Maybelline

Ár:   799 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: LadyL, az összetevőket feltöltötte: szzsofi, Módosítva: 2012. október 19.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

32 színben kapható.

Sushi

2019. március 14.

Bár látok itt előttem írt sok rossz véleményt, de mégis azt kell hogy mondjam, talán a leghosszabban tartó körömlakk amivel találkoztam életem során. Nagyon meg vagyok vele elégedve, nem pattog le, hamar szárad...épp ezért vadászok még szép élénk színeket belőle.... :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 14.

Panni21

2019. február 19.

Karácsonyra kaptam a 31-es árnyalatot. Ez az egyik legszebb natúr rózsaszín, amivel valaha találkoztam. Utoljára valamikor gimnazista koromban festettem a körmeim, bár akkor sem túl gyakran. Ez a szín viszont annyira megtetszett, hogy kedvet kaptam kipróbálni.
Két rétegben használva egyenletesen fed, nem lesz csíkos. Nagyon szimpatikus, hogy egyáltalán nem feltűnő, de sokkal ápoltabbnak néz ki tőle a körmöm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

eilthyr

2019. február 7.

egy feketét (23) és egy kéket (654) vettem belőle még régebben. ez a sötét-középkék árnyalat nagyon tetszik. két réteget szoktam kenni, és bár nem célom a végtelen tartósság, de elég jól bírja a strapát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 7.

Stenico

2018. december 30.

Eszmeletlenul tartos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 30.

Eszmeletlenul tartos!

Victoria007

2018. november 14.

Két színt is vettem belőle még évekkel ezelőtt, fehéret és citromsárgát. Mindenképpen kell a két réteg, hogy rendesen fedjen, a fehér esetén akár 3 réteg is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 14.

sailorluna

2018. szeptember 5.

több darabom is van, csodálatos a színük. kettő rétegben tökéletes fednek, átlagos gyorsasággal száradnak, viszonylag tartósak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

mrs.imperator

2018. augusztus 27.

Elég nosztalgia nálam ez a fajta lakk e most beszereztem két árnyalatot is :) A 24 k nudes egyik arany árnyalatát és egy enyhe rozsaszines-átlátszó csillámos színt ami magában egy vizes hatású nyárias lakk de más lakkokra rákenve marhajól feldobja azokat :) Más körömlakkokhoz képest elég tartósak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 27.

Mandulaszem

2018. augusztus 21.

Jó körömlakkok! Tartósak, két réteg elég belőlük a szép eredményhez! Hamar megszáradnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 21.

MagyarKrisztina

2018. augusztus 13.

A sárga árnyalatot vettem meg, mivel elvileg ez az egyik nyári divatszín idén. Rövid távon tényleg nagyon szép a szín, elég két réteg, viszont ár-érték arányban nem a legjobb, mert nagyon hamar kopik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 13.

viragzsofi

2018. augusztus 3.

Piros és egy lilás-rózsaszínes árnyalatát használom.
Több rétegben kell felkennem, hogy jól fedjen. Nem szárad túl gyorsan, viszont nagyon tartós. 5 nap után se kopott le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Piros és egy lilás-rózsaszínes árnyalatát használom.

Acetone 0 0