Maybelline

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   22 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: makeuplover20, az összetevőket feltöltötte: Nena, Módosítva: 2015. július 8.

Ár:   1990 Ft
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Pórusösszehúzó primer

Azonnali mattító hatás, láthatatlanná teszi a pórusokat. Használható magában, vagy alapozó alá is. Illatanyag mentes.

Colorful

2019. november 15.

Az első primerem és sajnos nem volt egy pozitív ismerkedés. Bár a bőröm összképe gyönyörű volt, nagyon zsíros érzetet hagyott a bőrömön és nem éreztem, hogy a sminkem tartósabb lett volna tőle. Arról nem is beszélve, hogy rengeteg pattanást okozott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 15.

diavkli

2019. szeptember 21.

Nagy hype miatt vettem még meg annó, hatalmas csalódás volt, mindegy volt milyen alapozót kentem fölé, mindig csúnyán összecsomósodott az alapozó tőle ott, ahova kentem. A szilikontól meg csúnyán eltömültek a pórusaim is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Daiquiri053

2019. szeptember 3.

Teljesen kipattog tőle a bőröm, nagyon csúszik rajta az alapozó, nehezebb rajta dolgozni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Nashuaaa

2019. augusztus 29.

Nem vagyok nagy primeres, és nem is segített annyit az arcomon, hogy megérje még egy réteget felkennem. Alapvetően valamivel szebben mutat rajta az alapozó, de pl. a pórusaim méretén nem változtatott, és én leginkább ezt várnám egy primertől. Az ára azonban nagyon baráti és aki mondjuk erős sminket használ, annak segíthet, úgyhogy egy közepes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

hgdsk

2019. augusztus 14.

Az első primerem, már több mint egy éve vettem, sok esélyt adtam már neki, de egyszerűen szörnyű. Nehéz a bőrön, csúszik rajta az alapozó, pattanásokat okoz. Ennyit nem ér meg az, hogy nagyjából szépek lesznek tőle a pórusok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

Klau16

2019. július 4.

Az orrom környékére szoktam használni de igen ritkán. Ha nagyon akarok akkor látok változást, de igazából semmi olyat nem csinál amiért ezt a plusz réteget érdemes lenne felkennem a bőrömre. Az állaga nagyon nagyon fura, és az ujjamról is nehezen mosom le.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 4.

katagali92

2019. június 27.

Ez az a tipikus primer, amihez akkor nyúlok, amikor tökéletes bőrfelszínt és tartós fedést akarok, nekem tökéletesen működik. Azonban azt én is észrevettem, hogy amikor hosszabb ideig használtam (3-4 napot egymás után) beleült a pórusokba és kicsi pattanásokat okozott. Ezért kap tőlem 3 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 27.

kisski

2019. június 6.

Szintén az első primerem.
Az állaga hihetetlenül mű, és apró fehér pattanásokat okozott. A bőröm puha volt tőle, viszont iszonyatosan foltosodott a nap végére... próbálkozok mással.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 6.

Szintén az első primerem.

Nikki1202

2019. május 28.

Nekem ez az első primerem, nincs összehasonlítási alapom,de úgy érzem nem lesz újra vevős. Nekem nagyon furcsa az állaga,mintha gumis lenne az anyag, az alapozó elcsúszkál rajta, nem tudom milyennek kéne lennie, de nem vagyok elégedett. El sem fogom használni.
pórusösszehúzó hatása egyáltalán nincs, és nagyon is fénylik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

pórusösszehúzó hatása egyáltalán nincs, és nagyon is fénylik.

Tincsi1983

2019. május 16.

Nem igazán a legjobb.Olyan mintha nem is lenne rajtam primer. Csalódás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 16.

Nem igazán a legjobb.Olyan mintha nem is lenne rajtam primer. Csalódás.

Antioxidánsok: Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).