Maybelline

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: Colette221, az összetevőket feltöltötte: Rdash, Módosítva: 2017. április 19.

Kategória:   Sminkek szájra

EniMore

2021. február 4.

Számomra ez a legjobb lip gloss, amit valaha próbáltam. Nem ragad, viszont nagyon tartós és természetes, látványos csillogást kölcsönöz az ajkamnak. Használat után én extrán hidratáltnak is éreztem.
Habár először azt hittem, hogy nagyon gyorsan elfogy majd, nekem végül majdnem egy évig bírta rendszeres (de nem mindennapos) használat mellett. Az illata pedig valami isteni! Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 4.

virumiru

2020. február 5.

A 35-ös, Fab&Fuchsia árnyalat van meg nekem, tubusban baba pink a színe, felkenve inkább áttetsző, nem igazán van színe. Nagyon szeretem, nem ragad, selymes az állaga, vízszerűen csillog, nem tolakodó:) Negatívumként felhoznám, hogy nagyon undi műeper illata van, szerencsére gyorsan elillan. Meg elég gyorsan fogy, ez az 5 ml nem valami sok :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 5.

Sophielle

2019. január 26.

A 05 - Wink of Pink árnyalatot vettem meg, amiben apró, irizáló csillámok is vannak, ami miatt az ajkakat optikailag növelő hatása még erőteljesebb. Az illata finom, édeskés.
Amit viszont nem szeretek benne, hogy rettenetesen ragacsos lesz tőle a szám felülete, alig bírom kinyitni miatta.
Így annyira nem éri meg nekem az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 26.

Így annyira nem éri meg nekem az árát.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).