Maybelline

Ár:   3199 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 7.

Kiszerelés:   6,7 g

Króm hatású highlighter púder fényvisszaverő pigmentekkel.

Ár: 2000 ft , Eladó: Bella88
Állapot: Új, Helyszín: Bp-westend kornyeke, fizetés: Szemelyesen v foxposta/posta
Ár: 2500 ft , Eladó: Dortya
Állapot: Érintetlen, Helyszín: Budapest, Jászberény, fizetés: Posta/FoxPost
bugeyes

2019. december 1.

Jópár külföldi blogger ódákat zengett róla és a hasonló árnyalatú highlighterem fogyóban van, úgyhogy megvettem Molten rose gold árnyalatban, ráadásul akciósan. Nagyon szép, ízléses mind az árnyalat, mind a textúra, építhető ès szerintem a következő évtizedben elég lesz. Nagyon szép a fénye, külön örülök, hogy nem üvöltenek nagy csillámok az arcomról, viszont hátránya, hogy sajnos akkor is hamar eltűnik az arcomról, illetve megkopik a fénye, ha nem piszkálom. Ez akkor is így van, ha esetleg intenzívebb hatást szeretnék és befújom az ecsetem fixáló spray-vel. Szívesen használom szemhéjra vagy szemhéjzugba is. Nagyon eltalálták ezt a formulát, és szerintem az árnyalatokat is, viszont akkor lenne számomra tökéletes, ha tartósabban megmaradna ez a szép fény. Nekem sajnos napközben nincs időm azzal szórakozni, hogy újra pakolgassan a terméket az arcomra. Így nem tudok maxot adni, mert azért nem a legolcsóbb árú termék a drogériák polcain.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

bambieye

2019. november 24.

Molten rose árnyalatban vettem, nagyon tetszik. Szép fénye van és szépen oszlikbel a börömön, pedig a highlighterhez való ecsetemet csak ebyaról rendeltem😂
Nekem elég tartós bár nem árt neki ha kap még egy réteget napközben. Több mint fél éve használom majdnem minden nap és alig fogyott belőle
Teljesen megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 24.

Teljesen megéri az árát!

blumarine

2019. november 15.

A Molten Gold árnyalatot vettem meg. Amiért megvettem az az, hogy Jeffree Star egy videóban használta és nagyon szép lett a végeredmény, pedig ő elég kritikus és ritkán dícsér. Szép fénye van, pigmentált, szemhéjra, arcra tökéletes. Napbarnította bőrön a legszebb szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 15.

TDiana

2019. november 1.

Csodás ez a termék, minden napos használatra tökéletes. Még a szemhéjamra is szoktam belőle felvinni. Nem a legtartósabb, ezért érdemes egyszer újra felvinni napközben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 1.

anna48

2019. október 30.

Molten rose gold árnyalatban van meg. Nagyon szép fényt ad nagy csillámok nélkül és a kiszerelés egy életre elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 30.

annasara82

Korcsoport: < 18
2019. október 4.

A kedvenc highligterem. Elég jól pigmentált és többféleképpen használható. Csak bedobom a táskámba és ha kell egy kis csillogás előkapom. Mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. október 4.

fannus9

2019. június 17.

Rosegold arnyalat van meg es gyonyoru szep! Mindenkinek ajanlom! Olcso es sok termeket kapunk. En a maybelline stiftes highlighterrel hasznalom egyutt ugy nagyon brutal.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 17.

Csillagpor123

2019. június 10.

WoW, ez gyönyörű *. * szerencsére nincsen benne glitter, így természetes hatást kelt. Remélem nagyon sokáig tudom még használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 10.

jazmin2648

2019. június 5.

Szerintem ez egy atomjó higlither, pigmentált, és szemre is ajánlani tudom napi sminkhez. Azért vonok csak le egy fontot, mert nagyon narancsos érzetet hagy maga után, ha nem dolgozzuk el rendesen(én egy hidegebb árnyalatú higlitherrel szoktam, nekem így bevállt).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 5.

tmelcsi73

2019. május 1.

Rosegold árnyalatban van meg. A bőrtónusomhoz ez passzol a leginkább. Rajtam tartós, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol