Maybelline

Ár:   3199 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 7.

Kiszerelés:   6,7 g

Króm hatású highlighter púder fényvisszaverő pigmentekkel.

1800 Ft - Maybelline Facestudio Master Chrome Metallic Highlighter
Ár: 1800 ft , Eladó: Nashuaaa
Állapot: 2-3x használt , Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta
Ár: 1200 , Eladó: SPetra99
Állapot: párszor próbált, Helyszín: --, fizetés: --

zita71

2020. július 1.

Biztos, hogy nem ő az igazi. A fénye szép, de egy óra múlva már semmi nem látszik belőle én pedig napközben dolgozni szoktam és nem sminkelni. Sokáig elég lesz, mert így ritkán nyúlok érte. Most nyáron megpróbálom, hogy milyen ha napbarnított az arcom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 1.

agiP

Korcsoport: < 18
2020. június 3.

Tati (és a nagy hype) hatására vettem meg. Nagyon szeretem a színét, szép, természetes csillogást ad a bőrnek, viszont szerintem nem olyan jó a textúrája, nekem kicsit nehéz felvinni. Azért nem 4 csillagot kap, mert szerintem nagyon túlértékelt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. június 3.

Dodo95

2020. május 20.

Egyszerűen semmit nem ér, már feltöröm, úgy veszem fel professzionális ecsetre, egyszerűen semmit nem ér!!! Mintha rózsaszín púdert vinnék az arcomra, semmi köze a highlighterhez. 3200 forintért teljes pénzkidobás volt!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 20.

Nashuaaa

2020. május 18.

Szép színei vannak (mindkettő megvan), a rózsás szerintem jóval szebb, mint az arany. Gyönyörű ragyogást ad az arcnak anélkül, hogy természetellenessé tenné, és nagy csillámok sincsenek benne. Könnyű felvinni, ecset mellett ezt még kézzel is nagyon szépen lehet használni, és nehéz vele csúnya hatást elérni. Ár-érték arányban kimagasló, nagyon sok terméket kapunk jó áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

LauraLabancz

2020. május 17.

A rosegold színűt használom már nagyon régóta és imádom. Gyönyörű egészséges ragyogást ad az arcnak és élettel telinek tűnik tőle a bőr, abszolút újravevős :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 17.

random

2020. május 5.

hm-hm... tesztelgetem egy ideje a rózsás árnyalatot. a formula jó (különösen értékelem hogy ujjal is szépen fel tudom vinni, ha nincs más kéznél), a fénye is szép, de a színével nem vagyok kibékülve különösebben. sajnálom hogy csak ezt és a goldot lehet kapni, ebből még létezik egy apricot és egy topaz árnyalat is (sőt, egy nikkietutorials-collab árnyalat is volt valaha, azt nem tudom hogy limitált volt-e, meg egy a puma collection-ban is volt, azt se hozták be...) valahogy a kapható két árnyalat közül egyik sem különösebben mutatós rajtam. tény, hogy nagy csillámok nincsenek benne, bár azért valamennyire kiemeli az esetleges texturáltságot alatta, de nem vészes. maga a termék nem rossz, mellényúlni vele nem lehet, de ennél klasszisokkal szebb, izgalmasabb highlighter-árnyalatok is léteznek máshol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 5.

szbfruzsi

2020. március 2.

Molten rosé gold árnyalatban vettem itt az oldalon
Nekem tökéletes , lehet finoman használni mindennapi sminkhez is
És ez az árnyalat gyönyörű

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 2.

Molten rosé gold árnyalatban vettem itt az oldalon
Nekem tökéletes , lehet finoman használni mindennapi sminkhez is
És ez az árnyalat gyönyörű

bugeyes

2019. december 1.

Jópár külföldi blogger ódákat zengett róla és a hasonló árnyalatú highlighterem fogyóban van, úgyhogy megvettem Molten rose gold árnyalatban, ráadásul akciósan. Nagyon szép, ízléses mind az árnyalat, mind a textúra, építhető ès szerintem a következő évtizedben elég lesz. Nagyon szép a fénye, külön örülök, hogy nem üvöltenek nagy csillámok az arcomról, viszont hátránya, hogy sajnos akkor is hamar eltűnik az arcomról, illetve megkopik a fénye, ha nem piszkálom. Ez akkor is így van, ha esetleg intenzívebb hatást szeretnék és befújom az ecsetem fixáló spray-vel. Szívesen használom szemhéjra vagy szemhéjzugba is. Nagyon eltalálták ezt a formulát, és szerintem az árnyalatokat is, viszont akkor lenne számomra tökéletes, ha tartósabban megmaradna ez a szép fény. Nekem sajnos napközben nincs időm azzal szórakozni, hogy újra pakolgassan a terméket az arcomra. Így nem tudok maxot adni, mert azért nem a legolcsóbb árú termék a drogériák polcain.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

bambieye

2019. november 24.

Molten rose árnyalatban vettem, nagyon tetszik. Szép fénye van és szépen oszlikbel a börömön, pedig a highlighterhez való ecsetemet csak ebyaról rendeltem😂
Nekem elég tartós bár nem árt neki ha kap még egy réteget napközben. Több mint fél éve használom majdnem minden nap és alig fogyott belőle
Teljesen megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 24.

Teljesen megéri az árát!

blumarine

2019. november 15.

A Molten Gold árnyalatot vettem meg. Amiért megvettem az az, hogy Jeffree Star egy videóban használta és nagyon szép lett a végeredmény, pedig ő elég kritikus és ritkán dícsér. Szép fénye van, pigmentált, szemhéjra, arcra tökéletes. Napbarnította bőrön a legszebb szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 15.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol