Maybelline

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: miri77, Módosítva: 2019. május 30.

Finom összetétele hagyja a bőrt lélegezni.

Maybelline Affinitone Púder 14 creamy beige
Ár: 400 Ft , Eladó: lenochka
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
viragszonja

2020. január 10.

Többször újravettem már, nagyon szeretem. Most épp váltottam egy másik Maybelline-re (Face Studio Setting Powder), ami egy fokkal jobb, de ezt bármikor újravenném. Jól teszi a dolgát, gyönyörű fedése van, nem porzik túlzottan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 10.

Sziporka88

2019. október 20.

A piacon ár és minőség arányban a legjobb. Nem szárít, de a táskában kell tartani, hogy korrigálni lehessen ahol a feséa megkopik napközben.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

lenochka

2019. szeptember 27.

Púderek terén kifejezetten kísérletezős kedvű vagyok, mivel mindig keresem a jobbat. A Maybelline púdere hozta azt amit a egy púdertől elvárok. Még nyáron kezdtem el használni, ezért is kicsit sötétebb ennek az árnyalata mint, amit általában télen szoktam. Nagyon szépen mattít és nap végére is egyedül az orrom környékén fényesedett át – olyan púdert még nem találtam, ami ezt a problémát is megoldaná… A színe is szépen megmaradt, nem oxidálódott felvitel után sem, így szép bőrképet biztosított.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

Kamea

2019. június 25.

A Rose Beige árnyalat van meg, az ilyen nyári napokon ezt szoktam csak vékonyan felvinni az egész arcra + pirosító. Természetesen előtte megfelelően aláhidratálok. Nem lesz tőle poros hatású az arcom, szépen rásimul a bőrömre, nem ül bele a ráncaimba se.
Amikor CC krémet használok, nem jellemző, hogy átfényesedik, de ha mégis, akkor előkapom a neszesszeremből és ezzel szoktam lemattítani. Reggel otthon általában ecsettel viszem fel, illetve kicseréltem a szivacsát, napközben azt használom a frissítésre.
Nemrég vettem, ráadásul le volt árazva egy ezressel. :) Nálam nagyon szépen teszi a dolgát, megszerettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 25.

Keszami

2019. június 8.

Mióta kipróbáltam többször újra vettem. A doboza hasznos utazáskor jól védi. Szépen ott lefixálja az arcon a dolgokat és természetes hatása van. Nekem annyi a problémám hogy ha kijönnek a pattanásaim akkor rajtuk nekéz egyenletesen fednie (de nem vészesen)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 8.

nellory816

2019. május 6.

nem a legrosszabb púder valaha, de nem szeretem sosem venném újra. az a szivacs amit beletettek még viccnek is rossz. magától fénylik, nem fixál, átzsírosodik hamar...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 6.

Bettii98

2019. február 19.

Nem fed, nem fixál, átfényesedik, nem tartós. Csupa jó tulajdonságok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 19.

Nem fed, nem fixál, átfényesedik, nem tartós. Csupa jó tulajdonságok.

orsiborsi1989

2019. január 26.

Ligh Sandbeige árnyalat van meg belőle, teszi a dolgát, szeretem. Bár nekem nagyon száraz a bőröm, és leginkább csak smink fixálásra használom. Két év alatt se tudtam elhasználni egy tégelynyit belőle.
A zsírosabb bőrű felhasználók véleménye hasznosabb lehet a púder teljesítményével kapcsolatban. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

dundicat

2018. december 16.

Életem első púdere, eddig csak bb krémet használtam, most is közvetlenül a fölé teszem. Az a szivacs amit bele raktak, őszintén szólva majdnem kidobtam, mert azt hittem, hogy csak a csomagolás része. Egyébként nekem bevált, nagyon világos árnyalatom van, szép, mert kb alig látszik, de sokkal jobban egyben tartja az arcom egész nap, nem kopik, nem foltosodik, nem fénylik át. Pár másodperc alatt felteszem, nem kell vele sokat bajlódni. Jó vétel volt, szerintem azoknak való, akik szeretik a természetes árnyalatokat, és nincs kedvük reggel órákat sminkelni. A gagyi szivacs miatt kap csak 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

Barbara3088

2018. december 11.

Smink alaphoz való hidratáló krém fölé szoktam alapozó nélkül felvinni olyan tökéletes fed. Én a 17_es Rosé Beige árnyalatot használom ősszel, télen, nyáron világosabbat. Nyáron azért is kiváló hogy így fed mert sose használok akkor alapozót. Mivel nincs igazán bőrhibám nekem lehet ezért fed alapozó minőségben. Könnyed, nem maszkos hatású, nem fénylik át. Nekem bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 11.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.