Maybelline

Ár:   €5.99   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: gabriellabn, az összetevőket feltöltötte: Rdash, Módosítva: 2017. április 19.

Ár:   €5.99
Kiszerelés:   4,5 g

Egy csipetnyi színnel vonja be az ajkakat és az arcot.

4 árnyalatban kapható

Miposhka

2017. november 15.

Én még csak az itteni vélemények segítségével fedeztem fel, hogy ezt pirosítóként is lehet használni. Figyelmetlen voltam, amikor megvettem, leginkább az ajakbalzsam részére koncentráltam, meg a kedves csomagolásra. Úgy adódott, hogy ez a barackos szín nagyon jól illik az arcbőrömhöz, nagyon természetes színt ad, tök jó :) ajakbalzsamként nem voltam elragadtatva, de pirosítóként fogom használni amikor nagyon gyors és természetes sminket készítek :)

UPDATE: azóta, mióta ezt írtam, már sok-sok pirosítót kipróbáltam, és a napokban visszatértem ehhez. Azt hiszem, ez a kedvencem tényleg. Nagyon jól eldolgozható és nagyon szép, természetes a színe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Dowe

2017. szeptember 2.

Nagyon meg vagyok elégedve vele. A színe is passzol hozzám :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Nagyon meg vagyok elégedve vele. A színe is passzol hozzám :)

rekacska24

2017. július 22.

Ajkakra kis egyszerű ajakbalzsam visszafogott színnel, viszont arcra kenve nagyon ragad és leszedi a púdert, alapozót :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 22.

Lovemakeupbabe

2017. június 27.

Pirosítóként szerintem fura, mert eléggé ragad, meg fura az arcomhoz érinteni, miután a számra kentem.Viszont színezett hidratálóként tök jó, annak szeretem. Egyébként szerintem tök jó ötlet ez a pirosító-ajakápoló kombó, csak nekem nem jött be. Hozzá kell tennem, hogy nekem a pink van meg, így pirosítónak amúgy is csak halványan lehetne használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 27.

LottiDarko

2017. január 11.

Pirosítónak nagyon jó nem ragad, természetesnek hat a barackos:)
Ajákápolónak nem lehet viszont használni nem is szoktam, ez maximum szájfény. 1500 ft volt a müllerbe, azt gondolom megérte az árát

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 11.

Pirosítónak nagyon jó nem ragad, természetesnek hat a barackos:)

Cupcaketeam

2016. december 23.

Nagyon jó krémes állaga van. A hidratálása is megfelelő. A barackos árnyalatot vettem meg a Müllerben. A szín nagyon sokáig fennt marad az ajkakon. Ja és a csomagolása is nagyon cuki. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 23.

Saraaa7

2016. október 29.

Èn külföldön szereztem be a 03 juicy rose árnyalatot és imádom, nagyon sokat hásználom és alig fogy belőle. Jól rétegezhető 5-6szor felkenve rúzst is tud helyettesíteni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 29.

czetterjuli

2016. október 18.

Németországban két színt láttam, pinket és barackot, és mind a kettőt be is szereztem, mert a gyengéim a színezett ajakbalzsamok. Néha használtam pirosítóként is, de elég fura volt, nagyon zsíros volt és a színe az eldolgozás után eltűnt - olyan volt, mintha Labellót kennék az arcomra, úgyhogy szerintem ez nem igazán tud pirosítóként funkcionálni, mert ahhoz túl kellemetlen lesz a végeredmény. Ajakbalzsamnak viszont elmegy, valamennyire hidratál és ad egy enyhe színt (a pink erősebbet). Ami nem tetszik: ha valami kis szárazság van az ajkakon, abban megtelepszik, és nem lesz szép látvány.. Úgyhogy a marketing és a középszerű hidratálás miatt 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

busa01206

2016. július 13.

Nekem a barackos színben van meg, már Magyarországon is lehet kapni a müllerekben. A neve alapján ajakbalzsamnak és pirosítónak is lehet használni, viszont én csak ajakbalzsamként tudom használni. Szerintem pirosításra nem alkalmas egyáltalán, mert csak egy fényes balzsamos réteget hagy az arcon, színt azt nem nagyon. Ajakbalzsamnak viszont elmegy, jó az illata :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 13.

liv17

2016. június 22.

Piros színben van meg. Olyan az illata meg az állaga szerintem mint a baby lips ajakáplóké. Pirosítóként szeretem, kis enyhe pírt ad, nem túl pigmentált. Ajakápolóként...egy színezett ajakápoló de nem nagyon hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol