Maybelline

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   22 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: makeuplover20, az összetevőket feltöltötte: Nena, Módosítva: 2015. július 8.

Ár:   1990 Ft
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Pórusösszehúzó primer

Azonnali mattító hatás, láthatatlanná teszi a pórusokat. Használható magában, vagy alapozó alá is. Illatanyag mentes.

nora.stardust.x

2020. november 20.

Kb. 2 évig használtam szinte minden nap, borzasztó szép lesz tőle a bőr, ezáltal a smink is, viszont az volt a problémám vele, hogy sosem éreztem, hova került már belőle az arcomra és hova nem.:(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 20.

Kriszta180222

2020. október 7.

Vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban. Az állaga nekem nagyon tetszik, elég egy minimális mennyiség is belőle a problémás területekre. Látszólag szépen feltölti a pórusokat, de az alapozó felvitele után még sem olyan a végeredmény amit várnék. Jobb az összkép, de a pórusok még mindig szembetűnőek. Még egy hátrány, hogy nem mindegyik alapozóval működik jól, valamelyik nagyon csúnyán megáll rajta és nem oszlik el. Pozitívum, hogy legalább irritációt és kiütést nem okozott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 7.

fdrvtt

2020. szeptember 28.

Teszi a dolgát, meg vagyok vele elégedve csak ez a műanyag illata, ami nem igazán tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

schwanneraliz

2020. február 20.

jo primer, kisebbnek tuntek tole a porusaim es puha lett a borom

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 20.

jo primer, kisebbnek tuntek tole a porusaim es puha lett a borom

Tbettus

2020. február 19.

3 hete próbálgatom, de nekem nem csinál semmit. Mindegyik alapozóm ugyanolyan, mint nélküle. Pórusaim ugyanolyanok maradnak. Még barátkozom vele, elhasználni elfogom mivel nem okozott semmilyen bőrproblémát, de nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

Colorful

2019. november 15.

Az első primerem és sajnos nem volt egy pozitív ismerkedés. Bár a bőröm összképe gyönyörű volt, nagyon zsíros érzetet hagyott a bőrömön és nem éreztem, hogy a sminkem tartósabb lett volna tőle. Arról nem is beszélve, hogy rengeteg pattanást okozott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 15.

diavkli

2019. szeptember 21.

Nagy hype miatt vettem még meg annó, hatalmas csalódás volt, mindegy volt milyen alapozót kentem fölé, mindig csúnyán összecsomósodott az alapozó tőle ott, ahova kentem. A szilikontól meg csúnyán eltömültek a pórusaim is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Daiquiri053

2019. szeptember 3.

Teljesen kipattog tőle a bőröm, nagyon csúszik rajta az alapozó, nehezebb rajta dolgozni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Nashuaaa

2019. augusztus 29.

Nem vagyok nagy primeres, és nem is segített annyit az arcomon, hogy megérje még egy réteget felkennem. Alapvetően valamivel szebben mutat rajta az alapozó, de pl. a pórusaim méretén nem változtatott, és én leginkább ezt várnám egy primertől. Az ára azonban nagyon baráti és aki mondjuk erős sminket használ, annak segíthet, úgyhogy egy közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

hgdsk

2019. augusztus 14.

Az első primerem, már több mint egy éve vettem, sok esélyt adtam már neki, de egyszerűen szörnyű. Nehéz a bőrön, csúszik rajta az alapozó, pattanásokat okoz. Ennyit nem ér meg az, hogy nagyjából szépek lesznek tőle a pórusok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

Antioxidánsok: Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).