Maybelline

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: Natalka, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. május 4.

Ár:   1999 Ft
Kiszerelés:   30ml
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Alapozó kifejezetten a zsíros, vagy kombinált bőr számára.

Ultrakönnyű formula a természetes matt hatásért.

csiges

2021. január 9.

2020.06.30. - 02 Light Porcelain árnyalat
Nagyon imádtam ezt az alapozót amíg volt. (Nem tudom miért vonták ki...)
Nagyon szeretem benne, hogy a legvilágosabb árnyalata TÉNYLEG világos. Nagyon fehér a bőröm és a legtöbb alapozónál a legvilágosabb árnyalat is túl sötét, de szerencsére ez jól működik. :)
Külön tetszik, hogy van benne fényvédő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 9.

2020.06.30. - 02 Light Porcelain árnyalat
Nagyon imádtam ezt az alapozót amíg volt. (Nem tudom miért vonták ki...)
Külön tetszik, hogy van benne fényvédő.

rosa.love

2020. április 5.

Egy rovid ideig hasznaltam regebben, de mar az elejen nem tetszett, szoval hamar valtottam. Viszont hozza kapcsolodik eletem egyik legnagyobb szepsegapolasi bakija. Szoval rolam azt kell tudni, hogy minden ejszaka hasznaltam a pattanasok ellen az Akneroxid 100 kremet. Altalaban az agyam mellett volt, kozvetlen lefekves elott, sotetben kentem fel. Egyik este mar nagyon faradt voltam es hogy, hogy nem, az akneroxid helyett ez az alapozo kerult kezembe a sotetben. Szep aprolekosan, alaposan felkentem, a problemas helyekre picit vastagabban. Arra, hogy akneroxid helyett alapozot massziroztam a borombe, csak reggel, egy hosszu alvas utan a tukorbe nezve jottem ra. Panikszeruen mostam le, de mar aznap annyira pattanasos lettem, hogy konkretan a pattanasaim tetejen is ujabb pattanasok nőttek:D a parnambol es pizsamambol pedig ki se jott. Hat, ez a mi kozos tortenetunk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 5.

kottakitta

2019. október 15.

Elégedett vagyok vele, szépen felvihető és tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 15.

Elégedett vagyok vele, szépen felvihető és tartós.

Adrienna

2017. október 9.

A jelenlegi Vichy alapozóm előtti kísérletezéseim egyike. Pozitív, hogy találtam hozzám passzoló árnyalatot, ugyanakkor rontott a bőröm állapotán. Alapos tisztítás ellenére is pattanásokat hozott elő, illetve erőteljesebbé tette a mitesszerképződést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

hadri

2017. szeptember 5.

A színe jó, úgy vettem észre hogy tényleg igazodik egy kicsit az ember eredeti bőrszínéhez. Nekem nagyon zsíros bőröm van, de ez a termék borzasztóan szárít! Az állaga is kritikán aluli, a kupak levétele után magától kifolyik a tubusból és a szaga is büdös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Black Fairy

2017. június 27.

A fedése gyenge, de nagyon természetes, kényelmes viselet, szépen kiegyenlíti a bőrt. Szárítani nem szárít, nem tömíti el a pórusokat, viszont a szárazabb részeket nagyon kiemeli, oxidálódása nem látványos.

Egész napot kibír (reggel fél nyolctól este tizenegyig, úgy, hogy nap közben kilenctől este nyolcig a tűző napon - 35 fok körül - túráztunk/sétáltunk), nem fényesedik át, nem mászik le.

A legvilágosabb árnyalat pont jó nekem, szépen illeszkedik a bőrömhöz.
Van egy a dark beige árnyalatból is, ami - nyilván - túl sötét nekem, még a fólia is érintetlen, eladó, ha bárkit érdekel. (Ne kérdezzétek, hogy került hozzám, én se értem...xD)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 27.

A legvilágosabb árnyalat pont jó nekem, szépen illeszkedik a bőrömhöz.

AgathaB

2017. május 8.

A legvilágosabb árnyalatot próbáltam. Nincs túl sok bőrhibám, csak kisebb pirosságok, azokat szépen elfedi, szép egységes színt ad az arcomnak. A fedése nem valami erős, bár nekem hétköznapokra pont megfelel. Viszont sajnos eléggé szárít, úgyhogy csak hidratálókrémmel együtt tuddom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 8.

bszandra

2017. április 21.

Én nagyon szeretem,legalább már 3x újra vettem,de mindig elég vagy félévig, tényleg olyan érzés, mintha nem lenne az arcomon és nincs maszk hatása,mint a legtöbb alapozónak, viszont nagyon pattanásos bőrre nem ajánlom,csak annak, aki egy kis pirosságot vagy bőrhibát akar elfedni. Mostanában nem láttam a dm/rossmann/müller üzletekben, lehet még kapni valahol?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

Babsszi

2017. április 14.

Nem szeretem, nagyon matt, nagyon természetellenes kinézetet ad az arcomnak, mintha egy maszk lenne rajta..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 14.

merciszb

2017. április 4.

Évek óta az Opal Rose árnyalatot használom és csodás. Nem is látszik az arcomon, ha felrakom, csak a bőrhibákat takarja és lemattít. Rossmann-ban akciós volt, gyorsan vettem is 2őt. Imádom <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 4.

Hidratálók: Butylene Glycol, Maltitol, Aluminum Hydroxide, Sorbitol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Squalane eo 1 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sorbitol h 1 1