Maxepil

Ár:   4790 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kuklis.aniko, Módosítva: 2019. augusztus 23.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Normál

Természetes szőrtelenítés utáni, szőrnövekedést gátló, bőrnyugtató és bőrtápláló krém. Közvetlenül a szőrtelenítés után alkalmazva megszünteti a bőrirritációt, szőrtüsző gyulladást és kiválóan hidratál. A krém két klinikailag bizonyított szőrnövekedést lassító növényi hatóanyagot tartalmaz, melyek gátolják a sejtosztódást a szőrtüszőkben, lassítva ezzel a szőrszálak növekedését és gyengítve a gyökereket. Előírás szerinti használattal akár 4 hónapra is elnyújthatja a két szőrtelenítés közötti időt, és a szőrszálakat piheszerűvé változtatja, a gyökereket pedig oly mértékben legyengíti, hogy azok epilálással vagy gyantázással történő eltávolítása alig okoz kellemetlenséget. A krém egyéb bőrtápláló összetevőinek köszönhetően a rendszeres használat látványosan egészségesebb, feszesebb és hidratáltabb bőrt eredményez.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

LizLiz

2021. december 22.

Hirsutizmussal kínlódok serdülő koromtól (fokozott szőrnövekedés, főleg arcon), amit gyantával próbálok kezelni. Gyantázás után használtam, korábban még a régi, tégelyes verziót, de ezt is kipróbáltam. A tégely szerintem praktikusabb volt. Sajnos pattanásaim lettek és elég zsíros lett a bőröm, mindkét változattól. Mivel állon használtam, így ez elég zavaró volt. Valóban segít valamennyit, igaz, nem késleltette a szőrnövekedést, de kicsivel ritkább lett. Azonban, ha elhagyod, ugyanúgy visszatér a korábbi állapot, biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 22.

Csimola

2021. augusztus 18.

Használom folyamatosan. Epilálok, így a kipirosodás és a szőrbenövés visszatérő probléma volt számomra addig, amíg el nem kezdtem használni a krémet. Jelentősen javult! 100ml-es krémet használok, sokáig elég és az illata is nagyon kellemes. A szőrszálak van, hogy 2 hétig elő sem bújnak és utána is jóval gyengébbek, világosabbak. Főleg bikinivonalon észrevehető nálam a különbség. Aki rendelés előtt áll és kételkedik, ne tegye! Megéri az árát, mert látványos a változás!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 18.

Kori76

2021. július 28.

Szülinapomra kaptam ajándékba a krémet egy barátnőmtől aki már régóta használja. Nekem is nagyon jól bevált. Igyekeztem előírás szerint használni, bár vannak napok mikor megfeledkezek róla. A bőröm meglehetősen érzékeny volt korábban, sem az epilálás, sem a gyantázás nem jöhetett szóba, így borotvát használtam. Amióta használom kevesebb és gyengébb szőrszálak nőnek. Nagyon jól hidratálja a bőrömet is. De amit legjobban szeretek benne az, hogy szőrtelenítés után már nem tapasztalok bőrirritációt és és tényleg ritkábban kell szőrteleníteben. Korábban 3 naponta borotváltam a lábam, ma már elegendő 1,5 havonta epilálnom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 28.

Bagi55

Korcsoport: >54
2021. július 26.

Úgy 1,5 éve használom a krémet. Epilálom a lábam, nagyon érzékeny a bőröm. Az első tapasztalat a használata után, hogy az irritációt/kipirosodást egy az egyben megszüntette. Pár hónap alatt jelentősen lelassult a szőrnövekedés, vékonyodtak a szőrszálak, így az epilálás számomra szinte teljesen fájdalommentes lett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. július 26.

Fkrisztina23

2021. március 9.

A szőrnövekedésemet minimálisan lassította, de azért ne várjatok csodát. Tetszik, hogy halványbarnás színű a krém. Így szörtelenítés után kicsit halványít a pirosságból, az irritációt és a szőrbenövéseket is csökkentette :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 9.

ditta91

2020. augusztus 5.

Én szeretem, epilálás mellett használom. ritkább a szőröm és gyengébb is valamivel, ha használom (utána visszaerősödik, mert télen borotválom). Persze nem vártam, hogy egyáltalán nem nő majd ki tőle. Újravásároltam már, nyáron szeretem használni. De milyen jó lenne tényleg egy olyan krém ami előbb-utóbb kipusztítja a hagymákat. Álmodozni lehet :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

dynah13

2019. szeptember 18.

En szeretem ezt a kremet. Eredetileg arra vettem, hogy kitoljam a szortelenites kozotti idot, de sajnos nem tudtam az eloirasoknak megfeleloen hasznalni (nem volt idom minden nap reggel-este). Nekem igy is segitett, puhabb, ritkabb a szor, mondjuk kb ugyanannyi idokozonkent borotvalok. En nem szeretem a gyantat, csak ritkan hasznalom, az epilatort meg egyaltalan nem, igy valoban nem vartam csodat tole.
Nincs pirosodas, nincs borirritacio, helyette van finom, puha, apolt bort :)
Par honapot kihagytam a hasznalataban, es rajottem, hogy jobb volt a szortelenitett teruleteknek, amikor hasznaltam oket, szoval ujra visszatertem :)
Ha egyszer lesz idom az eloirasoknak megfeleloen hasznalni, akkor majd updatelek, en egyelore igy is elegedett vagyok :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Nincs pirosodas, nincs borirritacio, helyette van finom, puha, apolt bort :)

Audry1

2019. szeptember 16.

Nos. Szerettem volna kitolni a gyantázást/epillálást, amennyire lehet, így megvettem ezt a krémet. Még kedvezményesebben sikerült, gondoltam kipróbálom.
A mennyisége az érintett terület nagyságától függ, én hónaljra, bikinivonalra és lábszárra használtam, így annyira nem volt hosszútávú a krém. A szőrbenövéseken segített határozottan! Az illata és állaga nem rossz, kicsit nekem nehezen szívódott be a krém.

Na de a lényeg, a szőr! Nekem nem igazán látszódott, hogy kevesebb nőtt volna vissza, pedig rendszeresen használtam.
Amennyiszer kellett használni, amekkora felületekre, amilyen a "hatása" és ehhez mérten az ára, én nem vettem újra, sőt! Van még egy negyed flakonnyi, ami csak porosodik a szekrényben. Szerintem kimosom és elteszem más, általam összeállított krém adagolására! Jut eszembe adagoló! Nekem nem igen tetszett a kialakítása, ahogy fogyott a krém úgy volt egyre nehezebb kinyomni belőle, pedig volt még benne.

Nekem ez összességében 1 csillag. A szőrbenövéseken más készítmény is segít, ennek a fő célja nem ez lett volna. Amire meg van, arra nekem legalább is nem igen segített, ha mégis, annyira elenyésző volt, hogy nagyjából észre sem vettem. Ennyi pénzért ekkora mennyiség és ilyen minőség sajnos nem ér meg nálam 2 csillagot sajnos. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

Doryca007

2019. május 10.

Nagyon kellemes allaga, jo illata van, szuperul hidratal. Sajnos nem hasznalom egyenlore a kello rendszeresseggel, ezert megelolegezek neki 4*ot, kesobb updatelek :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 10.

timimimi

2019. február 19.

Sajnos én elég hektikusan használom, tehát nem mindig tartottam be hogy 2 héten keresztül kenjem vele reggel este a szőrtelenített területet, viszont ettől függetlenül ez tényleg működik. Valószínűleg ha rendesen kenném magam már nem lennének szőreim, de így is megéri. 3 x 100 ml flakont rendeltem májusban és az harmadikat még csak most bontottam fel. Valóban sokkal lassabban nőnek újra és nagyon ritkásan. De a honlapjukon temérdek visszajelzést lehet olvasni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 19.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil