Maybelline

Ár:   3199 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2022. március 24.

Kiszerelés:   6,7 g

Króm hatású highlighter púder fényvisszaverő pigmentekkel.

5 árnyalatban kapható

✨🌟 Maybelline Facestudio Master Chrome Metallic Highlighter 🌟✨
Ár: Feladással 3000 Ft, személyesen 2500 , Eladó: perfumeaddict
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel vagy + postaköltség
1000 Ft Maybelline Facestudio Master Chrome Metallic Highlighter
Ár: 1000 Ft , Eladó: Mannamaria
Állapot: 1x használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp-en a 16. kerületben a lakásomnál, illetve előreutalást követően Foxpost és postai feladás is lehetséges, melyek költsége a vevőt terheli.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

ronivarga2001

2021. szeptember 21.

Rose Gold árnyalatban van meg, gyönyörű a textúrája, könnyen el lehet dolgozni, mondjuk télen nem tudom használni a sötétebb alaptónusa miatt. Utálok highlightert használni, mert a legtöbb rettenetesen kiemeli a pórusaimat, bőrhibáimat, de ez nagyon kellemes kis púder.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

vikofrivia

2021. június 25.

ÚRISTEN. Ez volt az első benyomásom mikor felraktam. A rose gold iszonyat szép színű, én konkrétan utálom a highlightereket, így nem is annak vettem, hanem szemhéjpúdernek és pirosítónak, mivel nagyon világos a bőröm. Le van árazva a dm-ben, szerintem érdemes beszerezni, most nyáron semmi mást nem akarok használni, csak őt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 25.

klauds

2021. március 1.

Amikor beszereztem, csak két szín volt belőle, az arany és a rose gold, nagy lelkesedésemben be is szereztem mindkettőt. Sajnos a világos, sápadt bőrömre mindkettő túl sötét, és minden oldalról olyan mintha egy csík oda nem illő színű csillogó valami lenne rajtam. Mivel minél jobban rétegeztem, annál rosszabbul nézett ki rajtam, így csak keveset tudtam felvinni, és a várt csillogást sem hozta. Más highlighterrel keverve használgattam egy darabig, de végül egyszerűbb volt váltani. Alapból nem rossz termék, láttam, hogy közben csináltak világosabbat, de nem fogott meg annyira a fénye és a textúrája, vannak jobb highlighterek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 1.

mSzandika

2020. október 9.

Úgy örültem, hogy ez is fényt adó highlighter és nem csillog és nem rózsaszín. Szépen fel lehet vinni legyező alakú highlighter ecsettel, egész tartós is, viszont a fénye elég enyhe a Pür és topshop highlighteremhez képest, úgyhogy elfogom tudni használni, de nem lesz nagy kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 9.

zita71

2020. július 1.

Biztos, hogy nem ő az igazi. A fénye szép, de egy óra múlva már semmi nem látszik belőle én pedig napközben dolgozni szoktam és nem sminkelni. Sokáig elég lesz, mert így ritkán nyúlok érte. Most nyáron megpróbálom, hogy milyen ha napbarnított az arcom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 1.

agiP

2020. június 3.

Tati (és a nagy hype) hatására vettem meg. Nagyon szeretem a színét, szép, természetes csillogást ad a bőrnek, viszont szerintem nem olyan jó a textúrája, nekem kicsit nehéz felvinni. Azért nem 4 csillagot kap, mert szerintem nagyon túlértékelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

Dodo95

2020. május 20.

Egyszerűen semmit nem ér, már feltöröm, úgy veszem fel professzionális ecsetre, egyszerűen semmit nem ér!!! Mintha rózsaszín púdert vinnék az arcomra, semmi köze a highlighterhez. 3200 forintért teljes pénzkidobás volt!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 20.

Nashuaaa

2020. május 18.

Szép színei vannak (mindkettő megvan), a rózsás szerintem jóval szebb, mint az arany. Gyönyörű ragyogást ad az arcnak anélkül, hogy természetellenessé tenné, és nagy csillámok sincsenek benne. Könnyű felvinni, ecset mellett ezt még kézzel is nagyon szépen lehet használni, és nehéz vele csúnya hatást elérni. Ár-érték arányban kimagasló, nagyon sok terméket kapunk jó áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

LauraLabancz

2020. május 17.

A rosegold színűt használom már nagyon régóta és imádom. Gyönyörű egészséges ragyogást ad az arcnak és élettel telinek tűnik tőle a bőr, abszolút újravevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 17.

random

2020. május 5.

hm-hm... tesztelgetem egy ideje a rózsás árnyalatot. a formula jó (különösen értékelem hogy ujjal is szépen fel tudom vinni, ha nincs más kéznél), a fénye is szép, de a színével nem vagyok kibékülve különösebben. sajnálom hogy csak ezt és a goldot lehet kapni, ebből még létezik egy apricot és egy topaz árnyalat is (sőt, egy nikkietutorials-collab árnyalat is volt valaha, azt nem tudom hogy limitált volt-e, meg egy a puma collection-ban is volt, azt se hozták be...) valahogy a kapható két árnyalat közül egyik sem különösebben mutatós rajtam. tény, hogy nagy csillámok nincsenek benne, bár azért valamennyire kiemeli az esetleges texturáltságot alatta, de nem vészes. maga a termék nem rossz, mellényúlni vele nem lehet, de ennél klasszisokkal szebb, izgalmasabb highlighter-árnyalatok is léteznek máshol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol