Mayani Beauty

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Pink Panda   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Katie, az összetevőket feltöltötte: Timcsi91, Módosítva: 2021. április 20.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   Pink Panda
Kategória:   Sminkek szájra

Varázsrúzs, ami az ajkak pH-értékére reagálva felvitelkor megváltoztatja a színét. Emellett hidratáló hatású összetevőket is tartalmaz.

Vegán

mrs.imperator

2021. december 7.

Én is egy pink pandás ajándékcsomag által lettem boldog tulajdonosa ennek a kis csodának :) szerintem ott a helye lányok a retikülben. Meglepett milyen igényes a csomagolása. Üde, tavaszias, szép a színe rajtam, finom rózsás árnyalata dob egyet természetes hatáson. Hidratál, egész jó kis színezett ajakbalzsam. Ha szeretnél egy kis szép szolid színt magadra de nem akarsz rúzsozni, ez tökéletes választás. Szeretem :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. december 7.

marshmellow

2021. május 8.

Pink panda rendelés mellé kaptam. Hétköznapra nem szívesen használok rúzst, inkább a színezett ajakbalzsamok pártján vagyok. Valójában ez a "rúzs" is inkább annak nevezhető, ezért (is) szeretem. Kellemes az illata, könnyen kenhető, szép rózsaszín árnyalatot hagy maga után. Amit különösen szeretek benne, hogy miután beszívódott/lekopott az az olajos/zsíros réteg, amivel az ajakápolók általában járnak, a szín egy kicsit megkopva, de az ajkaimon marad órákig. Szeretem ezt a természetes hatást, ad egy kis színt az egyébként fakó ajkaimnak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 8.

edinaaaaaa

2021. május 2.

Kellemesen hidratálja az ajkakat, miközben elénk rózsaszín színt hagy maga után. Rendkívül tartós, maszk alá kenve is csak egy vékony olajos réteget hagy a maszkon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 2.

KisHeni

2021. április 26.

Szintén rendelés mellé kaptam a Spring Csomag részeként. Nagyon kellemes érzés viselni és a színe valami fantasztikus az ajkaimon, viszonylag tartós is, de az ára semmiképp nem ér 5000ft-ot. Ha elfogy valamikor, újra vásárolnám, de nem ilyen horror áron. Ettő függetlenül szeretem és jár az 5 csillag neki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 26.

kiskrumpli

2021. április 20.

Én is rendelés mellé kaptam ajándékba, megvan a Mayani korábbi hasonló terméke (Magic Stick) is, szintén rendelés mellé érkezett korábban.A Magic Stickhez képest nekem ez jobban bejött. Jobb az illata, és míg az előző valamiért mindig ciklámen lesz rajtam, ez mindig halvány rózsaszín, ami számomra kedvesebb szín.
Összességében nem rossz termék, de ahogy az előttem szóló is írta, a teljes árát semmiképpen nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 20.

Katie

2021. április 8.

Ajándékba kaptam rendelés mellé. Nem gondoltam volna, hogy így lesz, mert ránézésre nem igazán volt szimpatikus, de kellemesen csalódtam benne. Az illata nagyon finom (kékszőlő?) a csomagolása szép és igényes, és a színe is nagyon tetszik. A csillaglevonást főleg az ára miatt kapja, mert bár a termék tényleg jó, ennyit azért bőven nem ér, rettenetesen túlárazottnak érzem. Pláne hogy a marketingje ellenére ezt én nem rúzsnak nevezném, hanem inkább ajakbalzsamnak. Annak viszont tökéletesen lehet használni, mert nagyon jól hidratál és egyáltalán nem kellemetlen érzés a szájon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 8.

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride, Isononyl Isononanoate, Synthetic Wax, Octyldodecanol, Hydrogenated Coco-Glycerides, Olea Europaea (Olive) Oil, Diisostearyl Malate, Ethylhexyl Palmitate, C12-15 Alkyl Benzoate, Tridecyl Trimellitate, Isocetyl Stearate, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Emulgeálószerek: Isostearic Acid
Tisztítószerek: Isostearic Acid, Diisostearyl Malate
Illatanyagok: Caprylic/Capric Triglyceride, Octyldodecanol, Ethylhexyl Palmitate, Parfum/Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Red 28 Lake / CI 45410, Yellow 5 Lake / CI 19140

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.