Maybelline

Ár:   3199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 22.

A Maybelline első szemöldökpora, melynek köszönhetően szemöldököd a legtermészetesebb formájában ragyoghat. Egész napos, hosszantartó viselet.

6 árnyalatban kapható

Spvirgi

2018. június 20.

Amint megláttam a notinon, le is csaptam rá. Keresgéltem videókat róla és jónak tűnt. Tegnap kaptam meg épp és szuper jóóóó!! 2990 Ft volt, könnyű használni, felkenem kicsit meg igazítom szemöldök kefével és tökéletes és hihetetlenül tartós.... 💕 A Dark Brown t rendeltem kicsit világos a sötétbarna hajamhoz de ezen könnyen lehet javítani ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Dimethiconol, Glycerin