Maybelline

Ár:   2199 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: Levendulavera, Módosítva: 2017. június 15.

Különleges pigmentekkel ellátott pirosító az intenzív színekért. Könnyed textúra, amely életteli ragyogást kölcsönöz arcodnak egyetlen mozdulattal.

4 árnyalatban kaphatóak

Újdonság teszt: Maybelline tavaszi sminkújdonságok

Ár: 1500 Forint , Eladó: zfruzsi
Állapot: csak swatcholt, Helyszín: --, fizetés: banki utalás után postázok
Maybelline Face Studio Master Blush Arcpirosító/pirosító - Pink Amber
Ár: 1.400 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, sosem használt, Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás/Foxpost és egyéb csomagautomata is megoldható előre utalás esetén.

2019. szeptember 9.

Hát elszórakoztam egy 5-10 percig mire rájöttem,hogy nyílik.... Pink Amber színben vásároltam meg,mert tetszett a színe. A világos bőrön jól mutat,természetes hatása van.Viszont szerintem nagyon kemény és mivel erősen bele kell nyomni az ecsetet ezért porzik is. Nem hiába nem szeretem a maybelline termékeket... Mindig megprobálom hátha megkedvelem,de majd nem mindig csalódás a vége.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

Kamea

2019. augusztus 14.

Nem is tudom, miért vásároltam meg, talán mert fogyóban volt az előző pirosítóm és épp ő került elém a polcon?
Egy fakó, nude rózsaszín, piszkos rózsaszín (így tudnám leginkább meghatározni a színét) Pink Amber árnyalatot választottam. Nem túl pigmentált, amit nem is bánok, mert inkább belemártogatom az ecsetet a tartóba jó párszor, minthogy túlzásokba essek az arcomon.
A doboz kinyitása feladta a leckét az első alkalommal, de aztán rájöttem, hogy ez amolyan tolóajtós megoldással működik. :) Egyébként nekem az egész kiszerelés olyan „fapados”.
Most nyáron a bronzerrel együtt használom az arcomon, meglepő módon egész jól teljesít egy munkanapot, annak ellenére, hogy nincs alatta alapozó.
Kicsit számomra is olyan érdes, szemcsés hatást keltő, de ebből semmit nem érezni és látni az arcomon.
Igyekszem elhasználni, mert nem rossz termék, azonban a tetszésemet valami miatt mégsem nyerte el. Biztosan nem fogom újravásárolni. Többet érdemelne, de nekem csak 3*-os.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

Orchideadin

2019. május 25.

Nekem egy babarózsaszín árnyalatban van meg, maga a szín gyönyörű, de a pigmentáltsága elég rossz... jó ha építhető egy pirosítí, de az nem, ha 5 percig kell kenni, hogy egy minimális színt adjon... maga a doboza nagyon ötletes, hogy elcsúsztatósan lehet kinyitni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 25.

Anheszenamon

2019. április 14.

Tauz Nóra hatására vettem meg, mert ő nagyon sokat emlegeti ezeket a pirosítókat (Pink Amber és Cosmopolitan árnyalatokban) a videóiban, mint kedvenc drogériás pirosítóit. Dm-ben bóklászva nem találtam a Maybelline állványon, ellenben ott figyelt 2 db Pink Amber a kiárusítás című állványon. Gondolom megszűnik, mert sehol nem találtam már. Főleg a Cosmopolitan érdekelt volna, de sebaj, elhoztam a ránézésre semmilyen színű Pink Ambert. A panben nagyon furcsa színe van, kb. mint egy sötétebb púder. El sem tudtam képzelni, hogy fog ez rajtam mutatni. 1900 Ft-ról volt leárazva 899-re, aztán a kasszánál közölte az eladó, hogy ez csak 399 Ft. Nagyon megörültem, kár, hogy más árnyalatban nem találtam belőle. Itthon felrakva az arcomra nagyon meglepődtem. Gyönyörű, természetes színe van, egyáltalán nem bőrszínű. Nehéz vele túlzásba esni, nem lesz egy ecsetvonással bohócarc. Bármilyen színű sminkhez el tudom képzelni, annyira univerzális színe van. Sok pirosítóm van, köztük high end márkák (Hourglass, Tom Ford, Mac stb) de azon kaptam magam, hogy mostanában őt használom legszívesebben. Elég tartós is, 5 óra elteltével még láttam az arcomon, ami nálam nagyon jó teljesítmény. Ha kivonják a forgalomból nagyon sajnálom, mert igazán jó kis termék, megvenném több színben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

EnciVarga

2019. február 1.

Nem tul eros, igy mindennapokra tokeletes valasztas.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

Nem tul eros, igy mindennapokra tokeletes valasztas.

orsiborsi1989

2019. január 26.

Ahogyan mások is írják, nem egy túl pigmentált termék, de én pont ezért szeretem, mert nem lehet túl tolni nagyon fehér bőrön.
Matt alapszínű, enyhén csillámos pirosító, de összességében felvitelkor a csillám egyáltalán nem látszódik, eltűnik.
40 Pink Amber árnyalat van meg, ami egy faék egyszerű, visszafogott púderrózsaszín. Mindennapokra, irodába szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

Sziporka88

2018. december 29.

A kinyitása első körben nekem is fejtörést okozott. 🙂
A 60-as cosmopolitan színt választottam, ami egy nagyon szép rózsás színt kölcsönöz az arcomnak. Tartós és nem pereg le. Egy jó alsóközép árkategóriás pirosító. Hacsak nem vonják ki a gyártásból szívesen venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

A kinyitása első körben nekem is fejtörést okozott. 🙂

random

2018. december 8.

nekem is a 40 pink amber van meg. őszintén szólva, nagyon halvány színe van, de illik az én sápadt esztétikámhoz, plusz más pirosítót is tudok vele tompítani, ha az megszaladt. viszont nekem eléggé porzik, aminek annyira nem örülök. vannak benne aprócska csillámok is, de az alapja elég matt, úgyhogy draping technikához annyira nem jó, de ennyi belefér. ja, szemre is használom néha, nem mintha látszana, de könnyen el tudok vele satírozni más színeket. szerintem megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 8.

Dorcsa

2018. december 2.

Az 500 Ft-os kifuttatáson vettem egy barnás és egy pinkes színben. A barna annyira jól illik az általában földes színekhez, amiket a szememen használok, hogy nagyon :D
Bírják az egész napot, a pinkes mellé highlightert se használok egy sima munkanapra, mondjuk hivatalban dolgozom és egyébként sem viszem a csillogást túlzásba, ez nekem pont elég.
A pigmentáltsága nekem megfelelő, lehet építeni. Bár azt vettem észre, hogy mivel barátnőmön is használtam, ezért lefertőtlenítettem és azóta krémesebb lett talán a felszíne, szinte csak hozzáérintem az ecsetet és már az is sok majdnem.
A teljes árát nem adtam volna érte, mert nem is szoktam egy pirosítóért annyit kiadni, mert olcsóbb árkategóriában már megtaláltam a kedvenceimet, de ennyi pénzért ajándék volt.
Meg vagyok velük elégedve!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 2.

Meg vagyok velük elégedve!

Trixi

2018. december 1.

A Coral Fever árnyalatot használom, tulajdonképpen highlighterként, mivel a bőrömön csak a fénye látszódik, a színe annyira halvány rajtam. Szép, de csak rövid ideig tart, sajnos egyáltalán nem tartós. Ilyen színűt fogok keresni valamilyen minőségi márkától.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 1.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.