyen. Pozitívumok: úgy hidratál, mint semmi. Nagyon finom, hosszantartó illata van. Fürdés után is bársonyos marad a bőröm.
Negatívumok: az biztos, hogy a neve ellenére semmit nem használ. Sőt. Azt vettem észre, gyorsabban nő a szőr tőle. Ha leállok vele, akkor visszalassul.:( Ezt nem akartam elhinni, ezért több kúrát is csiná!tam. Ha reggel kentem be, az esti fürdés után is megfogta (elszínezte:-O) a fehér törölközőm. A szőrtüszőimmel semmit nem kezdett. (Ellenben a sima babapopsikrém.)
Egyezzünk ki egy 3-asban.:-/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 14.

Egyezzünk ki egy 3-asban.:-/

Leona2445

2017. október 9.

Epilálás után használom, idő szűkében nem rendeltetésszerűen, csak ha eszembe jut. Az amúgyis kényes frissen szőrtelenített területen baromi kellemetlen tud lenni, ég és csíp egyszerre. De HASZNÁL. Úgy a felénél járok a nagyobb flakonnak. Nem fogom újra venni, mert nem bírja a bőröm, de ezt azért még elhasználom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

CeCeDrake

2017. október 9.

Égő, viszkető, vörös foltok a kezelt területen, ami lassan gyógyul.
Próbaképp tettem egy pöttyöt a kézfejemre, de ott még hólyagok is lettek tőle. Hát köszi...repült a kukába.
0 db *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

Égő, viszkető, vörös foltok a kezelt területen, ami lassan gyógyul.
0 db *

baruu

2017. június 26.

Hosszabb ideig használtam ez a krémet, és használ is valamennyire, viszont csak lassan lehet vele eredményt elérni és (véleményem szerint) elég drága. Ha az ember kicsi, és érzékeny felületen szeretné alkalmazni, talán megéri, de nagyobb felületen már nem. Több hónapig használtam a lábamon, és bár láttam változást, ennyi pénzért többet vártam volna. Nekem nem éri meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 26.

Kmerci

2017. június 25.

UPDATE: Tök jó már a borotválkozás utáni használatakor csíp, kipirosodik és kipattog a bőröm...Közvetlen szőrtelenítés után nem tudom ez miatt használni..testápolónak meg drága...
Én már az új csomagolásút használom fél éve de nem egy csodaszer. Legfőképpen bikinivinalra használom de sajnos begyulladnak a szőrtüszők ettől függetlenül hogy használom.. Lábaimon csak úgy burjánzik a szőr ugyan úgy ahogyan eddig. :D De legalább puha tőle a bőröm. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 25.

Egoistagumikacsa

2017. június 23.

Barátnőn keresztül sikerült hozzájutnom, mivel neki nem vált be... Hát elmondhatom, hogy én sem tapasztalatam változást. Előtte nem igazán foglalkoztam a bőröm hidratálásával, így az tényleg puhább és selyemsebb lett... Csak hát nem ez lenne a termék célja. A szőr növekedését nem gátolja, nem is lassítja. Ez egy simán túlárazott hidratáló krém.

Két csillag, mert csak rövidebb ideig használtam... Talán hosszú távon látható eredményt is hoz. (De valószínűleg nem.)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 23.

noxibaba

2017. május 23.

Update: Már az újat használtam! 6 dobozzal használtam el... Ennyi mennyiség után sokkal többet vártam a terméktől. Sajnos ugyan úgy hetente kell/kellett epilálnom. Benőtt szőrszál talán kevesebb lett, meg nem voltam másnap piros pöttyös. Talán annyi, hogy ritkult a szőröm a lábamon. Csak ott használtam.
Illatával nem volt bajom, gyorsan beszívódott. Fehér ruhán foltot hagyott!
Sikerült hozzájutnom egy darabhoz (Egyébként, minden 50.ként regisztráló egy terméket kap www.maxepil.com/index.php?inv=YglrAO89g3 )
A hónom alján kezdtem a tesztelést. Szombaton gyors epilálás és kenés. Reggel, este. Két hétig kell használni napi 2x, utána napi 1x.
A kréme eléggé sűrű állagú, mustársága színű és édes illatú. Nekem elég gyorsan felszívódik, és az izzadásgátlót is tudom utána használni.Most még 3 csillag, majd november 10-én visszatérek, amikor letelik a 2 hét.

Update1 (2013.11.03.): Egy hete használom rendszeresen reggel és este. Eddig még semmit nem vettem észre, csak, hogy a fehér pizsama felsőmet befogta ez a halványbarna "trutyi". De nem adom fel emiatt! :)

Update 2: Letelt a 2 hét. Csoda még nem történt, de még mindig nem is várom azt. Talán tényleg lassabban nő. Szerencsére a gyanta-epilálás kombó már koptatott valamennyit. Mivel "csak" 60 ml-s a krém, a lábra nem tudom használni. Így marad a hónalj és az intim rész. Bizakodó vagyok, lelkesen használom! :) Ha a doboz aljára értem, akkor írok újra, szerintem az kb 2 hónap! :)

Update 3.: Még január közepén elhasználtam.... Egy tégelytől csodát nem lehet várni. A ritkulás nem tudom, hogy ettől történt, vagy a gyanta-epilálás kombótól. A szőrszálak vékonyabbak, 1-2 helyen kialakult szőrtelen folt. Sajnálom, hogy a termék ilyen drága.... talán folyamatos használat, ami 2-3 dobozt takar, biztos meghozza hatását.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 23.

Illatával nem volt bajom, gyorsan beszívódott. Fehér ruhán foltot hagyott!

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol

Forrás: ITT

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Squalane eo 1 0