Maybelline

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: strawberry92, az összetevőket feltöltötte: miri77, Módosítva: 2019. május 30.

Finom összetétele hagyja a bőrt lélegezni.

Ár: 500 , Eladó: andian
Állapot: használt, Helyszín: Fót, fizetés: személyes átvétel/posta

Mimi88

2020. szeptember 16.

Melegben abszolút nem működik, fél óra után csillog a fejem, és megül a legkisebb ráncokban is. Télen elmegy, nyáron felejtős. Mondjuk télen meg alig használok púdert...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 16.

livia0

2020. augusztus 26.

Nem sokat vártam tőle, viszont nekem nem olyan hatásos, nem túl intenzív, sok benne a csillogó, nem hozza a matt hatást ami alapból a feladata. Nekem nem jött be. 1-2 óráig van hatása, utána viszont mintha nem is használtam volna...Nem veszem újra!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

Queen16

2020. június 3.

Nincs sok tapasztalom púderek terén, eddig nem találtam meg a számomra tökéleteset, eddig ez tetszik a legjobban, bármelyik alapozohoz illeszkedik, a börömel meg egyezik, matit ami egy alapozo dolga es fixalja a felvitt réteget.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

Petra0408

2020. május 5.

Szépnek szép, de zsíros bőrre nem a legjobb választás szerintem, ha szereti az ember a matt finisht. Napközben nagyon durván átzsírosodik, az Essence All about matte púdere sokkal jobban mattít féláron, szóval ha ez a cél, nem jó választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 5.

Sziporka88

2020. április 2.

A piacon ár és minőség arányban a legjobb. Nem szárít, de a táskában kell tartani, hogy korrigálni lehessen, ahol kicsit lepereg az arcról.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 2.

wallflower87

2020. március 8.

17- Beige rosé színben használom. Nem használok alapozót, csak korrektort és ezt a púdert. Szépen egységesít, nem ül meg a pórusokban és a ráncocskákban, nem oxidálódik és tartósan mattítja a tág pórusú, zsíros bőrömet, ugyanakkor gyönyörű selyemfényű ragyogást ad az arcnak. Egyedül azt nem szeretem benne, hogy elég kevés terméket kapunk, egyszerűen nálam fénysebességgel fogy. Mégsincs szívem levonni ezért, mert mindig megbánom, ha más púderekkel próbálkozok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 8.

viragszonja

2020. január 10.

Többször újravettem már, nagyon szeretem. Most épp váltottam egy másik Maybelline-re (Face Studio Setting Powder), ami egy fokkal jobb, de ezt bármikor újravenném. Jól teszi a dolgát, gyönyörű fedése van, nem porzik túlzottan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 10.

lenochka

2019. szeptember 27.

Púderek terén kifejezetten kísérletezős kedvű vagyok, mivel mindig keresem a jobbat. A Maybelline púdere hozta azt amit a egy púdertől elvárok. Még nyáron kezdtem el használni, ezért is kicsit sötétebb ennek az árnyalata mint, amit általában télen szoktam. Nagyon szépen mattít és nap végére is egyedül az orrom környékén fényesedett át – olyan púdert még nem találtam, ami ezt a problémát is megoldaná… A színe is szépen megmaradt, nem oxidálódott felvitel után sem, így szép bőrképet biztosított.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

Kamea

2019. június 25.

A Rose Beige árnyalat van meg, az ilyen nyári napokon ezt szoktam csak vékonyan felvinni az egész arcra + pirosító. Természetesen előtte megfelelően aláhidratálok. Nem lesz tőle poros hatású az arcom, szépen rásimul a bőrömre, nem ül bele a ráncaimba se.
Amikor CC krémet használok, nem jellemző, hogy átfényesedik, de ha mégis, akkor előkapom a neszesszeremből és ezzel szoktam lemattítani. Reggel otthon általában ecsettel viszem fel, illetve kicseréltem a szivacsát, napközben azt használom a frissítésre.
Nemrég vettem, ráadásul le volt árazva egy ezressel. :) Nálam nagyon szépen teszi a dolgát, megszerettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 25.

Keszami

2019. június 8.

Mióta kipróbáltam többször újra vettem. A doboza hasznos utazáskor jól védi. Szépen ott lefixálja az arcon a dolgokat és természetes hatása van. Nekem annyi a problémám hogy ha kijönnek a pattanásaim akkor rajtuk nekéz egyenletesen fednie (de nem vészesen)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 8.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.