Maybelline

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   22 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: makeuplover20, az összetevőket feltöltötte: Nena, Módosítva: 2015. július 8.

Ár:   1990 Ft
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Pórusösszehúzó primer

Azonnali mattító hatás, láthatatlanná teszi a pórusokat. Használható magában, vagy alapozó alá is. Illatanyag mentes.

Tincsi1983

2019. május 16.

Nem igazán a legjobb.Olyan mintha nem is lenne rajtam primer. Csalódás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 16.

Nem igazán a legjobb.Olyan mintha nem is lenne rajtam primer. Csalódás.

csigaviki99

2019. február 18.

Régebben próbáltam még ezt a terméket. Nagyon puha volt tőle a bőröm felvitel után, azonban pattanásaim lettek tőle, ahogy azt előttem is sokan írták. Megpróbáltam eztán csak szemhéj-primerként elhasználni, de ugyanaz történt. Ha lehetne, mínuszt kapna. Nem ajánlom.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 18.

eszterrr95

2019. február 18.

A ,,baby skin" hatást teljes mértékben tapasztaltam, olyan puha és sima bőröm lett mint a babáknak. Összességében mégis csalódás volt a termék :(
A pórusokon semmit nem javított és úgy éreztem, hogy elnehezíti a bőröm. Negatívumként szeretném még hozzátenni, hogy pattanásaim lettek tőle, a sminkem is elmozdult a nap folyamán. Pozitívumként annyit tudnék csak mondani, hogy nagyon jó az állaga, nagyon könnyen fel lehet vinni a bőrre és tetszik, hogy nincs illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 18.

kakaska

2019. február 3.

Szép simává teszi a bőrt, de hajlamos elnehezíteni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

Szép simává teszi a bőrt, de hajlamos elnehezíteni.

gyrita99

2019. január 25.

Eleinte nagyon tetszett, aztán egyre inkább nehezítette a bőröm, zsírosnak éreztem. Több apró miteszer is kijött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 25.

labathante

2019. január 20.

Nagyon tetszett első körben. Szerettem ,hogy puha tőle a bőröm és hogy nagyrészt eltünteti a pórusokat. Később már nagyon furán viselkedett a bőrömön és olyan volt mintha elcsúszna rajta az alapozó ,ami miatt foltos lettem. Bónuszként pattanásos is lettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 20.

Orchideadin

2019. január 12.

Először mikor elkezdtem használni nagyon tetszett, most már kipróbáltam másfajta pórusösszehúzó primereket és vannak ennél sokkal jobbak. Az állaga nagyon szilikonos, nincs jó illata, sőt azt is szilikonosnak mondanám. Nem teszi tartósabbá a sminket sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 12.

KozmaNikolett2001

2019. január 9.

Nekem nem vált be:( nagyon eltömítette a pórusokat és rengeteg miteszerem lett tőle:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 9.

yifan

Korcsoport: < 18
2018. december 12.

Jónak jó, és a Benefit Porefessional-nek híres-neves dupe-ja, de nekem sok használat után beleült a pórusaimba és egy kicsit ki is szárította a bőröm. Az utóbbi szerintem az én hibám, de nem nagyon használok ilyesmi primert mostmár. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 12.

fdrvtt

2018. november 15.

Teszi a dolgát, meg vagyok vele elégedve csak ez a műanyag illata, ami nem igazán tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 15.

Antioxidánsok: Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).