Maybelline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 1983at2, Módosítva: 2014. március 21.

Könnyen húzható vele intenzív, vastag fekete vonal.

Kiszerelés: 7 ml

makaay

2015. május 17.

Angliában található egy hasonló termék (Benefit They're real! Push-up), de horribilis összegért, ellenben ez sokkal megfizethetőbb. Valóban elsőre sokat kell csavarni, hogy kijöjjön belőle a krém és az első pár használat után még nem tökéletes. Elsősorban ez nem a világ legvékonyabb vonalaira van kitalálva. a csomagolás azt írja, hogy 36 órát bír - ez teljesen igaz. rendes lemosóval kb. egyáltalán nem lehet lemosni. Szóval ezek miatt senki ne lepődjön meg, mert felhívják rá a figyelmet. Majd mindenről a fesztvál szezon fog dönteni, hogy azt h bírja, de én egyelőre elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 17.

Barbuska90

2015. április 2.

Mostanában mindig megjártam a Maybelline termékeivel. Komolyan. Szerintem a legócskább márka a drogériában, pedig vannak nála olcsóbbak is. Divatos csomagolásban adják el a nulla minőséget... Mikor kifogyott a tusom, mégis megvettem ezt, gondoltam teszek egy utolsó próbát a márkával... Bár ne tettem volna. Ennél még az Eurofamily-ben is jobb terméket veszek 290 forintért. Hiába tekergeted, nem jön semmi. 35 tekerés kell, hogy jöjjön valami, de akkor meg kinyomódik az egész, még az ember füle is olyan. Az applikátor része kb. olyan vastag, mint egy kiemelőfilc vége, nem tudom hogy lehet ezzel vékony, de akár csak egyenletes vonalat húzni. Borzalom. Ráadásul nem lehet lemosni. Három féle vízálló sminkre való lemosót próbáltam, de csak kenődik össze-vissza. Ez mondjuk lemosás nélkül is megy neki, 2-3 óra viselés után már van belőle mindenhol. Akkor lenne jó bevetni, ha Fekete Péternek öltöznék farsangkor. Nem is értem, hogy lehet ilyen termékért pénzt kérni... Bár valamiből fizetni kell a sok-sok reklámot...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 2.

Angiecicc

2014. szeptember 11.

Nekem rendesen kijött és nagyon szép, vékony csíkot tudtam vele húzni, ellenben rettenetesen maszatolódik két óra után. Maga az adagolás ötlete szuper, de vannak ennél jóval megbízhatóbb termékek a piacon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 11.

1983at2

2014. március 11.

Borzalmas termek, gondoltam felhivom ra a figyelmet, mielott masok is az en hibamba esnenek. (Angliaban elek, itt vettem..tesztert nem talaltam, de nagy sietsegemben azt gondoltam, hogy egy tus az csak egy tus, nem lehet nagyon mellenyulni, legrosszabb esetben nem lesz olyan tartos a vegeredmeny.)
A csomagolas - elso ranezesre - praktikusnak tunhet: a szokasos filc kiszereles, a vegen tekerheto resszel, amivel elvileg a tust adagolhatnank, hogy ne kelljen a folosleggel bajlodni. Elvileg. Gyakorlatilag hiaba tekergettem, nem jott semmi, majd hosszu percek utan sikerult kipassziroznom belole valami fekete darabos masszat, amit - a muanyag fejnek (??) koszonhetoen - lehetetlenseg nemhogy normalisan, de egyaltalan felvinni.
Vizallonak legalabb vizallo: miutan feladtam a rendeltetesszeru hasznalatra valo torekveseimet, tettem egy kicsit a kezfejemre, hogy majd onnan felviszem, de az allaga miatt tovabbra sem jartam sikerrrel, helyette viszont egy napig fekete volt a bor a kezemen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Aluminum Hydroxide