Maybelline

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   6,8 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: vira.15, az összetevőket feltöltötte: thalion3, Módosítva: 2014. június 30.

Kiszerelés:   6,8 ml
Kategória:   Sminkek szájra

Még vibrálóbb színek a folyékony pigmenteknek köszönhetően. Tisztább fényt biztosít a 100%-ban viaszmentes szájfény. Krémes érzést biztosít a tápláló méz nektárnak köszönhetően.

12 színben érhető el

virágszirom

2015. június 23.

Az 550- es árnyalat büszke tulajdonosa vagyok. Álomszép színe van, rendkívül jól pigmentált. Elég tartósnak mondható, nagyon krémes az állaga, könnyű vele dolgozni plusz, pont a csókállóságért ♥ Életem első maybelline szájfénye és nem is az utolsó lesz!!! A pasimnak is tetszik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 23.

mariib

2015. május 6.

Matt rúzsos korszakom után visszatérő szájfényrajongásom áldozata lett ez a darab. Piros árnyalatot kerestem, így esett a választásom a Gleaming grenadine-ra. Nagyon szép a színe is, a fénye is, az állaga kellemes, nem ragadós, hidratál is valamennyire. A tartóssága szájfényviszonylatban meglepően jó, több órát bír és még evés után is vállalható marad. Egyetlen aprócska hibája van: az illata egy kicsit műanyagszagú, de nem annyira intenzív vagy zavaró, hogy emiatt levonjak tőle pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 6.

rea3

2015. január 6.

Az eddig használt szájfények közül nálam ő viszi a pálmát toronymagasan. A 150 Pink shock árnyalata van meg már jó ideje. Az ivás meg sem kottyan neki, még a kávé sem. Szép a fénye, extratartós, nem szárít, és a szín - itt tényleg szín, nem csak fény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 6.

beautyby_Niki

2013. július 24.

Végre sikerült megszereznem a király utcai DM-ben. A PINK SHOCK nevű árnyalat tulajdonosa lettem.
Legelső, amit elmondanék róla, hogy a tégelyben rikító pinknek tűnő szájfény felkenve alig látható színt ad. Én azért kicsit bíztam benne, hogy legalább közepesen erős fedése lesz :(
Mindenesetre nagyon kényelmes viselet, nem ragad és egy komplett ebédet kibírt hellyel-közzel.
És igen: valóban magasfényű szájfény.
Amit ígért, betartja, de ne számítsátok az extrém színű szájfények közé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 24.

És igen: valóban magasfényű szájfény.
Amit ígért, betartja, de ne számítsátok az extrém színű szájfények közé.

thalion3

2013. június 16.

Üdv. :)
Tudni kell rólam, hogy habár tetszenek a szájfények/rúzsok, egyszerűen nem bírom elviselni (kivéve a vazelint) a számon őket. Mindig próbálkozok, de rájövök hogy nem valók nekem. Nos a Maybelline új szájfénye erre rácáfolt.
Nekem az '550 Gleaming grenadine' árnyalat van meg. És nagyon tetszik. Kellemes érzés viselni, szép diszkréten csillog. Tartós, egy idő után legfeljebb a csillogásából veszít, a színéből csak egy picit. Én óvatosan vittem fel, de szerintem nagyjából megfelelő mennyiséget lehet felvinni az aplikátorral.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 16.

Üdv. :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate