Maybelline

Ár:   3199 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 7.

Kiszerelés:   6,7 g

Króm hatású highlighter púder fényvisszaverő pigmentekkel.

Maybelline Facestudio Master Chrome- 200 Diamond glow
Ár: 3000 Ft , Eladó: Macskapofa
Állapot: 1-szer swatcholt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen vagy előreutaláskor posta
Ár: 2000 ft , Eladó: Bella88
Állapot: Új, Helyszín: Bp-westend kornyeke, fizetés: Szemelyesen v foxposta/posta
tmelcsi73

2019. május 1.

Rosegold árnyalatban van meg. A bőrtónusomhoz ez passzol a leginkább. Rajtam tartós, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 1.

Dortya

2019. február 18.

Nagyon szép, diszkrét highlighter. :) Szeretem, annak aki a visszafogott színeket szereti, kifejezetten ajánlom mert sok termék van benne, és ár-érték arányban kifejezetten jó!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 18.

domcsismiracle

2019. február 18.

Az egyik legjobb diszkrét highlighter! A kisebb szemcséknek köszönhetően abszolút elmegy a hétköznapokban, de építhető az erősebb csillogásért. Nekem nem okozott soha semmilyen bőrproblémát. Egészen tartós, jó highligther.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 18.

momo

2019. február 3.

Összesen három darab highligheterm van, úgyhogy kezdő vagyok a témában. Előttem mindent leírtak: diszkrét fényt ad az arcnak, irodába szerintem tökéletes. Meglepően tartós, nem irritál, a mennyiség pedig tényleg gigantikus. Alig látszik, hogy kopna, pedig én szemhéjra is gyakran használom. Jó ár egy nagyon jó termékért, abszolút 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

Orchideadin

2019. január 13.

Szép színe van, lehet építeni, nem az a nagyon nagyon fényes highlighter de szép csillogást ad az arcnak, szeretem használni, de van nála jobb highlighterem is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 13.

szacska

2019. január 8.

Fél éve használom minden nap, teljesen elégedett vagyok vele. Ecsettel viszem fel, catrice HD liquid alapozóval alatta egész nap kitart. Nem csillámos, tényleg inkább metálos fényű. Rose gold árnyalat van meg, de ki fogom próbálni a molten goldot is. Szerencsére nagyon lassan fogy, sokáig ki fog tartani, megérte beruházni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 8.

zsucci93

2019. január 3.

Ajándékkártyát kaptam a Müllerbe, ezért vettem meg. Soha nem adtam volna ki érte 3000+ ft-ot másképp, és nem is csalódtam a megérzésemben. Nem rossz highlighter, de 3000 ft-ért próbáltam már jobbakat. Ugyanúgy csillámos, ha rásüt a nap, erős fénye van, de nem hatott meg túlságosan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 3.

Carson32

2018. december 17.

A “Molten Gold” árnyalatot használom és egyszerűen odáig vagyok érte. Sokszor nehéz megállni, hogy ne vigyek fel belőle többet a kelleténél.
Mindenki megkérdezi, hogy mit használok amitől ilyen szépen csillog az arcom.
Glamour-napokon vettem kedvezményesen és szerintem még egy jó darabig elég is lesz!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 17.

Mindenki megkérdezi, hogy mit használok amitől ilyen szépen csillog az arcom.

eeeee

2018. december 14.

Rosegold árnyalatban használom, kellemes hétköznapi highlighter. Szép fénye van, nem csillámos, több rétegben látványos, kissé fémes hatást lehet elérni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

vadcseresznyefamag

2018. december 3.

Nem jött be, többet vártam tőle. Nagyon halovány, láthatatlan, pedig világos a bőröm, semmi fénylő ragyogás. Lassan nem szeretnék vele tovább szemezni a polcomon, pénzkidobás volt, 2x próbáltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!