Maybelline

Ár:   2590 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: erosdora00, Módosítva: 2021. július 1.

Kategória:   Sminkek szájra

"Ezeknek a tartós rúzsoknak extra gazdag és ultra matt színük van. A géles összetételnek köszönhetően nagyon kellemesek az ajkakon, így nem szárítják ki és nem emelik ki a vonalakat és ráncokat. A luxus csomagolás és az egyszerű felvitel garantálja, hogy állandó partnered lesz, és mindenhová magaddal viszed majd."

6 árnyalatban kapható

fulesmate

2022. november 25.

Nagyon szép szín, de nekem sajnos ceruza nélkül elmászik, elfolyik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 25.

Nagyon szép szín, de nekem sajnos ceruza nélkül elmászik, elfolyik.

umpalumpa

2022. június 21.

More Blush árnyalat. Sötétebb mályvás, rózsás szín rajtam. Kicsit kemény, ezért nehezebben vihető fel. Télen nem tudtam használni, mert nagyon szárított, ha alá tettem ajakápolót, akkor meg hamar lekopott. Most, a melegben, amikor elég éjszakára bekennem a számat tápláló krémmel és nappal nincs kiszáradva, itt van az ideje ennek a rúzsnak nálam. Kicsit megfogja az ajkakat, emiatt nem csúnya, ahogy kopik. Nagyon matt hatású, határeset. Drogériás rúzsnak igen jó darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. június 21.

Evelili

2022. április 20.

A More Buff árnyalatot szereztem be, mindig is akartam egy természetes és a szám színével azonos rúzst, ami nem nagyon harsány és jól is áll a kék szemhez és a szőke hajhoz.
Nagyon tartós, ivást és az evést is jól bírja, természetesen kopik egy kicsit, de szépen, úgy is viselhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 20.

bogikaaa

2021. december 29.

Két árnyalatom is van belőle. A More Blush volt az első, amit vettem. Szuper állag, szép fedés és tartós is. Ez olyan szín, ami szinte mindig használható, egy szimpla hétköznapra, de egy különleges alkalomra is. Igaz, annyira nem tartós, mint a folyékony testvérei, de így legalább könnyű korrigálni és a lemosásával sincs gond.
A másik szín, ami megvan a More Berry. Ez egy sötétlilás, bogyós gyümölcsös árnyalat. Az állaga ennek is szuper, viszont a rétegezésre figyelni kell. Nekem egy rétegben is tökéletes, ha valahova kicsit több jut, akkor a korrigálása már kicsit nehézkesebb, mint a másik színnél, de gyorsan orvosolható.
Összességében jól teljesítenek, és tervezek még egy színt venni. Ja, és persze táskabarát méretük van. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 29.

Lina14

2021. december 8.

Nekem a More buff és a More mauve is megvan, picinek érződnek, de nagyon pigmentáltak, nagyon minimális is teljese fedést ad, remekül helyen marad, mivel a rúzs picike, nagyon precíz és könned érzete van
icipicit szárít, de mivel matt, ez nem meglepő

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 8.

icipicit szárít, de mivel matt, ez nem meglepő

rosiecheecks

2021. augusztus 26.

Kellemes az allaga, konnyed, nem szaritja ki az ajkakat.
nekem a more mauve arnyalat van meg ami egy leheletnyivel sotetebb mint az ajkaim termeszetes szine.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 26.

Kellemes az allaga, konnyed, nem szaritja ki az ajkakat.

Dancyy

2021. augusztus 4.

Fantasztikus, szuper állaga van és extra tartós! Matt de nem szárít :)
Újravevős:)
499 More Blush árnyalata van meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 4.

Fantasztikus, szuper állaga van és extra tartós! Matt de nem szárít :)
Újravevős:)
499 More Blush árnyalata van meg.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Kaolin 0 0

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.