Mayam

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lumen, Módosítva: 2016. november 9.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A számtalan gyógyászati és kozmetikai tulajdonsággal felruházott aloe vera egy igazi csodaszer minden bőrtípusra. Erősen hidratáló, hegesítő, nyugtató és regeneráló hatású. Szinte minden krémbe, tonikba, lemosóba, samponba és emulzióba beleépíthető.

• bőrregeneráló, hegesít, szerkezetjavító, hidratál, nyugtat, gyulladásgátló, feszesít, táplál
  • tisztító, enyhén baktériumölő és gombaölő hatású
  • tompítja a barna foltokat, megelőzi a pigmentfoltok kialakulását
  • serkenti a kollagén- és a hialuronsavképződést a bőrben

Kormosmerci

2019. április 2.

Sokan írják, hogy nem gél. Valóban nem, de, ha elolvasták volna a leírást, akkor még a megrendelése előtt megtudták volna, hogy miért gél...A boltban pedig fel lehet rázni....
Én arckrémet készítettem belőle az alfa-emulgeáló és xantán gumi segítségével. Ezek a bio termékekben megengedett összetevők és segédanyagok, ezért forgalmazza a mayam. Olyan krémet sikerült készítenem belőle, ami végre használ az én zsíros, száraz, érzékeny, pattanásosodásra hajlamos, vízhiányos bőrömnek. De kisfiam, mikor megégette a kezét is jó szolgálatot tett. Gyorsan elmulasztotta a fájdalmát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

AppleMaple

2018. április 8.

Először is igazán megtévesztő, hogy "gél" van ráirva, pedig korántsem gélszerű, sokkal inkább folyadék.
Legtöbbször az arcomat töröltem vele át egy vattakorong segitségével, ameddig ki nem találtam, hogy próbájam ki a hajamon is (csupán azért, hogy fogyjon gyorsabban) és egészen jó lett az eredmény, a hajam érezhetően puhább lett és valahogy olyan "egészséges lett a feelingje"

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

Lyah

2017. január 2.

Nekem csalódàs volt, hogy nem gèl, Lily og the valley helyett rendeltem, de most azt is megrendelhetem, mert ez csak tonik alapanyagnak volt jó, kenni sajnos nem. Toniknak egyèbkènt jó, csak nem tudom, mièrt hívjàk gèlnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 2.

devababa

2017. január 2.

Mivel gel neven fut, azt gondoltam surubb lesz. Vizszeru az allaga. Eddig fogkrembe, arctonikba tettem belole. Nagyon sokaig eleg lesz, mivel nagy a kiszerelese. Arban szuper. Elegedett vagyok vele. ujra fogom venni, amikor ismet szuksegem lesz ra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 2.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice