KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   3199 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. június 7.

Kiszerelés:   6,7 g

Króm hatású highlighter púder fényvisszaverő pigmentekkel.

Theodora

2018. november 10.

Minden nap használom már hónapok óta és nagyon elégedett vagyok vele. A Molten Gold árnyalat van meg, ami szerintem különlegesebb, mint a Rose Gold. Szerintem ha 10 évig használom sem fogy ki, elég tartós, nem túl "sok".

Theodora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 10.

Liliwm

2018. november 7.

Én is a Rose Gold árnyalatot vettem meg. Nagyon szép, metálos, vizes hatása van. Még a világosabb bőrömön is szuper :) Viszont, mintha irritálná a bőrömet egy kicsit, remélem csak egy másik új termék okozza és nem ez.

Liliwm
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 7.

lexyweaver

Korcsoport: < 18
2018. november 3.

A rose gold árnyalatú van meg, egy visszafogott, nagyon szép highlighter. Nem teljes áron vettem meg (kb. 35%-os akció lehetett), így megérte.

Update: A nagyon világos bőrömhöz túl sötét volt, ezért nem is használtam sokszor. Odaadtam egy barátnőmnek.

lexyweaver
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. november 3.

stripedpanda

2018. november 1.

Nagyon sokáig gondolkoztam rajta, hogy kell-e ez nekem, de a kedvencem lett, már mást nem is használok. Nagyon szép, természetes fényt ad, a Rose Gold árnyalat tökéletesen passzol a világos bőrömhoz. Tartottam tőle, hogy túlságosan rózsaszínes lesz, de egyáltalán nem az, inkább barackos árnyalatú, ezért nem is üt el a bőrömtől, inkább felüdíti, tényleg egy egészséges fényt ad, mégis valami pluszt. Nincsenek benne nagy csillámok sem, így pl lámpafényben vagy a napon sem tűnik úgy, mintha belefejeltem volna egy tégely csillámporba, ami más highlightereknél nagyon zavart :D Tartós is, rólam nem tűnik el a nap folyamán. Imádom, már sajnálom, hogy nem vettem meg korábban, ajánlom mindenkinek :)

stripedpanda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 1.

cintialaura

2018. október 30.

Molten gold árnyalatot vettem és elégedett vagyok vele. Tartós, a helyén marad, és természetes fénye van. :)

cintialaura
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 30.

nreka

2018. október 21.

Glamour napokon vettem meg a Molten Rose Gold árnyalatot. Nagyon szépen építhető és szerintem nem fogom tudni elhasználni, annyira sok van benne.

nreka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 21.

tinyblackpaw

2018. október 17.

Sokáig hezitáltam, hogy vajon kell-e nekem ez a highligher, a pult előtt próbálva nem tűnt túl intenzívnek a ragyogása, inkább tűnt egy enyhe fedésű metálosan csillogó szemhéjpúdernek. Viszont csak nem bírtam megállni, hogy ne szerezzem be a Molten Rose Gold árnyalatot. Gyönyörű aranyos-rózsaszínes-barackos fényt ad, nagyon jól passzol a melegebb árnyalatú sminkekhez, még az én hófehér bőrömön is jól mutat. Picit porzik, de szépen eldolgozható, fél áron abszolút megérte kipróbálni.

tinyblackpaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 17.

ferenczifanni

2018. szeptember 25.

Molten gold árnyalatot vettem meg, isteni! Tetszik, hogy építhető, tartós is, nem nagyon tudok mit írni, vegyétek bátran!

ferenczifanni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

Veronikaa

2018. szeptember 22.

Molten Rose Gold árnyalat: éppen barackos highlighter keresésében voltam, ekkor vettem meg. Bár rózsaszínesebb, mint amit kerestem de nagyon megszerettem. Általában arany pezsgős színű highlightereket használok, de ez nagyon szép a világos sárgás alap tónusú bőrömön. Nagyon szép építhető fénye van, nem csillmos!

Veronikaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Mancsoska

2018. szeptember 19.

A molten gold árnyalatot akartam megvenni, de csak a rose gold volt a boltokban. Nagyon szép krémes és gyönyörű fénye van, de sajnos nem nyúlok hozzá gyakran, mert a sötétebb bőrömön alig látszik, szinte egybeolvad vele.

Update: Hát ez az a termék, ami egyáltalán nem volt első látásra szerelem, de most már imádom! Egy másik ecsettel próbáltam ki, fantasztikus hatást tudok elérni vele, ami mégis természetes marad. Bármikor ezt használom, megjegyzik az emberek, hogy ragyogok és milyen egészséges fényem van. Mindenképp megpróbálom majd beszerezni az arany verziót is, mert nagyon szeretem ezt a formulát.

Mancsoska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Caprylyl Glycol