Maybelline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: lynus, Módosítva: 2012. augusztus 22.

Dodd123

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 25.

Én ajándékba kaptam barna színben, de mivel nem használok szemceruzát ezért szemöldökceruzának használom. Annak jól működik, csak nem valami tartós, nem tudom hová tűnik a nap végére. :D Az arcomon sincs és a sminklemosós vattán sem látom. Tényleg nem valami erős, de szemöldökre pont jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

Reni39946

2017. május 19.

Óriási leárazáson vettem, így annyira nem bánta a pénztárcám, de én még ígyis bánom egy kicsit. A teszter egész erős volt, amikor végighúztam a kézfejemen, gondoltam ennyiért egynek megteszi. Na, nem tudom, mi van, de a sajátommal képtelen vagyok látható vonalat húzni, pedig már ledörgöltem a felső réteget róla. Így én addig a maszatolásáról nem tudok sokat mondani, amíg szín nem kerül a szememre. Engem nem csípett, mert nem a vízvonalamra kentem, hisz picit csillámos, így nem akartam hogy a szemembe menjen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 19.

heni002

2016. november 25.

Régóta ilyen árnyalatú kék szemceruzát kerestem, így gondoltam kipróbálom. De ez valami borzalmas. Olyan szinten vegyipar ez a szemceruza, hogy az nem igaz. Mikor először használtam már 1-2 perc után annyira irritálta a szememet, hogy alig láttam. Soha többet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 25.

Kishoshi

2016. október 17.

Ez a termék egy kaki.Csípte a szemem,és úgy elmaszálódott,h csodálkoztam,milyen helyekre is eljuthat szemfesték.Soha többet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 17.

Kingucii

2016. március 26.

Én nagyon szeretem a Maybelline termékeit, de ez a szemceruza valami borzalmas.
Annyira könnyezett a szemem tőle, hogy dobhattam ki a szemetesbe.Mást nem tudok róla mondani, mert nem sokáig volt rajtam, maximum annyi a pozitív benne,hogy jól pigmentált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 26.

Én nagyon szeretem a Maybelline termékeit, de ez a szemceruza valami borzalmas.

oviki

2016. január 15.

Alig fog a vízvonalra, túl kemény, gyorsan, könnyen maszatolódik. Ennél még az Oriflame-es szemceruzám is jobb volt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 15.

Sh4ayoa

2015. november 18.

Csalódás.Semmi jót nem tudok írni róla. Selejt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

Csalódás.Semmi jót nem tudok írni róla. Selejt.

ebabucci

2015. október 1.

Nekem majszolódik, rossz hegyezni, nem szeretem. 33 fekete van belőle, és kellő alapozás híján azonnal elmászik, amerre nem kéne. Helyette vettem L'oreal Color Riche-t, zongorázni lehet a különbséget, pedig annyival nem drágább

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 1.

crocodilehunter

2015. szeptember 20.

Nagy reményeket fűztem ehhez a termékhez, de sajnos nagyon csípi a szememet :S Egy szép barna szemceruzát kerestem, aminek nem nagyon puha a hegye, ezért ezt választottam. Szép a színe, szépen lehet vele dolgozni és tartós is, de hallottam már többször erről a márkáról, hogy használnak káros anyagokat, többet, mint más cégek, és ezt a szemem is megérezte. Nem veszem többet emiatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

Tunderviragos

2015. július 13.

33 fekete es a 42 metallic blue van meg, jó puha a hegye a ceruzának nem karcolja a szemhejat. Az árát megéri, mert szépen lehet vele dolgozni a szemen és tartós. Őt is Németországban vettem, mindig feltankolok kenceficekből, mert nagyon jókat találok és néha még akciós is:-)) nagyon szép a fekete is és a kék is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 13.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Hydrogenated Soybean Oil, Caprylyl Glycol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.