Maybelline

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: miri77, Módosítva: 2019. május 30.

Finom összetétele hagyja a bőrt lélegezni.

Ár: 500 , Eladó: andian
Állapot: használt, Helyszín: Fót, fizetés: személyes átvétel/posta

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Dobostorta73

2021. augusztus 24.

Hozza amit vártam tőle, nem zsíros a bőröm, így szépen mattít, az orromat azért napközben újra kell púderezni, de nyáron is kiállta a próbát. Újraveszem. A benne lévő tükör pedig nagyon komfortossá teszi a használatát. Ami külön pontot érdemel, hogy nem esett szét a doboz, nem hullik, pereg darabokra a púder sem benne, még akkor sem amikor már alig van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 24.

zsofbar77

2021. július 1.

Én imádom ezt a púdert, a fényvédő fehérségét veszem el vele. Úgy vettem észre, hogy fixálásban nem erős, ezért a Catrice loose púderével még áttapogatom az arcom és így tökéletes a finish. 😍 A másik amit szeretek benne, hogy tökéletesen illik a bőröm árnyalatához, pedig általában minden púder túl sötét vagy sárga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 1.

CandyShimmer

2021. május 22.

Borzalmas. Ez nem egy matt púder, hanem enyhén gyöngyházfényű. Bőrhibákat így jobban kiemeli

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 22.

Mimi88

2020. szeptember 16.

Melegben abszolút nem működik, fél óra után csillog a fejem, és megül a legkisebb ráncokban is. Télen elmegy, nyáron felejtős. Mondjuk télen meg alig használok púdert...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 16.

livia0

2020. augusztus 26.

Nem sokat vártam tőle, viszont nekem nem olyan hatásos, nem túl intenzív, sok benne a csillogó, nem hozza a matt hatást ami alapból a feladata. Nekem nem jött be. 1-2 óráig van hatása, utána viszont mintha nem is használtam volna...Nem veszem újra!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Queen16

2020. június 3.

Nincs sok tapasztalom púderek terén, eddig nem találtam meg a számomra tökéleteset, eddig ez tetszik a legjobban, bármelyik alapozohoz illeszkedik, a börömel meg egyezik, matit ami egy alapozo dolga es fixalja a felvitt réteget.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

Petra0408

2020. május 5.

Szépnek szép, de zsíros bőrre nem a legjobb választás szerintem, ha szereti az ember a matt finisht. Napközben nagyon durván átzsírosodik, az Essence All about matte púdere sokkal jobban mattít féláron, szóval ha ez a cél, nem jó választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 5.

Sziporka88

2020. április 2.

A piacon ár és minőség arányban a legjobb. Nem szárít, de a táskában kell tartani, hogy korrigálni lehessen, ahol kicsit lepereg az arcról.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 2.

wallflower87

2020. március 8.

17- Beige rosé színben használom. Nem használok alapozót, csak korrektort és ezt a púdert. Szépen egységesít, nem ül meg a pórusokban és a ráncocskákban, nem oxidálódik és tartósan mattítja a tág pórusú, zsíros bőrömet, ugyanakkor gyönyörű selyemfényű ragyogást ad az arcnak. Egyedül azt nem szeretem benne, hogy elég kevés terméket kapunk, egyszerűen nálam fénysebességgel fogy. Mégsincs szívem levonni ezért, mert mindig megbánom, ha más púderekkel próbálkozok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 8.

viragszonja

2020. január 10.

Többször újravettem már, nagyon szeretem. Most épp váltottam egy másik Maybelline-re (Face Studio Setting Powder), ami egy fokkal jobb, de ezt bármikor újravenném. Jól teszi a dolgát, gyönyörű fedése van, nem porzik túlzottan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 10.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.