Maybelline

Ár:   2799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: miri77, Módosítva: 2022. március 28.

• bársonyosan simává teszi arcbőre textúráját
  • fixálja a sminket, és mattítja az arcbőrt
  • nem nehezíti el a lágy arcbőrt
  • egyesíti a bőr színárnyalatait
  • nem tömíti el a pórusokat
  • elfedi az apró bőrhibákat

4 árnyalatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

DnySzo

2024. június 13.

Több éve megvan már, nagyon ritkán nyúlok érte, pedig nagyon jó púder. A kis szivacsát azért jól bele kell nyomkodni, hogy egy picike terméket felvegyen, se ez legyen a legnagyobb hibája.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. június 13.

rekavancsa

2023. szeptember 8.

Új csomagolása van, teljes mértékben úgy néz ki, mint a márka Super stay 24H púdere. Bosszantó, hogy egy az egyben ugyanaz a csomagolásuk. Bevallom, jól be is néztem, összekevertem őket. Ez életem legrosszabb vétele volt, se szivaccsal, se ecsettel nem csinál semmit, nem vesz fel terméket. Szerintem sosem csalódtam még a márkában ekkorát. Utálok sminket kidobni, de sajnos ennek az lesz a sorsa. Hatalmas pénzkidobás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 8.

Tonka

2023. június 9.

Nekem is az a problémám, hogy nem vesz fel belőle semmit, sem az ecset, sem a szivacs, használhatatlan. Nekem a Rose beige árnyalat van meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. június 9.

kng_mlnr

2023. május 19.

Jól fed, szépen el lehet oszlatni, és nem lesz poros hatása az arcbőrön. Erősen zsírosodásra hajlamos a bőröm, főleg a homlokom, de ez a púder szépen tart nap végéig.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 19.

asztromélia

2023. március 1.

Ennyi idősen fel kellett ismernem, hogy nem barátom a matt bőr. A tesztert kipróbálva látszott, hogy szép fénye van (a dobozon nem is utal semmi mattításra amúgy). Egy apró probléma, hogy mintha nehezen venné fel az ecset.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 1.

Puskanett

2023. január 23.

Nem nehezíti el a bőröm, mégis jól fed. Nekem bevált ez a púder, elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. január 23.

Jazmin01

2022. november 25.

Szeretem a finishét, sőt elég sokáig szép marad a bőrképem. Nem gyűlik be a ráncokba és nem is fényesedik át hamar pedig kombi bőröm van. Ami nem tetszik az a csomagolás. Tükör+ szivacs, amit nem is használok és ehhez mérten nincs benne annyi termék szóval napi sminkelés él bő fél évente kidobom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 25.

zsazsi1

Korcsoport: >54
2022. augusztus 26.

Én ugyanúgy jártam vele mint az előttem szóló. Próbáltam a mellékelt szivaccsal felvinni: szivacson ott, arcomon semmi. Próbáltam ecsettel: semmi. Még az ecseten sem látom, hogy kerülne rá belőle, pedig alaposan beleütögettem. Az arcomon mondanom sem kell, hogy többszöri felvitel után nyoma sincs. Egyszerűen nulla és használhatatlan. Lehet hogy csak ezzel az árnyalattal fürödtem be (Beige Rosé) ahogy a többségében kedvező véleményeket olvasom?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. augusztus 26.

pattelin

2022. április 2.

Nagyon akartam szeretni, hónapokig próbálkoztam vele, de sajnos nem lettünk barátok. Nekem nem csinál semmit, pedig nincs extrán zsíros bőröm. Próbálkoztam szivaccsal, ecsettel, pufnival és egyszerűen még azt sem látom, hogy a termék felkerülne az arcomra! Olyan mintha meg sem mozdulna. Sajnos nekem nem vált be!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 2.

ljohanna

2022. március 10.

Szép összetevőlista, semmi irritáló anyag, baráti ár. Fedésről nem tudok nyilatkozni, mert nekem nem kell sokat fedni. Felváltva használom egy high-end termékkel, így az lassabban fogy :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 10.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

A Cosing szerint rengetegféle célra használhatják ezt a szappanszerű fehér port a kozmetikában. Csomósodásgátló, megfelelő állag előállítását segítő, szinező, és bőr hidratációját elősegítő komponens a kencékben. A legtöbb hintőpor alapanyagai között ott találjuk, de sminkkészítményekben, alapozó krémekben is fontos alapanyag lehet.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag, mely elegáns, selymes textúrát és jobb csúszást ad a termékeknek.